Roblin Actis/2 Pro 7741 Electro Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Roblin Actis/2 Pro 7741 Electro (8 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 17 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.9 MB
Aantal pagina's
8
Downloads
938
Product specificaties
| Merk: | Roblin |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | Actis/2 Pro 7741 Electro |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 765 mm |
| Diepte: | 414 mm |
| Hoogte: | - mm |
| Soort: | Inbouw |
| Motor vermogen: | 0 W |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 196 mm |
| Materiaal behuizing: | Glass, Stainless steel |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 0 m³/uur |
| Minimale afstand van electrische hob: | 650 mm |
| Minimale afstand van gas hob: | 700 mm |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | Fluorescerend |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Vermogen lamp: | 18 W |
| Maximum hercirculeringsvermogen: | 0 m³/uur |
| Aantal filters: | 2 stuk(s) |
| Installatie compartiment breedte: | 725 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 360 mm |
| Aantal snelheden: | 8 |
| Intensieve stand: | Ja |
| Uitlaat locatie: | Boven |
| Compatibele producten: | 5403003\r\n5401000 |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
Handleiding Afzuigkap Roblin
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026