Philips Series 7000 S7880 Handleiding
Philips Scheerapparat Series 7000 S7880
Bekijk gratis de handleiding van Philips Series 7000 S7880 (52 pagina’s), behorend tot de categorie Scheerapparat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 18 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Philips Series 7000 S7880 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/52

S7880
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Scheerapparat |
| Model: | Series 7000 S7880 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| AC invoer voltage: | 100 - 240 V |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Oplaadtijd: | 1 uur |
| Type accu/batterij: | Ingebouwde accu |
| Energie-opslagtechnologie accu/batterij: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type verpakking: | Doos |
| Snel opladen: | Ja |
| Looptijd: | 50 min |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.15 W |
| Vermogensverbruik (max): | 5.4 W |
| Batterij bijna leeg-indicatie: | Ja |
| Batterij-indicator: | Ja |
| Aantal: | 1 |
| Beschermkap: | Ja |
| Gebruikstijd: | 50 min |
| Nat en droog: | Ja |
| Scheersysteem: | Roterend scheerapparaat |
| Trimmer: | Ja |
| Aantal scheerkoppen/bladen: | 3 |
| Wasbaar: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Handvat eigenschappen: | Ergonomisch |
| Volgt de contouren: | Ja |
| Reinigingsindicator: | Ja |
| Indicator reisslot: | Ja |
| Vervangingsperiode scheerkop: | 2 jaar |
| Reisetui: | Ja |
| Huidbeschermer: | Ja |
| Gezichtsreinigingsborstel inbegrepen: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips Series 7000 S7880 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Scheerapparat Philips
3 Mei 2026
21 April 2026
18 Maart 2026
13 Februari 2026
12 Februari 2026
12 Februari 2026
9 Februari 2026
2 Februari 2026
1 Februari 2026
17 December 2025
Handleiding Scheerapparat
Nieuwste handleidingen voor Scheerapparat
28 April 2026
21 April 2026
10 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
6 April 2026
25 Maart 2026
18 Maart 2026
16 Maart 2026
12 Maart 2026