Roblin Prémium 910 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Prémium 910 (52 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 107 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
52
Downloads
830
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Prémium 910 |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 899 mm |
| Diepte: | 270 mm |
| Hoogte: | - mm |
| Soort: | Inbouw |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Materiaal behuizing: | Roestvrijstaal |
| Maximale afzuigcapaciteit: | - m³/uur |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Aantal filters: | 2 stuk(s) |
| Intensieve stand: | Nee |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026