Proficare PC-HT 3020 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Proficare PC-HT 3020 (44 pagina’s), behorend tot de categorie Fohn. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 38 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Proficare PC-HT 3020 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/44

Bedienungsanleitung / Garantie
Gebruiksaanwijzing • Mode d’emploi • Manual de instrucciones • Istruzioni per l’uso
Instruction Manual • Instrukcja obsługi / Gwarancja • Használati utasítás
Руководство по эксплуатации •
PC-HT3020_IM17.01.18
Pro-HaartrocknerPC-HT 3020
Professionele haardrogerSèche cheveux professionnelSecador de pelo professional • •
Asciugacapelli professionaleProfessional hair dryer • • Profesjonalna suszarka do włosów
Professzionális hajszárítóПрофессиональный фен• •
Product specificaties
| Merk: | Proficare |
| Categorie: | Fohn |
| Model: | PC-HT 3020 |
| Kleur van het product: | Lilac, White |
| Breedte: | 220 mm |
| Diepte: | 95 mm |
| Hoogte: | 220 mm |
| Snoerlengte: | 1.8 m |
| Breedte verpakking: | 230 mm |
| Diepte verpakking: | 105 mm |
| Hoogte verpakking: | 255 mm |
| Verwijderbare filter: | Ja |
| Aantal snelheden: | 2 |
| Vermogen: | 2000 W |
| Certificering: | CE |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Filtratie: | Ja |
| Ontworpen voor reizen: | Nee |
| Cool shot-functie: | Ja |
| Ionic functie: | Ja |
| Concentrator nozzle: | Ja |
| Diffuser kop: | Nee |
| Oppervlakte kleur: | Monochromatisch |
| Ophangtype: | Hanglus |
| Aantal temperatuurstanden: | 3 |
| Ophangbaar: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Minimum vermogen: | 1600 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Proficare PC-HT 3020 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Fohn Proficare
11 Februari 2023
9 Februari 2023
28 Januari 2023
Handleiding Fohn
Nieuwste handleidingen voor Fohn
30 Januari 2025
25 Oktober 2024
28 Januari 2025
14 Juni 2024
4 December 2023
4 December 2023
16 November 2023
21 Oktober 2023
21 Oktober 2023
22 Mei 2023