Roblin Vizio/3 Verre 900 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Vizio/3 Verre 900 (28 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 88 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
28
Downloads
1.299
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Vizio/3 Verre 900 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 989 mm |
| Diepte: | 475 mm |
| Hoogte: | 1473 mm |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | - kWu |
| Soort: | Muurmontage |
| Motor vermogen: | 250 W |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Motor inbegrepen: | Ja |
| Aantal motors: | 1 |
| Materiaal behuizing: | Glass, Stainless steel |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 384 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Luchtafvoer |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 34 dB |
| Minimale afstand van gas hob: | 400 mm |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | LED |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Hoogte (min): | 1194 mm |
| Hoogte (max): | 1473 mm |
| Vermogen lamp: | 7 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 59 dB |
| Aantal filters: | 1 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 8 |
| Intensieve stand: | Ja |
| Geluidsniveau (medium snelheid): | 53 dB |
| Hoogte zonder schoorsteen: | 752 mm |
| Druk (Pa): | 504 |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026