Philips GoGear HDD1420 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Philips GoGear HDD1420 (53 pagina’s), behorend tot de categorie Mp3 speler. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 49 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Philips GoGear HDD1420 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Mp3 speler |
| Model: | GoGear HDD1420 |
Handleiding Philips GoGear HDD1420 – volledige tekst
iInhoudsopgaveNLWelkom. 1Over uw nieuwe speler. 1Accessoires. 1Optionele accessoires. 2Uw product registeren. 3Meer informatie. 3Aansluiten en opladen. 3Indicatie batterijniveau. 3Installeren. 4Overzetten. 4Genieten. 5Aan- en uitzetten. 5Opnieuw instellen. 5Uw GoGear-speler gebruiken. 6Overzicht van toetsen en aansluitingen. 6Hoofdmenu. 7Navigatie. 7Foto’s en muziek organiseren en synchroniseren met Windows Media Player 8Muziek. 9Foto’s. 18Gedetailleerde bediening. 23Muziekmodus. 23Foto’s. 29Radio*. 32Opnemen. 34Instellingen. 36Uw speler gebruiken om databestanden op te slaan en over te zetten. 38Uw speler bijwerken. 38Handmatig controleren of uw firmware nog up-to-date is:. 38Problemen oplossen. 40Mijn speler slaat nummers over. 40Mijn speler wordt niet herkend door Windows. 40Ik kan mijn speler niet AAN zetten. 40.
1WelkomOver uw nieuwe spelerMet dit nieuwe product kunt u het volgende doen:- MP3- en WMA-bestanden afspelen- Foto’s bekijken- FM-radio beluisteren*- Opnemen: Spraak, FM-radio*, line-in* Zie voor meer informatie over een van bovenstaande functies "Gedetailleerde bediening" op pagina 23 vandeze hand-leiding.AccessoiresDe volgende accessoires zijn inbegrepen bij uw speler:* FM-radio is alleen beschikbaar voor bepaalde regio’s.
2Optionele accessoiresDe volgende accessoires worden niet meegeleverd met uw speler, maar kunnen apart gekocht worden. Ukunt ze vinden op www.philips.com/GoGearshop (Europa) of www.store.philips.com (VS).Docking cradleZet de speler in de docking cradle en sluit de speler aan op uw stereo voor het delen van muziek.GoGear hard caseBescherm uw speler en beheer uw muziek.
3Uw product registerenWe raden u ten zeerste aan uw product te registeren, om zo toegang te verkrijgen tot gratis updates. Om uwproduct te registeren kunt u inloggen op www.philips.com/register zodat we u kunnen informeren zodra erupdates beschikbaar zijn.Meer informatieBezoek www.philips.com/support of www.usasupport.philips.com (Voor V.S)Voer het modelnummer van uw product in om het volgende te bekijken:- FAQ, Veelgestelde vragen- Nieuwste gebruikershandleidingen- Tutorials- Nieuwste softwaredownloads voor de pc- Firmware upgrade-bestandenHet model- en productnummer kunt u vinden op het label aan de achterkant van uw product. Aansluiten en opladen1. Sluit de meegeleverde multi-voltage adapter/oplader aan op uw speler door hem in de aansluiting DC-Inaan de onderkant van de speler aan te sluiten, en steek het andere uiteinde in een standaard stopcontact. 2.
De batterij wordt in 4 uur volledig opgeladen als deze voor het eerst wordt opgeladen. Hij wordt voor70% opgeladen in een uur.3. De speler is volledig opgeladen als de oplaadanimatie stopt en wordt weergegeven. Indicatie batterijniveauHet correcte energieniveau van uw batterij wordt als volgt weergegeven:Batterij is volBatterij is tweederde volBatterij is halfvolBatterij is bijna leegBatterij is leeg
4Als de batterij bijna leeg is, dan knippert het volgende waarschuwingsschermvoor batterij bijna leeg en hoort ueen pieptoon. Als u een dubbele piep hoort, dan is uw speler binnen minder dan een minuut helemaal leeg.Alle instellingen en onafgemaakte opnamen worden opgeslagen voordat de speler uitgeschakeld wordt.Installeren1. Plaast de cd die bij uw product geleverd is in het cd-romstation van uw pc.2. Volg de instructies op het scherm om de installatie van Windows Media Player (inclusief benodigde plug-ins) en Philips Device Manager (Philips Apparaatbeheer) te installeren.3. Het kan nodig zijn uw pc na de installatie van de software opnieuw te starten.4. Als het installatie programma niet automatisch opstart, zoek dan op de cd via Windows Explorer(Windows Verkenner) en draai het programma door te dubbelklikken op het bestand dat eindigt op .exe.5.
