Rowenta Perfect Steam Eco DG8550 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Rowenta Perfect Steam Eco DG8550 (176 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 39 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Rowenta Perfect Steam Eco DG8550 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | Perfect Steam Eco DG8550 |
Handleiding Rowenta Perfect Steam Eco DG8550 – volledige tekst
15NLBelangrijke informatie Veiligheidsvoorschriften• Lees de gebruiksaanwijzing aandachtig voor het eerstegebruik. Dit product is uitsluitend voor huishoudelijkgebruik binnenshuis bestemd. Bedrijfsmatig gebruik,verkeerd gebruik of niet-naleving van degebruiksaanwijzing doet de aansprakelijkheid van defabrikant vervallen en maakt de garantie ongeldig.• Trek nooit aan het snoer om de stekker uit het stopcontactte trekken. Haal in de volgende gevallen altijd de stekkeruit het stopcontact: - voordat u de stoomtank omspoelt of vult, - voordat u het apparaat gaat schoonmaken, - na elk gebruik. • Het apparaat moet op een stabiel en hittebestendigoppervlak gebruikt en geplaatst worden. Wanneer u hetstrijkijzer op het strijkijzerplateau zet, controleer dan ofhet oppervlak waarop u deze plaatst stabiel is. Zet hetstrijkijzerplateau nooit op de hoes van de plank of op eenzacht oppervlak.
• Dit apparaat mag niet gebruikt worden door personen (ofkinderen) met verminderde, fysieke, zintuiglijke ofmentale capaciteiten, of personen die te weinig ervaringof kennis hebben tenzij ze onder de supervisie staan vaneen persoon die voor hen verantwoordelijk is of als zegenoeg richtlijnen gekregen hebben om het apparaatcorrect te hanteren. 1800135575 DG8535 F0 GRK_110 x 154 29/01/15 08:57 Page15
16• Er moet toezicht op kinderen zijn, zodat zij niet met hetapparaat kunnen spelen. • Dit apparaat mag gebruikt worden door kinderen vanaf 8jaar, door personen zonder ervaring of kennis en doorpersonen met verminderde fysieke, mentale of zintuigelijkecapaciteiten als ze genoeg uitleg en richtlijnen gekregenhebben om het apparaat veilig te kunnen hanteren en derisico’s kennen. Kinderen mogen niet met het apparaatspelen. Kinderen mogen het apparaat niet zonder toezichtreinigen of onderhouden. Houd het strijkijzer en het snoerbuiten bereik van kinderen jonger dan 8 jaar wanneer hetapparaat onder stroom staat of afkoelt.• De oppervlakken waarop dit teken staat en hetstrijkoppervlak zijn zeer heet wanneer het apparaatwordt gebruikt. Raak deze oppervlakken niet aanvoordat het strijkijzer is afgekoeld.• aat het apparaat nooit zonder toezicht wanneer destekker nog in het stopcontact zit.
Gelieve na hetuittrekken van de stekker te wachten tot het apparaat isafgekoeld (ongeveer 1 uur) alvorens het op te bergen. • Voordat u de stoomtank leegt/het kalkop-vangsysteemomspoelt (afhankelijk van het model), moet u altijd destekker uit het stopcontact halen en ten minste 2 uurwachten totdat de stoomgenerator is afgekoeld alvorensde dop van het afvoergedeelte/het opvangsysteem los teschroeven.• Wees voorzichtig: als de keteldop of de ketelafsluiting(afhankelijk van het model) op de grond is gevallen of eenharde klap heeft gekregen, brengt u het onderdeel naareen Erkend Service Centrum om het beschadigde1800135575 DG8535 F0 GRK_110 x 154 29/01/15 08:57 Page16
17onderdeel te vervangen. • Vul de stoomtank nooit rechtstreeks aan de kraan. • De keteldop mag niet geopend worden tijdens hetgebruik. • Gebruik het apparaat niet als het gevallen is, zichtbareschade vertoont, lekt of niet correct werkt. Het apparaatnooit zelf demonteren: laat het nakijken door een ErkendeServicedienst om elk risico uit te sluiten. • Indien het netsnoer of het stoomsnoer beschadigd is,moet dit onmiddellijk vervangen worden door eenErkende Servicedienst, om elk risico uit te sluiten. Hiervoorkunt u contact opnemen met onze consumentenservice• Accessoires, gebruiksartikelen en vervangbare onderdelen kunnen alleen worden aangeschaft via Rowenta(http://www. accessories. home-and-cook. com) of via een erkende servicepartner.
• Voor uw veiligheid beantwoordt dit apparaat aan de toepasselijke normen en regelgevingen (RichtlijnenLaagspanning, Elektromagnetische Compatibiliteit, Milieu, …). • Uw stoomgenerator is een elektrisch apparaat: de generator moet in normale gebruiksomstandighedengebruikt worden. Dit apparaat is uitsluitend geschikt voor huishoudelijk gebruik. • Het is voorzien van 2 veiligheidssystemen: - een veiligheidsklep die overdruk voorkomt en in geval van werkingsstoornissen, het teveel aan stoom laatontsnappen, - een thermische beveiliging om oververhitting te voorkomen. • Sluit uw apparaat altijd aan op: - een elektriciteitsnet waarvan de spanning ligt tussen 220 en 240 V. - een geaard stopcontact. Een foutieve aansluiting kan onherstelbare schade veroorzaken. Tevens vervalt het recht op garantie.
Wanneer ueen verlengsnoer gebruikt, controleer dan of de stekker van het tweepolige type 16A is en voorzien is van eenaarding. • Rol het netsnoer volledig uit voordat u de stekker in een geaard stopcontact steekt. • De strijkzool van uw strijkijzer en het strijkijzerplateau van de stoomtank kunnen zeer hoge temperaturenbereiken en brandwonden veroorzaken: raak deze onderdelen van uw stoomgenerator niet aan.
Raak het netsnoer nooit met de strijkzool van het strijkijzer aan. • Uw apparaat geeft hete stoom af die brandwonden kan veroorzaken. Ga voorzichtig met uw strijkijzer om,vooral wanneer u verticaal strijkt. Richt de stoom nooit op personen of dieren. • Het apparaat nooit in water of een andere vloeistof dompelen. Het apparaat nooit onder de kraan afspoelen. GELIEVE DEZE GEBRUIKSAANWIJZING TE BEWARENWees vriendelijk voor het milieu. iUw apparaat bevat materialen die geschikt zijn voor hergebruik. ‹Lever het in bij het milieustation in uw gemeente of bij onze technische dienst. 1800135575 DG8535 F0 GRK_110 x 154 29/01/15 08:57 Page17.
BESCHRIJVING 1. Handgreep van het strijkijzer2. Stoomknop3. Regelknop voor de temperatuur vanhet strijkijzer4. Behuizing5. Precisiepunt6. Safety lock (vergrendeling van hetstrijkijzer op de stoomtank)*7. Uitneembaar waterreservoir 1,4 L8. Vulklep van het reservoir9. Beschermkapje kalkopvangsysteemof afvoerdop*10. Opbergruimte netsnoer(klittenband)11. Strijkijzerplateau12. Controlelampje van het strijkijzer13. Stoomsnoer14. Opbergruimte stoomsnoer15. Antikalk systeem*16. Bedieningspaneela. Controlelampje "stoom klaar"b. ECO-standc. Restart-knopd. Controlelampje "Calc awaysystem" of "stoomtank legen*"e. Controlelampje "reservoir leeg"17. Aan/uit-schakelaar* afhankelijk van het modelNLVOORBEREIDINGGELIEVE DE VEILIGHEIDSINSTRUCTIES VOORIN DIT BOEKJE TE RAADPLEGENVOORDAT U UW APPARAAT GEBRUIKT.
