Philips Series 500 S588 Handleiding
Philips Scheerapparat Series 500 S588
Bekijk gratis de handleiding van Philips Series 500 S588 (13 pagina’s), behorend tot de categorie Scheerapparat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 89 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Philips Series 500 S588 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/13

S588, S586
© 2018 Koninklijke Philips N.V.
All rights reserved
保留所有权利
3000.016.8085.2 (27/12/2018)
> 75% 循环再造纸
保留备用
2
3
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
2
1
1
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
>75 % recycled paper
>75 % papier recyclé
29
30
31
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Scheerapparat |
| Model: | Series 500 S588 |
| Soort bediening: | Buttons,Wireless |
| Kleur van het product: | Zwart |
| AC invoer voltage: | 100 - 240 V |
| Stroombron: | AC/Batterij |
| Oplaadtijd: | 1 uur |
| Energie-opslagtechnologie accu/batterij: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Waterdicht: | Ja |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.1 W |
| Vermogensverbruik (max): | 9 W |
| Groene oplaadindicator (LED): | Ja |
| Batterij bijna leeg-indicatie: | Ja |
| Opbergetui: | Ja |
| Gebruikstijd: | 45 min |
| Scheersysteem: | Roterend scheerapparaat |
| Trimmer: | Ja |
| Aantal scheerkoppen/bladen: | 4 |
| Wasbaar: | Ja |
| Precisietrimmer: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Batterij vol-indicatie: | Ja |
| Indicatie voor scheerkoppen vervangen: | Ja |
| Scheersysteemtechnologieën: | Comfortable shaving system |
| Vervangingsmodel(len) van reinigingsborstel: | SH30 |
| Vervangingsperiode scheerkop: | 2 jaar |
| Reserve scheerkop inbegrepen: | Ja |
| Reisetui: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips Series 500 S588 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Scheerapparat Philips
3 Mei 2026
21 April 2026
18 Maart 2026
13 Februari 2026
12 Februari 2026
12 Februari 2026
9 Februari 2026
2 Februari 2026
1 Februari 2026
17 December 2025
Handleiding Scheerapparat
Nieuwste handleidingen voor Scheerapparat
28 April 2026
21 April 2026
10 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
6 April 2026
25 Maart 2026
18 Maart 2026
16 Maart 2026
12 Maart 2026