Roblin Vizio/3 FX 900 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Vizio/3 FX 900 (32 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 7 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
4.5 MB
Aantal pagina's
32
Downloads
363
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Vizio/3 FX 900 |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 898 mm |
| Diepte: | 472 mm |
| Hoogte: | 467 mm |
| Geluidsniveau: | 61 dB |
| Soort: | Muurmontage |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 903 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 35 dB |
| Minimale afstand van electrische hob: | 400 mm |
| Minimale afstand van gas hob: | 400 mm |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Vermogen lamp: | 7 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 57 dB |
| Maximum hercirculeringsvermogen: | 903 m³/uur |
| Aantal filters: | 1 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 8 |
| Intensieve stand: | Ja |
| Geluidsniveau (medium snelheid): | 49 dB |
| Druk (Pa): | 632 |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026