1 • Safety lock (afhankelijk vanhet model)• Uw stoomgenerator is voorzien van eenveiligheidsbeugel op de stoomtank vanhet strijkijzer met vergrendeling om hetapparaat makkelijker te verplaatsen en opte bergen :• Vergrendeling - fig. 1. • Ontgrendeling - fig. 2. Om uw stoomgenerator te verplaatsen aande handgreep van het strijkijzer:- Plaats het strijkijzer op het strijkijzerpla-teau van de stoomgenerator en duw deveiligheidsbeugel omlaag op het strijk-ijzer tot de beugel vastklikt (u hoort eenvergrendelingsklik) - fig. 1. - Neem het strijkijzer aan de handgreepvast om de stoomgenerator te verplaat-sen - fig. 3. 2• Welk soort water moet ugebruiken. Kraanwater • Uw apparaat is ontwikkeld om te wordengebruikt met kraanwater. Als uw kraan-water erg kalkrijk is, meng dan 50%kraanwater met 50% flessenwater. • In sommige kustregio's kan het zoutge-halte in uw kraanwater verhoogd zijn.
Bepaalde onthardings-middelen en in het bijzonder onthar-dingsmiddelen met chemische productenzoals zout, kunnen echter witte of bruinevlekken veroorzaken, dit is met name hetgeval bij de filters. • Als dit probleem bij u optreedt, raden wiju aan onbehandeld kraanwater of fles-senwater te gebruiken. • Als het water eenmaal gekleurd is, kanhet bij de volgende keren dat u het appa-raat gebruikt nog gekleurd blijven, hetduurt even voordat dit probleem opgelostis. Rowenta raadt u aan de stoomfunctievoor de eerste keer te testen op een ge-bruikte doek die of een oud kledingstukdat weggegooid kan worden, om zo be-schadiging van uw kleren te voorkomen. Opgelet :• Gebruik nooit regenwater of water mettoevoegingen (stijfsel, parfum, water vanandere huishoudelijke apparaten).
823 • Uw Stoomgenerator voorgebruik klaar maken • Plaats de stoomgenerator op een stabielen horizontaal vlak dat ook hittebestendigis. • Neem het uitneembare waterreservoirmet behulp van de greep (voor op destoomgenerator) uit - fig. 4. • Vul het waterreservoir zonder het maxi-mumniveau te overschrijden - fig. 5. • Druk hem opnieuw goed op de bodem inzijn behuizing tot u "klik "hoort. • Rol het snoer geheel uit en haal hetstoomsnoer uit zijn opbergvak - fig. 6. • Sluit uw stoomgenerator op een geaardstopcontact aan - fig. 7. GEBRUIK 4 • Zet uw stoomgenerator aan• Zet de aan/uit-schakelaar aan - fig. 8, hetcontrolelampje gaat branden. Het groenelampje op het bedieningspaneel knippert. • Na ongeveer één minuut, en regelmatigtijdens het gebruik, spuit de elektrischepomp van uw apparaat water in destoomtank (boiler). Dit veroorzaakt eengeluid dat normaal is.
• De stoomgenerator en het strijkijzer zijnvoor het strijken gereed wanneer het con-trolelampje van de stoom aan en het con-trolelampje van het strijkijzer uit is. 5 • Werking van het bedie-ningspaneel • Groen controlelampje knippert - fig. 8: hetwater in de stoomtank (boiler) wordt ver-warmd. • Groen controlelampje brandt continu -fig. 10: de stoom is klaar. • Rood controlelampje knippert - fig. 13: hetreservoir is leeg. • Oranje controlelampje “Antikalksysteem”of “stoomtank legen” - fig. 15of fig. 21(af-hankelijk van het model) knippert: U dientuw kalkopvangsysteem of stoomtank tespoelen. 6 • Stoomgenerator aanzetten• Zet de temperatuurregelknop op het typestof dat gestreken moet worden - fig. 9. Zie onderstaande tabel. • Het controlelampje van het strijkijzer gaataan.
Attentie: bij het aanzetten van het ap-paraat en wanneer u tijdens het strijkende temperatuur verlaagt, het apparaat isop temperatuur wanneer het controle-lampje van het strijkijzer is gedoofd enwanneer het groene lampje op het bedie-ningspaneel continu brandt.
