Roblin Altima/2 57 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Altima/2 57 (40 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 42 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
40
Downloads
881
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Altima/2 57 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 557 mm |
| Diepte: | 411 mm |
| Hoogte: | 133.5 mm |
| Soort: | Inbouw |
| Motor vermogen: | 0 W |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 196 mm |
| Materiaal behuizing: | Glass, Stainless steel |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 0 m³/uur |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | Halogeen |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Vermogen lamp: | 56 W |
| Aantal filters: | 1 stuk(s) |
| Installatie compartiment breedte: | 512 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 395 mm |
| Aantal snelheden: | 3 |
| Intensieve stand: | Ja |
| Uitlaat locatie: | Boven |
| Compatibele producten: | 5403008 |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026