Philips MVL9998 Handleiding
Philips Scheerapparat MVL9998
Bekijk gratis de handleiding van Philips MVL9998 (56 pagina’s), behorend tot de categorie Scheerapparat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 8 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Philips MVL9998 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/56

MVL9998
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Scheerapparat |
| Model: | MVL9998 |
| Kleur van het product: | Black,Gold,Red |
| Ingebouwd display: | Ja |
| AC invoer voltage: | 100 - 240 V |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| LED-indicatoren: | Charging,Power |
| Oplaadtijd: | 1 uur |
| Type accu/batterij: | Ingebouwde accu |
| Type verpakking: | Doos |
| Snel opladen: | Ja |
| Looptijd: | 60 min |
| Waterdicht: | Ja |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.1 W |
| Vermogensverbruik (max): | 9 W |
| Batterij-indicator: | Ja |
| Opbergetui: | Ja |
| Aantal: | 1 |
| Gebruikstijd: | 60 min |
| Nat en droog: | Ja |
| Scheersysteem: | Roterend scheerapparaat |
| Aantal scheerkoppen/bladen: | 3 |
| Wasbaar: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Handvat eigenschappen: | Ergonomisch |
| Volgt de contouren: | Ja |
| Indicatie voor scheerkoppen vervangen: | Ja |
| Reinigingsindicator: | Ja |
| Indicator reisslot: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips MVL9998 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Scheerapparat Philips
3 Mei 2026
21 April 2026
18 Maart 2026
13 Februari 2026
12 Februari 2026
12 Februari 2026
9 Februari 2026
2 Februari 2026
1 Februari 2026
17 December 2025
Handleiding Scheerapparat
Nieuwste handleidingen voor Scheerapparat
28 April 2026
21 April 2026
10 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
6 April 2026
25 Maart 2026
18 Maart 2026
16 Maart 2026
12 Maart 2026