• Wanneer u de temperatuur van het strijk-ijzer tijdens het strijken verhoogt, kunt uonmiddellijk strijken. • ECO-stand : uw stoomappa-raat is uitgerust met een ECO-stand die minder energieverbruikt, terwijl er genoeg stoom ontwik-kelt wordt om het strijken effectief te latenverlopen. Zodra de thermostaat van uwstrijkijzer goed is ingesteld (zie boven-staande tabel), drukt u op de ECO-knop ophet bedieningspaneel. De ECO-stand kangebruikt worden voor alle stoftypes, ookvoor dikke stoffen of erg gekreukte stoffen. Wij raden u om de ECO-functie te deacti-veren (door nogmaals op de ECO-knop tedrukken) om een optimaal resultaat te ga-randeren. • Tijdens het strijken gaat het controle-lampje op het strijkijzer aan en uit, afhan-kelijk van de verwarmingsbehoeften. Ditheeft geen invloed op de werking. • Druk op de stoomknop onder de hand-greep van het strijkijzer - fig.
11 als u metstoom wilt strijken. De stoomafgifte stoptzodra deze knop wordt losgelaten. Tijdens het eerste gebruik kan er rook eneen geur ontstaan die niet schadelijkzijn. Dit verschijnsel, dat geen gevolgen voor het gebruik van het apparaat heeft,zal snel verdwijnen. WEEFSELSSTANDVAN DETEMPERATUUR-REGELAARSYNTHETISCHE STOFFEN(Polyester, Acetaat, Acryl, Polyamide)•ZIJDE / WOL• •LINNEN / KATOEN• • •1800135575 DG8535 F0 GRK_110 x 154 29/01/15 08:57 Page82.
• Indien u stijfsel gebruikt, verstuif het danop de achterzijde van de stof die u wiltstrijken. 7 • Verticaal gladstrijken• Zet de temperatuurknop van uw strijk-ijzer op stand maxi. • Hang het kledingstuk op een kleerhangeren trek de stof met één hand een beetjestrak. • Druk dan af en toe op de stoomknop -fig. 11 en beweeg het strijkijzer van bovennaar beneden - fig. 12. Gebruiksvoorbeelden voor het gebruik vande verticale gladstrijkfunctie :• Gladstrijken op een kledinghanger vankwetsbare stoffen die u niet rechtstreeksin contact wilt brengen met het hetestrijkijzer. • Een overhemd of een kostuum net voorhet aantrekken opfrissen. 8 • Strijken zonder stoom • Druk niet op de stoomknop. 9 • Het waterreservoir op-nieuw vullen• De stoom is op en het controlelampje “re-servoir leeg” knippert - fig. 13: het water-reservoir is leeg.
• Neem het uitneembare waterreservoirmet behulp van de greep (voor op destoomgenerator) uit - fig. 14 en vul dit -fig. 5 zonder het Max niveau te overschrij-den. • Druk hem opnieuw goed op de bodem inzijn behuizing tot u "klik "hoort. Druk opde Restart-knop op het bedieningspaneelom het apparaat weer op te starten, hetrode lampje gaat aan. • De stoomgenerator en het strijkijzer zijnvoor het strijken gereed wanneer het con-trolelampje van de stoom aan en het con-trolelampje van het strijkijzer uit is. 10 • De stoomgenerator op-bergen• Zet de aan/uit-schakelaar uit en haal destekker uit het stopcontact. Plaats hetstrijkijzer op de daarvoor bestemde plaatvan de stoomgenerator. Duw de veilig-heidsbeugel omlaag op het strijkijzer tot ueen vergrendelingsklik hoort. Het strijk-ijzer is nu veilig geblokkeerd op destoomtank (afhankelijk van het model) -fig. 1. snoer en vouw dit dubbel.
Berg deAdviezen: Bij het eerste gebruik of wan-neer u gedurende enkele minuten geenstoom hebt gebruikt, drukt u verschil-lende keren achter elkaar op de stoomk-nop - fig. 11 zonder op het wasgoed terichten.
