Roblin Vizio/3 glass 1100 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Vizio/3 glass 1100 (76 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 63 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
11.0 MB
Aantal pagina's
76
Downloads
1.758
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Vizio/3 glass 1100 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 1098 mm |
| Diepte: | 475 mm |
| Hoogte: | 470 mm |
| Geluidsniveau: | 61 dB |
| Soort: | Muurmontage |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 903 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 35 dB |
| Minimale afstand van electrische hob: | 400 mm |
| Minimale afstand van gas hob: | 400 mm |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Vermogen lamp: | 7 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 57 dB |
| Aantal filters: | 1 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 8 |
| Intensieve stand: | Ja |
| Geluidsniveau (medium snelheid): | 49 dB |
| Druk (Pa): | 632 |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026