Remeha Gas 3000 Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Remeha Gas 3000 (2 pagina’s), behorend tot de categorie Verwarmingsketel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 25 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Remeha Gas 3000 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag


Beoordeel deze handleiding

4.9/5 (2 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Remeha
Categorie: Verwarmingsketel
Model: Gas 3000

Handleiding Remeha Gas 3000 – volledige tekst

ALGEMEENremeha Gas 3000GebruikersvoorschriftZO STELT U UW C. V. - KETEL IN BEDRIJFDoorsnede remeha Gas 3000WERKINGSPRINCIPE123456789ZO STELT U UW C. V. - KETEL BUITEN BEDRIJFDit gebruikersvoorschrift bevat nuttige en belangrijke in-formatie voor het goed funktioneren en onderhouden vande remeha Gas 3000. Tevens bevat het belangrijkeaanwijzingen om een zo veilig en storingsvrij mogelijkfunktioneren van de ketel mogelijk te maken. Lees vóór het in werking stellen van de ketel deze hand-leiding goed door, maak u met de werking en de bedie-ning van de ketel goed vertrouwd en volg de gegevenaanwijzingen stipt op. Opmerking:Als gebruiker is het niet toegestaan iets aan uw ketel eninstallatie te wijzigen. De benodigde verbrandingslucht wordt door de ventilator(1) in de luchtkoker (2) geblazen. De verbrandingsluchtwordt in de luchtkoker evenredig over de verschillendemengbochten (3) verdeeld.

De inspuiters (4) blazen hetgas radiaal uit, in de luchtstroom. De mengbochten zijnaangesloten op verdeelkamers (5), waarin het gas-/luchtmengsel gelijkmatig over de branders (6) wordt ver-deeld. Het gas/luchtmengsel wordt ontstoken en verbran-ding vindt plaats. Door de premix-verbranding is de NOx-uitstoot zeer laag. De verbrandingsgassen stromen door de gietijzerenwarmtewisselaar (7) en dragen hun warmte aan hetverwarmingswater over. De verbrandingsgassen keren zich in de verbrandings-gasverzamelbak (8) en worden via de verbrandingsgas-afvoerpijp (9) afgevoerd naar de verbrandingsgasafvoer-leiding. 1. Kontroleer de waterdruk in de installatie (min. 0,8 bar). Zonodig bijvullen. 2. Open de gashoofdkraan. 3. Zorg dat de ketelregeling vragend staat. 4. Schakel de cirkulatiepomp in. 5. Schakel de elektrische voeding naar de ketel en dehoofdschakelaar op het bedieningspaneel in. 6.

Bij lage temperaturen is het aan te bevelen de C. V. -installatie op verlaagde temperatuur in bedrijf te lateni. v. m. bevriezingsgevaar. U kunt, voordat u de installateur te hulp roept, eerst zelfkontroleren of:- de gaskraan geopend is;- de ketelregeling juist ingesteld is;- de elektrische voeding ingeschakeld is;- voldoende waterdoorstroming kan plaatsvinden;- de installatie voldoende gevuld is(min. waterdruk 0,8 bar). Ingeval van een storing wordt de storingsoorzaak aange-geven op het LCD-venster. Noteer de storingsoorzaakalvorens te resetten. Reset de storing d. m. v. de ‘reset’-toets, die zich op debedieningspaneel bevindt. Gaat de ketel meteen weer in storing: installateur waar-schuwen en genoteerde storingsoorzaak doorgeven. Let op. Wij adviseren uw C. V. -ketel jaarlijks een onderhouds-beurt te geven om een hoog rendement en een storings-vrij funktioneren te behouden.

OPBOUW VAN HET BEDIENINGSPANEEL567892134Bedieningspaneel remeha Gas 3000Het gebruikersniveau beslaat een aantal menu’s, diem. b. v. de ' '-toets op te roepen zijn. Het hoofdmenu geeft kontinu de bedrijfstoestand aan, deaanvoer- én de retourwatertemperatuur evenals de ioni-satiestroom van de eerste vlambeveiliging. Door op de ' '-toets te drukken komt men in het volgen-de menu. Nu zijn te zien de watertemperatuur in het ke-telblok, het luchtdrukverschil en de ionisatiestroom vande tweede vlambeveiliging. Door opnieuw op de ' '-toetste drukken wordt het derde menu bereikt. Nu zijn deingestelde maximale (aanvoer-) bedrijfstemperatuur(standaard ingesteld op 80˚C) en het aantal bedrijfsurenuit te lezen. In het vierde menu wordt aangegeven hoede ketel geregeld wordt en verder is het nu mogelijk metde ' '- en ' '-toetsen de maximale bedrijfstemperatuur tewijzigen. Deze is instelbaar tot max.

90˚C. De uitschakel-temperatuur bedraagt dan 95˚C. Wijzigingen voorbehoudenArt. nr. 47. 848/500/11. 95/Ho. ENERGIE SPAARTIPS- Het direkt weersafhankelijk voorregelen van de ketelwordt aanbevolen, daar dit tot een hoger jaarrende-ment en daardoor tot een lager energieverbruik leidt. - Bedenk dat 1°C ruimtetemperatuurverlaging reedseen energiebesparing van ca. 7% geeft. - Bij uw plaatselijk energiebedrijf zijn Energie-Spaarfol-ders en de Nationale-Energiediskette te verkrijgen,voor verdere nuttige tips met betrekking tot energiebe-sparing. ZO ONTLUCHT U UW INSTALLATIE 1. Zet de regeling op warmtevraag. 2. Open alle radiatoren. 3. Het kunststof dopje van de automatische ontluchterdie zich aan de tegenovergestelde zijde van de aan-sluitingen op het eindlid van de gietijzeren warmtewisselaar bevindt, dient een kwart slag opengedraaidte zijn. 4. Stook de totale installatie op tot ca. 80°C. 5.

1,5 bar; vul de vulslang vòòr het aankoppelen op deketel geheel met water. 9. Stel de ketel weer in bedrijf. 10. Zonodig de ontluchtingsprocedure herhalen. Let op. Een slecht ontluchte installatie kan aanleiding geven totwatercirkulatiestoringen en hinderlijke geluiden in deketel, de leidingen en de radiatoren. Door na de eventuele wijziging de ' '-toets te drukkenwordt de wijziging bevestigd. Door de ' '-toets te drukkenkomt men in het vijfde menu. In het vijfde menu wordt omeen kode gevraagd, teneinde het serviceniveau tekunnen binnenkomen. Door op de ' '-toets te drukkenkomt men terug in het hoofdmenu. Het bedieningspaneel is opgebouwd uit de volgendekomponenten:1. Hoofdschakelaar2. Inbouwmogelijkheid voor een rematic weersafhankelijkeketelregeling3. Centrale storingslamp4. LCD-venster, bestaande uit 4 regels met ieder 20 karakters5.

'Reset'-toets, voor het ontgrendelen van een storing6,7. 'Step'-toetsen, waarmee een ingestelde waarde gewijzigdof een menu-keuze gemaakt kan worden8. 'Enter'-toets voor bevestiging van een gewijzigde instellingof ingevoerde code9. 'Escape'-toets, waarmee van het ene naar het anderemenu gegaan kan worden. ISO 9001sinds 1988Remeha b. v. Postbus 327300 AA ApeldoornTel. 055-5496969Fax 055-5496496.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Remeha Gas 3000 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden