Roblin Astra/2 900 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Astra/2 900 (2 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 54 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.5 MB
Aantal pagina's
2
Downloads
585
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Astra/2 900 |
| Soort bediening: | Hefboom |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 898 mm |
| Diepte: | 492 mm |
| Hoogte: | 800 mm |
| Netbelasting: | 306 W |
| Soort: | Muurmontage |
| Motor vermogen: | 250 W |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Aantal motors: | 1 |
| Materiaal behuizing: | Roestvrijstaal |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 705 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 44 dB |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | Halogeen |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Hoogte (min): | 800 mm |
| Hoogte (max): | 1000 mm |
| Vermogen lamp: | 56 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 67 dB |
| Aantal filters: | 3 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 3 |
| Intensieve stand: | Nee |
| Geluidsniveau (medium snelheid): | 55 dB |
| Uitlaat locatie: | Boven |
| Hoogte zonder schoorsteen: | 600 mm |
| Druk (Pa): | 500 |
| Compatibele producten: | 5403004\r\n5407004\r\n6406129 |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026