Roblin Lido design /3 1200 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Lido design /3 1200 (28 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 74 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
28
Downloads
1.685
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Lido design /3 1200 |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 1198 mm |
| Diepte: | 560 mm |
| Hoogte: | 806 mm |
| Geluidsniveau: | 65 dB |
| Soort: | Muurmontage |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 988 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 34 dB |
| Minimale afstand van electrische hob: | 650 mm |
| Minimale afstand van gas hob: | 650 mm |
| Aantal lampen: | 4 gloeilamp(en) |
| Soort vetfilter: | Roestvrijstaal |
| Hoogte (min): | 806 mm |
| Hoogte (max): | 1174 mm |
| Vermogen lamp: | 5 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 62 dB |
| Maximum hercirculeringsvermogen: | 988 m³/uur |
| Aantal filters: | 2 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 8 |
| Intensieve stand: | Ja |
| Geluidsniveau (medium snelheid): | 45 dB |
| Druk (Pa): | 605 |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026