Philips HD9120 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Philips HD9120 (10 pagina's) in de categorie Konyhai robotgép. Deze handleiding was nuttig voor 2 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
4.8 MB
Aantal pagina's
10
Downloads
1.373
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Konyhai robotgép |
| Model: | HD9120 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Inhoud (binnenkant): | 9 l |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Transparent, White |
| Gewicht: | 2300 g |
| Breedte: | 312 mm |
| Diepte: | 228 mm |
| Hoogte: | 450 mm |
| Snoerlengte: | 1 m |
| Waterniveau-indicator: | Ja |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Eierenrekje: | Ja |
| Controle positie: | Voorkant |
| Vermogen: | 900 W |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Capaciteit watertank: | 1.1 l |
| Geïntegreerde timer: | Ja |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Type timer: | Mechanisch |
| Snoeropslag: | Ja |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Aantal mandjes: | 1 mand(en) |
| Materiaal: | Kunststof |
| Power LED: | Ja |
| Aantal lagen: | 3 |
| Koel(e) handvat(en): | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
Handleiding Konyhai robotgép Philips
25 Januari 2024
20 Juni 2023
22 Juni 2021
17 Juni 2021
15 Juni 2021
Handleiding Konyhai robotgép
Nieuwste handleidingen voor Konyhai robotgép
10 Mei 2026
6 April 2026
25 Maart 2026
24 Maart 2026
3 Maart 2026