Roblin Univers /3 900 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Univers /3 900 (84 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 21 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
84
Downloads
381
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Univers /3 900 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 798 mm |
| Diepte: | 463.5 mm |
| Hoogte: | 1625.6 mm |
| Geluidsniveau: | 72 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | - kWu |
| Soort: | Muurmontage |
| Motor vermogen: | 270 W |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Motor inbegrepen: | Ja |
| Aantal motors: | 1 |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 860 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Luchtafvoer |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 39 dB |
| Minimale afstand van gas hob: | 460 mm |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | LED |
| Soort vetfilter: | Koolstof |
| Hoogte (min): | 1145.6 mm |
| Hoogte (max): | 1625.6 mm |
| Vermogen lamp: | 5 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 68 dB |
| Aantal snelheden: | 8 |
| Intensieve stand: | Ja |
| Geluidsniveau (medium snelheid): | 59 dB |
| Hoogte zonder schoorsteen: | 645.6 mm |
| Druk (Pa): | 530 |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026