5GenietenAan- en uitzettenOm aan te zetten, y POWER-knop 3 seconden ingedrukt houden totdat de speler de laatste activiteit hervatof totdat het PHILIPS-scherm verschijnt.Om uit te zetten, yPOWER-knop 3 seconden ingedrukt houden totdat de speler uitspringt..Opnieuw instellenIn het onwaarschijnlijke geval dat uw speler bijft hangen, hoeft u niet in paniek te raken. Druk de yPOWER-knop en de volumeknop tegelijkertijd in en houdt ze ingedrukt totdat de speler uitgeschakeld is.LET OP!Uw speler gaat automatisch uit als er 10 minuten geen handelingen verricht worden of muziek gespeeldwordt. De laatste afspeelstatus en het laatste scherm worden hervat de volgende keer dat de speler wordtaangezet ,tenzij de speler langere tijd is uitgeschakeld of als de batterij bijna leeg was toen de speler uitge-schakeld werd. TIPDe bestaande inhoud op uw speler wordt niet gewist als u uw speler opnieuw instelt.
7HoofdmenuDe volgende opties zijn beschikbaar in het hoofdmenu van uw speler:NavigatieUw speler heeft drukgevoelige toetsen die reageren op de aanraking van uw vingers. Het VERTICALE TOUCH-PAD (zie afbeelding) wordt gebruikt om door de lijsten te lopen. Hij reageert op de volgende bewegingen vanuw vinger:* FM-radio is alleen beschikbaar in bepaalde regio’s. Het is niet beschikbaar voor Europa.Menu OmMUSICUw digitale muzieknummers afspelenPICTURESFoto’s bekijkenRADIO*Naar de radio luisterenRECORDINGSOpnamen maken of beluisterenSETTINGSDe instellingen van uw speler aanpassenTIPDruk op VIEW en houdt ingedrukt om terug te keren naar het hoofdmenu.
Actie Omschrijving FunctieTikkenRaak de boven- of onderkant van het touchpad licht aanStap voor stap naar boven of beneden lopenVasthoudenDruk uw vinger op het bovenste of onderste uiteinde van het touchpad en houdt vastMet steeds hogere snelheid door een lijst lopen (SuperScroll)VegenVinger van boven naar beneden of beneden naar boven lopenDoor lijst lopen
8SuperScroll Met Superscroll kunt u uw lievelingsliedjes snel vinden. Als u snel door een lijst met liedjes, artiesten, albums ofgenres loopt, dan wordt er een Superscroll-letter (de eerste letter van het lied, de artiest, het album of genre)gemarkeerd weergegeven om informatie te geven over waar u zich in de lijst bevindt.Foto’s en muziek organiseren en synchroniseren met Windows Media PlayerDit hoofdstuk omschrijft de basishandelingen en –stappen die u moet volgen om muziek en foto’s naar uwspeler over te zetten. Voor meer informatie kijkt u in Windows Media Player Help (Windows Media PlayerHelp) op uw computer.Snel vegenSnel naar boven of beneden vegenLijst loopt snel als een wiel (Vliegwiel) en gaat daarna geleidelijk langzamerTikkenIn het midden tikken om het draaien van de lijst te stoppen
103. Klik op Add to Library (Aan bibliotheek toevoegen) in het linker onderdeel van het scherm.4. U kunt ervoor kiezen bestanden toe te voegen uit een map, van internet, door te zoeken op uwcomputer, enz.Liedjes van een cd rippenAls u muziek van een cd wilt overzetten naar uw speler, moet u een eerst een digitale kopie van de muziek opuw pc aanmaken. Dit heet rippen.1. Start Windows Media Player.2. Plaats de audio-cd.3. Selecteer het tabblad Rip (Rip) om een lijst moet muzieknummers op uw cd weer te geven.4. Als uw computer is aangesloten op het internet, dan wordt de albuminformatie automatisch opgehaaldzodat u de titels en andere informatie van de nummers niet handmatig hoeft in te voeren.
115. Als dit niet gebeurt, controleer dan of u verbinding heeft met het internet en klik op Find Album Info(Albuminformatie zoeken).6. Selecteer de muzieknummers die u wilt rippen en klik op Rip Music (Muziek rippen) in de bovenstemenubalk.7. De nummers worden omgezet naar een digitale kopie en toegevoegd aan de Windows Media Playerbibliotheek.Online nummers kopenAls u online muziek wilt kopen, dan moet u een muziekwinkel selecteren. 1. Klik op het driehoekje rechts bovenin het scherm en selecteer Browse all Online Stores (Alle online-winkels bekijken).2. Kies een winkel en volg de instructies op het scherm. 3. Nadat u een nummer of album gekocht heeft,, verschijnt dit in de Windows Media Player bibliotheek.
