Roblin Groupe Pilot Master/2 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Groupe Pilot Master/2 (40 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 24 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
40
Downloads
748
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Groupe Pilot Master/2 |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 742 mm |
| Diepte: | 374 mm |
| Hoogte: | 438 mm |
| Soort: | Inbouw |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 820 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 50 dB |
| Aantal lampen: | 4 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | Halogeen |
| Soort vetfilter: | Roestvrijstaal |
| Vermogen lamp: | 28 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 67 dB |
| Maximum hercirculeringsvermogen: | 820 m³/uur |
| Aantal filters: | 3 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 4 |
| Geluidsniveau (medium snelheid): | 61 dB |
| Druk (Pa): | 500 |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026