Proficare PC-HT 3010 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Proficare PC-HT 3010 (44 pagina’s), behorend tot de categorie Fohn. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 14 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Proficare PC-HT 3010 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/44

Bedienungsanleitung / Garantie
Gebruiksaanwijzing • Mode d’emploi • Instrucciones de servicio • Istruzioni per l’uso
Instruction Manual • Instrukcja obsługi / Gwarancja • Használati utasítás
Руководство по эксплуатации •
PC-HT3010_IM_neu27.07.17
HaartrocknerPC-HT 3010
Haardroger • Sèche cheveux • Secador de pelo
Asciugacapelli • Hairdryer • Suszarka do włosów
Hajszárító • Фен •
Product specificaties
| Merk: | Proficare |
| Categorie: | Fohn |
| Model: | PC-HT 3010 |
| Kleur van het product: | Champagne, White |
| Gewicht: | 400 g |
| Breedte: | 274 mm |
| Diepte: | 94 mm |
| Hoogte: | 275 mm |
| Verwijderbare filter: | Ja |
| Aantal snelheden: | 2 |
| Vermogen: | 2200 W |
| Certificering: | CE |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Filtratie: | Ja |
| Ontworpen voor reizen: | Nee |
| Cool shot-functie: | Ja |
| Ionic functie: | Ja |
| Concentrator nozzle: | Ja |
| Diffuser kop: | Nee |
| Oppervlakte kleur: | Monochromatisch |
| Ophangtype: | Hanglus |
| Aantal temperatuurstanden: | 3 |
| Ophangbaar: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Minimum vermogen: | 1800 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Proficare PC-HT 3010 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Fohn Proficare
11 Februari 2023
9 Februari 2023
28 Januari 2023
Handleiding Fohn
Nieuwste handleidingen voor Fohn
30 Januari 2025
25 Oktober 2024
28 Januari 2025
14 Juni 2024
4 December 2023
4 December 2023
16 November 2023
21 Oktober 2023
21 Oktober 2023
22 Mei 2023