Roblin Ice Cube/2 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Ice Cube/2 (46 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 37 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
9.5 MB
Aantal pagina's
46
Downloads
1.415
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Ice Cube/2 |
| Kleur van het product: | Stainless steel, White |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 483 mm |
| Hoogte: | 780 mm |
| Geluidsniveau: | 71 dB |
| Soort: | Eiland |
| Motor vermogen: | 270 W |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Aantal motors: | 1 |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 530 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 42 dB |
| Aantal lampen: | 8 gloeilamp(en) |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Hoogte (min): | 780 mm |
| Hoogte (max): | 1140 mm |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 65 dB |
| Maximum hercirculeringsvermogen: | 530 m³/uur |
| Aantal filters: | 2 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 8 |
| Intensieve stand: | Ja |
| Geluidsniveau (medium snelheid): | 54 dB |
| Druk (Pa): | 530 |
| Stroomverbruik (typisch): | 270 W |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026