Pioneer TS-G1310F Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Pioneer TS-G1310F (2 pagina’s), behorend tot de categorie Speaker. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Pioneer TS-G1310F of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

TS-G1310F
DUBBELE-CONE LUIDSPREKER
Lees denstructiehandleiding vrdat u deuidspreker ze iooze l
installeert.
●Instaatie Montagehaleidingllnd
http://w.pioneer-cargal.com/speakerfitting-Gserieswwlob
●VOORBEELD VATOEPASSINGENN
MOMODELDELJAARLOCAETI
FABRIKANT
BMW
CITROEN
HYUNDAI
KIA
PEUGEOT
RENAULT
3 Series
C3
i10
PICATO
206 Series
DUSTER
19972006 -
2002 - 20 09
20 - 200717
20 - 200411
1998 - 2006
20 - 201710
Voordeur
Achterdeur
Voordeur
Voordeur
Achterdeur
Voordeur
RENAULT
CLIO
20 - 200512
Voordeur
RENAULT
TWINGO
2007 - 2014
Voordeur
GEMAAKT IN VIETNAM
●INBEGREPENNDERDELEN O
φ4 mm×20 mm
× 8
①
× 8
②
× 2
③
30 cm
G-series geluidsontwerp is afgestemd
op reldwijde vrkeurweoo
- Krachtige bas
- Brede en vloeiee geluidsbalansnd
- Natrlijke zanguu
●AFMETINGEN
mm
※ Open het gat
○
A
○
B
1. Raak de flexibele luidsprekerdraaniet aan.d
2. .Verander niet de richting van de luidsprekeraansluitingen
3. Zorg ervr dat de snoer-en luidsprekeraansluitingen niet oo
ictact kon met metaal.n onme
4. Raaleeg bij het maken van aansluitingen tevens de dp
gebruiksaanwijzing van de gebruikte autoradio.
WRSCHUWINGAA
4-4.3φ
Gaten
●SPECIFICATIES
・…………………………Reproctiystm duesee Dubbele conus
・ Luidsprekerspecificaties
Afmetingen ø129 mm………………………………………
Magnt : 110 gee
・Nominale impedant ie……………………………………… 4 Ω
・Gevoegheid li……………………………… 89 dB (1,5 dB)±
・Freentierespons qu……………… 25 Hz tot 22 kHz (–20 dB)
・Maximaal muziekvermogen …………………………… 230 W
・Nominaal vermogen …………………………………… 35 W
・……………Grillemateriaal Stalen net, hittebestendige hars
・…… Gewicht (per luidspreker inclusief aoires) ccess0,39 kg
・…Brutogewicht (2 luidsprekers inclusief verpakking)0,93 kg
Product specificaties
| Merk: | Pioneer |
| Categorie: | Speaker |
| Model: | TS-G1310F |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 400 g |
| Diameter: | 130 mm |
| Vorm: | Rond |
| Aantal per verpakking: | - stuk(s) |
| Impedantie: | 4 Ohm |
| Frequentiebereik: | 25 - 22000 Hz |
| Gevoeligheid: | 89 dB |
| Piekvermogen: | 230 W |
| Tweeter: | Ja |
| Nominaal vermogen: | 35 W |
| Inbouwdiepte: | 44.3 mm |
| Diameter bevestigingsgat: | 121 mm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Pioneer TS-G1310F stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Speaker Pioneer
25 Mei 2026
7 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026
6 Maart 2026
5 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
Handleiding Speaker
Nieuwste handleidingen voor Speaker
25 Mei 2026
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026