Roblin Pilot Optima Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Pilot Optima (40 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 38 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
40
Downloads
1.419
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Pilot Optima |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 474 mm |
| Diepte: | 374 mm |
| Hoogte: | 131 mm |
| Geluidsniveau: | 64 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Jaarlijks energieverbruik: | 59 kWu |
| Soort: | Inbouw |
| Motor vermogen: | 140 W |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 200 mm |
| Motor inbegrepen: | Ja |
| Aantal motors: | 1 |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 378 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Fluid dynamic efficiency class: | D |
| Verlichtingefficiëntieklasse: | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse: | C |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 51 dB |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | LED |
| Soort vetfilter: | Roestvrijstaal |
| Vermogen lamp: | 4 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 64 dB |
| Aantal snelheden: | 4 |
| Geluidsniveau (medium snelheid): | 56 dB |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid): | 69 dB |
| Druk (Pa): | 450 |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026