Hierdoor kan het koude wateruit het stoomcircuit verwijderd wordenInstelling van de thermostaat van hetstrijkijzer: uw strijkijzer wordt snelwarm, begin eerst met het wasgoeddat met een lage temperatuur gestre-ken moet worden en eindig met hetwasgoed dat met een hogere tempe-ratuur gestreken kan worden. Indien uwasgoed met gemengde vezelsoortenstrijkt, stel dan de temperatuur van hetstrijken in op de meest kwetsbare ve-zel. Als u de stoom op delicate stoffen(*) wilt gebruiken, drukt u voorzichtigop de stoomknop om eventueel lekkente voorkomen. Als u de thermostaatre-gelaar op "Min" zet, warmt uw strijkijzerniet op. Het strijkijzer niet op een metalen pla-teau plaatsen omdat de zool zou kun-nen beschadigen. Zet het strijkijzer lie-ver op het strijkijzerplateau van destoomtank: deze is voorzien van an-tislipprofiel en is speciaal ontwikkeldvoor hoge temperaturen.
84stoomslang in het daarvoor bestemdevak op. Rol het elektrisch snoer op en be-vestig het met behulp van het klitten-band. • Laat de stoomgenerator tenminste eenuur afkoelen voordat u het opbergt enook indien u het in een kast of kleineruimte opbergt. U kunt uw stoomgene-rator nu veilig opbergen. ONDERHOUDEN ENSCHOONMAKEN11 • De stoomgeneratorschoonmaken• De strijkzool : reinig de afgekoelde zoolvan uw strijkijzer met een vochtige doekof een spons (geen schuurspons). • De behuizing : maak af en toe de plasticonderdelen met behulp van een droogdoekje schoon. 12 • Uw stoomgenerator een-voudig ontkalken Modellen voorzien van kalkopvang-systeem • Om de levensduur van uw stoomgenera-tor te verlengen en het uitstoten van kalkte voorkomen is uw stoomgenerator vaneen geïntegreerd kalkopvangsysteemvoorzien.
Dit kalkopvangsysteem verza-melt automatisch de kalk die binnenin destoomtank wordt gevormd. Werkingsprincipe :• Een oranje controlelampje “Antikalk sys-teem” knippert - fig. 15 op het bedie-ningspaneel om aan te duiden dat u hetkalkopvangsysteem moet spoelen. • Wanneer de stoomgenerator eenmaalgeheel is afgekoeld neemt u de dop vanhet kalkopvangsysteem af - fig. 16. • Schroef het opvangsysteem volledig losen verwijder het van de behuizing, hetsysteem bevat de kalk die in de stoom-tank is opgehoopt - fig. 17. • Spoel het opvangsysteem onder stro-mend water om de kalkaanslag te verwij-deren – fig. 18. • Breng het systeem opnieuw in zijn be-huizing door hem opnieuw volledig vastte schroeven om de dichtheid te verzeke-ren - fig. 19. • Plaats de dop van het kalkopvangsys-teem terug - fig. 20. Spoel de stoomtank om de 6 maanden ofna 25 gebruiksbeurten in aanvulling op ditregelmatig onderhoud.
• Verwijder de dop van het kalkopvangsys-teem en schroef het kalkopvangsysteemlos - fig. 16-17. • Houd de stoomgenerator schuin en vulde stoomtank met behulp van een kanHoud nooit het strijkijzer of de behui-zing onder stromend water. Gebruik geen enkel onderhouds- ofontkalkingsproduct bij het schoonma-ken van de strijkzool of de stoomtank. Doe er geen producten in voor het ver-wijderen van kalkaanslag (azijn, indus-triële producten voor het verwijderenvan kalkaanslag. ) om de stoomtank tespoelen: zij zouden hem kunnen be-schadigen. Voordat u uw stoomgenerator leegtdient u het apparaat eerst tenminstetwee uur af te laten koelen, dit om elkgevaar op verbranden te voorkomen. OPGELET. U dient dit niet te doen in-dien de stekker van de stoomgenera-tor niet tenminste twee uur geledenuit het stopcontact werd getrokken enhet apparaat niet geheel afgekoeld is.
