Planet Audio AC3000.1D Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Planet Audio AC3000.1D (12 pagina's) in de categorie Receiver. Deze handleiding was nuttig voor 20 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.0 MB
Aantal pagina's
12
Downloads
1.125
Product specificaties
| Merk: | Planet Audio |
| Categorie: | Receiver |
| Model: | AC3000.1D |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Breedte: | 330 mm |
| Diepte: | 254 mm |
| Hoogte: | 61 mm |
| Materiaal behuizing: | Metaal |
| Signaal/ruis-verhouding: | 105 dB |
| Maximaal uitgangsvermogen (RMS): | 3000 W |
| Audio RCA-ingangen: | 2 |
| Versterker klasse: | D |
| Aantal versterker kanalen: | 1 kanalen |
| High pass filter: | Ja |
| Maximaal uitgangsvermogen per kanaal (4 Ohm): | 563 W |
| Maximaal uitgangsvermogen per kanaal (2 Ohm): | 1500 W |
| Overbrugd uitgangsvermogen (max): | 6000 W |
| Low-pass filterbereik: | 50 - 150 Hz |
Handleiding Receiver Planet Audio
15 Juni 2025
14 Juni 2025
11 Juni 2025
11 Juni 2025
11 Juni 2025
Handleiding Receiver
Nieuwste handleidingen voor Receiver
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026