Roblin Vizio/3 750 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Vizio/3 750 (56 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 33 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
56
Downloads
683
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Vizio/3 750 |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 750 mm |
| Diepte: | 438 mm |
| Hoogte: | 1201 mm |
| Geluidsniveau: | 61 dB |
| Soort: | Muurmontage |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 821 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 37 dB |
| Minimale afstand van electrische hob: | 400 mm |
| Minimale afstand van gas hob: | 400 mm |
| Aantal lampen: | 1 gloeilamp(en) |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Hoogte (min): | 1201 mm |
| Hoogte (max): | 1480 mm |
| Vermogen lamp: | 7 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 55 dB |
| Maximum hercirculeringsvermogen: | 821 m³/uur |
| Aantal filters: | 1 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 8 |
| Intensieve stand: | Ja |
| Geluidsniveau (medium snelheid): | 47 dB |
| Druk (Pa): | 604 |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026