Om deze handeling uit te voeren dientde stoomgenerator zich in de nabij-heid van en spoelbak te bevinden odat het mogelijk is dat er water uitkomt lopen wanneer u het apparaatopent. Bij het eerstvolgende gebruik moet uop de Restart-knop drukken op hetbedieningspaneel om het oranjecontrolelampje “Calc-Away System”te doen uitgaan. 1800135575 DG8535 F0 GRK_110 x 154 29/01/15 08:57 Page84.
85met 1/4 liter kraanwater - fig. 24. • Beweeg de tank voorzichtig heen en weeren giet de tank vervolgens in de goot-steen leeg - fig. 25-26. • Breng het systeem opnieuw in zijn be-huizing en schroef het systeem goed vastom de dichtheid te garanderen - fig. 19. • Plaats opnieuw het beschermkapje vanhet kalkopvangsysteem - fig. 20. Modellen zonder kalkopvangsysteem• Om de levensduur van uw stoomgenera-tor te verhogen en het afstoten van kalkte voorkomen is uw stoomgenerator uit-gerust met een oranje controlelampje“stoomtank legen” dat op het bedie-ningspaneel gaat knipperen wanneer hettijd is uw apparaat te reinigen - fig. 21. • Indien het oranje controlelampje “stoom-tank legen” knippert kunt u uw strijkwerkgewoon afmaken, maar denk er wel aanuw stoomtank voor de volgende strijk-beurt uit te spoelen.
• Plaats de stoomgenerator op de rand vande gootsteen, met het strijkijzer op zijnachterkant geplaatst. • Schroef het beschermkapje van de af-voerdop een kwartslag naar links - fig. 22. • Schroef met behulp van een muntstuk deafvoerdop van de stoomtank voorzichtiglos - fig. 23. • Houd de stoomgenerator schuin en vulde stoomtank met behulp van een kanmet 1/4 liter kraanwater - fig. 24. • Beweeg de tank voorzichtig heen en weeren giet de tank vervolgens in de goot-steen leeg - fig. 26. • Om een goed resultaat te krijgen, radenwij u aan deze handeling nogmaals uit tevoeren. • Draai de afvoerdop van de stoomtankweer goed en stevig vast met het munt-stuk - fig. 27. • Plaats opnieuw het beschermkapje vande afvoerdop - fig. 28. OPGELET.
U dient dit niet te doen in-dien de stekker van de stoomgenera-tor niet tenminste twee uur geledenuit het stopcontact werd getrokken enhet apparaat niet geheel afgekoeld is. Druk bij het volgende gebruik op deRestart-knop om het oranje controle-lampje te doven. De stoomgenerator werkt niet zonderkalkopvangsysteem / afvoerdop (af-hankelijk van het model).
Ontkalk uw stoomgenerator regel-matig om langer te kunnen genietenvan optimale stoomprestaties. PROBLEMEN MET UW STOOMGENERATOR. ProblemenMogelijke oorzakenOplossingenDe stoomgenerator gaatniet aan of het controle-lampje van het strijkijzeren de verlichte aan/uit-schakelaar branden niet. Het apparaat is niet aange-sloten op het elektriciteits-net. Controleer of de stekker in het stopcontactzit en het apparaat aan staat. Er komt water uit de gaat-jes in de strijkzool. U gebruikt te vaak stoomterwijl uw strijkijzer nietvoldoende heet is. Controleer de afstelling van de thermostaat. Wacht tot het controlelampje van het strijk-ijzer is gedoofd, voordat u de stoomknop ge-bruikt. Pas de gebruiksfrequentie van de stoomtrek-ker aan de stand van de thermostaat aan (zie§ 6).
Er bevindt zich condenswaterin het stoomcircuit, omdat uvoor het eerst stoom ge-bruikt of omdat u een tijdlang geen stoom heeft ge-bruikt. Druk op de stoomknop terwijl u het strijkijzerweg van de strijkplank houdt, totdat erstoom uitkomt. 1800135575 DG8535 F0 GRK_110 x 154 29/01/15 08:57 Page85.
