Philips Impact FC8394 Handleiding
Philips Niet gecategoriseerd Impact FC8394
Bekijk gratis de handleiding van Philips Impact FC8394 (46 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 3 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Philips Impact FC8394 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/46

Impact Excel
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | Impact FC8394 |
| Gewicht: | - g |
| Snoerlengte: | 6 m |
| Geluidsniveau: | 80 dB |
| Soort: | Cilinderstofzuiger |
| Vacuüm: | 27 kPa |
| Soort reiniging: | Droog |
| Stof capaciteit: | 2 l |
| Maximaal ingangsvermogen: | 1600 W |
| Stofzuigercontainer type: | Stofzak |
| Zuigkracht: | 300 AW |
| Materiaal buis/slang: | Chroom |
| Draaghandvat: | Ja |
| Indicator voor volle stofreservoir: | Ja |
| zuigkrachtregeling: | Elektronisch |
| Correct gebruik: | Thuis |
| Stofzuigerborstel inbegrepen: | Afstofborstel |
| Materiaal wielen: | Kunststof |
| Spleetzuigmond: | Ja |
| Luchtstroom: | 32 l/s |
| Aantal mondstukken: | 2 |
| Invoervermogen (IEC): | 1400 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips Impact FC8394 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Philips
28 Mei 2026
25 Mei 2026
12 Mei 2026
8 Mei 2026
28 April 2026
28 April 2026
27 April 2026
27 April 2026
27 April 2026
27 April 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026