Pioneer TS-G1710F Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Pioneer TS-G1710F (2 pagina’s), behorend tot de categorie Speaker. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 8 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Pioneer TS-G1710F of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

TS-G1710F
DUBBELE-CONE LUIDSPREKER
Lees deze instructiehandleiding voordat u deze luidspreker
installeert.
●SPECIFICATIES
●Installatie Montagehandleiding
http://www.pioneer-carglobal.com/speakerfitting-Gseries
・Reproductiesysteem …………………………Dubbele conus
・ Luidsprekerspecificaties
Afmetingen………………………………………ø165 mm
Magneet: 152 g
・Nominale impedantie ……………………………………… 4 Ω
・Gevoeligheid ……………………………… 89 dB (±1,5 dB)
・Frequentierespons ……………… 34 Hz tot 16 kHz (–20 dB)
・Maximaal muziekvermogen …………………………… 280 W
・Nominaal vermogen …………………………………… 40 W
・Grillemateriaal …………… Stalen net, hittebestendige hars
・Gewicht (per luidspreker inclusief accessoires) …… 0,57 kg
・Brutogewicht (2 luidsprekers inclusief verpakking)…1,35 kg
●VOORBEELD VAN TOEPASSINGEN
MODELMODELJAARLOCATIE
FABRIKANT
ALFA ROMEO
Audi
CITROËN
FIAT
Ford
NISSAN
159
A3
C1
500
FOCUS
QASHQAI
2004 - 2011
2003 - 2013
2014 - heden
2007 - heden
2004 - 2011
2006 - 2013
Voordeur
Voordeur
Voordeur
Voordeur
Voordeur
Voordeur
Mercedes
C-Class
2007 - 2014
Voordeur
Volkswagen
GOLF VI
2008 - 2013
Voordeur
Opel/VAUXHALL
ASTRA
2004 - 2009
Voordeur
PEUGEOT
207
2006 - 2014
Voordeur
RENAULT/DACIA
CLIO
2012 - 2019
Voordeur
SEAT
LEON
2005 - 2012
Voordeur
φ4 mm×20 mm
× 8
①
× 8
②
× 2
③
30 cm
●INBEGREPEN ONDERDELEN
GEMAAKT IN VIETNAM
○
A
○
B
1. Raak de flexibele luidsprekerdraad niet aan.
2. Verander niet de richting van de luidsprekeraansluitingen .
3. Zorg ervoor dat de snoer-en luidsprekeraansluitingen niet
in contact komen met metaal.
4. Raadpleeg bij het maken van aansluitingen tevens de
gebruiksaanwijzing van de gebruikte autoradio.
WAARSCHUWING
●AFMETINGEN
G-series geluidsontwerp is afgestemd
op wereldwijde voorkeur
- Krachtige bas
- Brede en vloeiende geluidsbalans
- Natuurlijke zang
φ178550
24
φ70
φ144
φ165
φ158
45°
45°
4-φ4.3
Gaten
mm
Product specificaties
| Merk: | Pioneer |
| Categorie: | Speaker |
| Model: | TS-G1710F |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 570 g |
| Diameter: | 170 mm |
| Vorm: | Rond |
| Aantal per verpakking: | - stuk(s) |
| Impedantie: | 4 Ohm |
| Frequentiebereik: | 34 - 16000 Hz |
| Gevoeligheid: | 89 dB |
| Piekvermogen: | 280 W |
| Tweeter: | Ja |
| Nominaal vermogen: | 40 W |
| Inbouwdiepte: | 49.7 mm |
| Diameter bevestigingsgat: | 144 mm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Pioneer TS-G1710F stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Speaker Pioneer
25 Mei 2026
7 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026
5 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
Handleiding Speaker
Nieuwste handleidingen voor Speaker
25 Mei 2026
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026