86Indien het niet mogelijk is om de oorzaak van het defect zelf vast te stellen, richt u dan tot een ErkendROWENTA Service Center. ROWENTA biedt een contractuele garantie van 1 jaar op het apparaat en tweejaar op de stoomtank vanaf de aankoopdatum, tenzij specifieke wetgeving in uw land. www. rowenta. comProblemenMogelijke oorzakenOplossingenWaterplekken verschijnenop het strijkgoed. Uw strijkhoes is van waterverzadigd want deze is nietaan de kracht van eenstoomgenerator aangepast. Zorg voor een geschikte strijkplank (metrooster om condensatie te voorkomen). Er druppelt witte vloeistofuit de gaatjes in de strijk-zool. Er komt kalkaanslag uit destoomtank, omdat hij nietregelmatig is gespoeld. Afhankelijk van het model :- Spoel het kalkopvangsysteem om wanneerhet controlelampje “Calc-Away System”knippert. - Spoel de stoomtank wanneer het controle-lampje “stoomtank legen” knippert.
Indien uw water bijzonder hard is doet u ditvaker. Er komt bruine vloeistofuit de gaatjes van destrijkzool wat vlekken ophet strijkgoed veroorzaakt. U gebruikt chemische ont-kalkingsmiddelen of voegtproducten toe aan hetstrijkwater. Voeg nooit een product aan het water in hetreservoir toe (zie §2). Neem contact op met een Erkend ServiceCenter. De strijkzool is vuil ofbruin en kan vlekken ver-oorzaken op het strijk-goed. U strijkt op een te hogetemperatuur. Raadpleeg onze adviezen om de tempera-tuur te regelen. Uw strijkgoed is niet vol-doende uitgespoeld of uheeft een nieuw kleding-stuk gestreken zonder het van te voren te wassen. Zorg ervoor dat uw kledingstukken zorgvul-dig zijn gespoeld en er geen zeepresten ofresten van chemische producten zijn achtergebleven op de nieuwe kledingstuk-ken. U gebruikt stijfsel. Breng stijfsel op de achterzijde van de testrijken stof aan.
Er is geen of nauwelijksstoom. Het reservoir is leeg (roodcontrolelampje knippert). Vul het waterreservoir en druk op de Restart-knop op het bedieningspaneel. De temperatuur van destrijkzool is op maximumingesteld.
De stoomgenerator werkt normaal maar destoom is zeer heet en droog en bijgevolg on-zichtbaar. Het reservoir is niet correctin de houder geplaatst. Druk het onderdeel opnieuw goed tot de bo-dem in de behuizing tot u "klik "hoort. Er ontsnapt stoom rondhet opvangsysteem / deknop (afhankelijk van hetmodel). Het opvangsysteem / deknop (afhankelijk van het mo-del) is niet goed vastge-draaid. Sluit de dop / het opvangsysteem opnieuwnadat u het apparaat gedurende 2 uur hebtlaten afkoelen. De pakking van het op-vangsysteem / de knop (af-hankelijk van het model) isbeschadigd. Neem contact op met een Erkend ServiceCenter. Het apparaat is defect. Gebruik de stoomgenerator niet meer enraadpleeg een Erkend Service Center. Het rode controlelampje"reservoir leeg" knippert. U heeft niet op de Restart-knop gedrukt. Druk op de Restart-knop op het bedienings-paneel totdat het controlelampje dooft.
Stoom of water ontsnaptaan de onderkant van hetapparaat. Het apparaat is defect. Gebruik de stoomgenerator niet meer enraadpleeg een Erkend Service Center. Het oranje controlelampje“Calc- AwaySystem” of"Stoomtank legen" (afhan-kelijk van het model) knip-pert. U heeft niet op de Restart-knop gedrukt. U heeft niet op de Restart-knop gedrukt Drukop de Restart-knop op het bedieningspaneeltotdat het controlelampje dooft. 1800135575 DG8535 F0 GRK_110 x 154 29/01/15 08:57 Page86.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Rowenta Perfect Steam Eco DG8550 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Rowenta
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd