Roblin Creatix 800 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Creatix 800 (76 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 29 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
6.9 MB
Aantal pagina's
76
Downloads
1.361
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Creatix 800 |
| Soort bediening: | Sensor |
| Kleur van het product: | Stainless steel, White |
| Breedte: | 800 mm |
| Diepte: | 475 mm |
| Hoogte: | - mm |
| Geluidsniveau: | 62 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Jaarlijks energieverbruik: | 68 kWu |
| Soort: | Muurmontage |
| Motor vermogen: | 270 W |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Motor inbegrepen: | Ja |
| Aantal motors: | 1 |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 710 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Fluid dynamic efficiency class: | B |
| Verlichtingefficiëntieklasse: | D |
| Vetfilterefficiëntieklasse: | G |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 45 dB |
| Aantal lampen: | 1 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | LED |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Hoogte (min): | 360 mm |
| Hoogte (max): | 650 mm |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 60 dB |
| Aantal filters: | 2 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 3 |
| Intensieve stand: | Ja |
| Geluidsniveau (medium snelheid): | 53 dB |
| Druk (Pa): | 550 |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026