Rosenlew RTF71443W Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rosenlew RTF71443W (4 pagina's) in de categorie Wasmachine. Deze handleiding was nuttig voor 2 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.7 MB
Aantal pagina's
4
Downloads
375
Product specificaties
| Merk: | Rosenlew |
| Categorie: | Wasmachine |
| Model: | RTF71443W |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Links |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 559 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Type lader: | Voorlader |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.8 m |
| Kinderslot: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+++ |
| Energieverbruik wassen: | 0.92 kWu |
| Wasklasse: | A |
| Jaarlijkse energieverbruik wassen: | 171 kWu |
| Centrifuge-droger klasse: | B |
| Geluidsniveau (wassen): | 58 dB |
| Sopschuimbewaking: | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem: | Ja |
| Maximale centrifugesnelheid: | 1400 RPM |
| Stroom: | 10 A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren: | 78 dB |
| Jaarlijks waterverbruik wassen: | 9499 l |
| Restvochtpercentage: | 52 procent |
| Cyclustijd (max): | 250 min |
| Aan-/uitknop: | Ja |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Lengte afvoerslang: | 1.45 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.3 m |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.48 W |
| Kijkglas: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.48 W |
| Spoelen Plus functie: | Ja |
| Uitgave lade type: | 2-weg |
| Nominale capaciteit: | 7 kg |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Wasprogramma's: | Black, Cotton, Eco, Mix, Synthetics, White |
Handleiding Wasmachine Rosenlew
25 Mei 2026
6 Mei 2026
25 Februari 2026
24 Februari 2026
24 Februari 2026
Handleiding Wasmachine
Nieuwste handleidingen voor Wasmachine
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
23 Mei 2026