Roblin Elina Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Elina (124 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 66 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
124
Downloads
970
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Elina |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Breedte: | 794 mm |
| Diepte: | 95 mm |
| Geluidsniveau: | 57 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Jaarlijks energieverbruik: | 57 kWu |
| Motor vermogen: | 270 W |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Motor inbegrepen: | Ja |
| Aantal motors: | 1 |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 430 m³/uur |
| Fluid dynamic efficiency class: | A |
| Verlichtingefficiëntieklasse: | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse: | D |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 40 dB |
| Aantal lampen: | 1 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | LED |
| Soort vetfilter: | Aluminium |
| Hoogte (max): | 407 mm |
| Vermogen lamp: | 6 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 60 dB |
| Verwijderbare filter: | Ja |
| Aantal filters: | 2 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 4 |
| Geluidsniveau (medium snelheid): | 54 dB |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid): | 70 dB |
| Druk (Pa): | 540 |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Type motor: | EVO |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026