Philips OneBlade QP2533 Handleiding
Philips Scheerapparat OneBlade QP2533
Bekijk gratis de handleiding van Philips OneBlade QP2533 (10 pagina’s), behorend tot de categorie Scheerapparat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 64 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Philips OneBlade QP2533 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/10

QP2533
4222.002.9165.2 14/3/2019
> 75% 循环再造纸
保留备用
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1
2
18
19
>75 % recycled paper
>75 % papier recyclé
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Scheerapparat |
| Model: | OneBlade QP2533 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Green,Grey |
| AC invoer voltage: | 100 - 240 V |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Stroombron: | AC/Batterij |
| Oplaadtijd: | 4 uur |
| Type accu/batterij: | Ingebouwde accu |
| Energie-opslagtechnologie accu/batterij: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Waterdicht: | Ja |
| Vermogensverbruik (max): | 2 W |
| Groene oplaadindicator (LED): | Ja |
| Batterij bijna leeg-indicatie: | Ja |
| Materiaal mes: | Roestvrijstaal |
| Gebruikstijd: | 60 min |
| Nat en droog: | Ja |
| Scheersysteem: | Roterend scheerapparaat |
| Trimmer: | Ja |
| Wasbaar: | Ja |
| Precisietrimmer: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Batterij vol-indicatie: | Ja |
| Elektronische aan/uitschakelaar: | Ja |
| Scheersysteemtechnologieën: | Unique Easy Catch blade system |
| Vervangingsperiode scheerkop: | 0.4 jaar |
| Reserve scheerkop inbegrepen: | Ja |
| Reserve scheerkop: | QP210, QP610, QP620 |
| Indicator LED-batterij: | Ja |
| Scheereenheid vervanging indicator: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips OneBlade QP2533 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Scheerapparat Philips
3 Mei 2026
21 April 2026
18 Maart 2026
13 Februari 2026
12 Februari 2026
12 Februari 2026
9 Februari 2026
2 Februari 2026
1 Februari 2026
17 December 2025
Handleiding Scheerapparat
Nieuwste handleidingen voor Scheerapparat
28 April 2026
21 April 2026
10 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
6 April 2026
25 Maart 2026
18 Maart 2026
16 Maart 2026
12 Maart 2026