Philips MVL3798 Handleiding
Philips Scheerapparat MVL3798
Bekijk gratis de handleiding van Philips MVL3798 (36 pagina’s), behorend tot de categorie Scheerapparat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 97 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Philips MVL3798 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/36

MVL3798
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Scheerapparat |
| Model: | MVL3798 |
| Kleur van het product: | Black,Red |
| AC invoer voltage: | 100 - 240 V |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Oplaadtijd: | 8 uur |
| Type accu/batterij: | Ingebouwde accu |
| Type verpakking: | Doos |
| Looptijd: | 40 min |
| Waterdicht: | Ja |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.1 W |
| Vermogensverbruik (max): | 2 W |
| Aantal: | 1 |
| Beschermkap: | Ja |
| Gebruikstijd: | 40 min |
| Nat en droog: | Ja |
| Scheersysteem: | Roterend scheerapparaat |
| Trimmer: | Ja |
| Aantal scheerkoppen/bladen: | 3 |
| Wasbaar: | Ja |
| Precisietrimmer: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Handvat eigenschappen: | Ergonomisch |
| Draadloos: | Ja |
| Volgt de contouren: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
| Oplaadbare batterij: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips MVL3798 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Scheerapparat Philips
3 Mei 2026
21 April 2026
18 Maart 2026
13 Februari 2026
12 Februari 2026
12 Februari 2026
9 Februari 2026
2 Februari 2026
1 Februari 2026
17 December 2025
Handleiding Scheerapparat
Nieuwste handleidingen voor Scheerapparat
28 April 2026
21 April 2026
10 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
6 April 2026
25 Maart 2026
18 Maart 2026
16 Maart 2026
12 Maart 2026