12De inhoud van de Windows Media-bibliotheek met uw speler synchroniserenAls u de speler voor de eerste keer op de computer aansluit dan start Windows Media Player de DeviceSetup Wizard (Wizard Apparaat instellen). U kunt ervoor kiezen uw speler automatisch of handmatig tesynchroniseren met Windows Media Player bibliotheek.Automatische synchronisatieAls u Windows Media Player start en uw speler aansluit op de computer, dan wordt de inhoud van uw spelerautomatisch bijgewerkt volgens de synchronisatie-instellingen die u heeft gespecificeerd.Handmatige synchronisatieAls u Windows Media Player start en uw speler aansluit op de computer, wordt het bijwerken van de inhoudniet gestart totdat u de inhoud heeft geselecteerd en gespecifeerd heeft in welke volgorde ze gesynchroniseerdmoeten worden.Automatische synchronisatie instellen1. Start Windows Media Player. 2.
Sluit de speler op uw computer aan met behulp van de meegeleverde USB-kabel.3. Selecteer het tabblad Sync (Sync) en klik op Sync settings (Sync instellingen)of Setup Sync (Syncinstellen).4. Het dialoogvenster Synchronisation settings (Synchronisatie-instellingen) verschijnt.5. Selecteer het aanvinkvakje Synchronise device automatically (Apparaat automatisch synchroniseren).6. Selecteer de aanvinkvakjes die overeenkomen met de playlists die u wilt synchroniseren.
144. In het uitrolmenu in het rechtervenster selecteert u Philips of Philips GoGear als bestemming. 5. Als deze niet in de lijst staan, klik dan op F5 om te verversen en probeer het opnieuw.6. Selecteer het tabblad Library (Bibliotheek) om de mediabibliotheek te openen.7. Klik om het nummer te markeren dat uw wilt kopiëren.
1610. Klik op de knop Start Sync (Sync starten) onderin het scherm om de synchronisatie te starten. De voort-gang wordt net boven de knop Start Sync (Sync starten) weergegeven.Windows Media Player PlaylistEen Playlist maken1. Start Windows Media Player.2. Selecteer het tabblad Library (Bibliotheek) om de mediabibliotheek te openen.3. Klik om een nummer te markeren. 4. Klik met uw rechtermuisknop op het nummer en selecteer Add to (Toevoegen aan) > AdditionalPlaylist... (Extra Playlist...) 5. In het dialoogvenster Playlist Add to Playlist (toevoegen Aan Playlist), selecteer u een bestaande playlistof klikt u op Nieuw (New) om een nieuwe playlist toe te voegen. 6. Het nummer dat u geselecteerd heeft wordt toegevoegd aan de playlist.TIPWe raden u aan altijd de Windows Media Player te gebruiken voor het overzetten vanmuziek naar uw speler.
Als u echter liever Windows Explorer gebruikt, maak dan altijd eenkopie van uw muziek naar de map Media/ Muziek, anders worden de nummers nietafgespeeld op uw speler.TIPOm meer dan een nummer te selecteren, houdt u de toets van uw toetsenbordingedrukt, en daarna klikt u om het aantal nummers te selecteren.Om opeenvolgende nummers in een lijst te selecteren, klikt u op het eerste nummer, houdtdaarna de toets op uw toetsenbord ingedrukt en klik op het laatste nummer in delijst dat u wilt selecteren.
18Tracks wissen van de spelerDe speler op de computer aansluiten. Selecteer de nummers die u van de speler wilt verwijderen in de lijst op het scherm. Druk op de Delete-toets op het toetsenbord van de computer.Nummerinformatie bewerken via Windows Media Player1. Selecteer het tabblad Library (Bibliotheek).2. Markeer het nummer dat u wilt bewerken, klik met uw rechtermuisknop en selecteer Edit (Bewerken).3. Bewerk direct in het tekstveld.Nummers zoeken via Windows Media Player1. Selecteer het tabblad Library (Bibliotheek).2.Typ een zoekwoord in het zoekveld in.3. Klik op Search (Zoeken) om het zoeken te starten.4. Een lijst met nummers die het zoekwoord bevatten wordt weergegeven.5. U kunt deze nummers afspelen, overzetten, verwijderen, toevoegen aan de sync-lijst, enz.Foto’sFoto-ondersteuning inschakelen1. Start Windows Media Player.2.
Ga naar Tools (Extra) > Options (Opties) > Player (Speler).3. Controleer of het aanvinkveld Enable picture support for devices (Foto-ondersteuning voor apparaat inschakelen is aangevinkt).Foto’s toevoegen aan de Windows Media Player-bibliotheek1. Start Windows Media Player.BELANGRIJK!Controleer of de Plug-in voor het Philips-apparaat is geïnstalleerd op uw computer. Deze Plug-in is essentieel voor het inschakelen van beeldondersteuning op uw speler. Deze wordt automatisch geïnstalleerd vanaf de meegeleverde cd als u klikt op Install (Installeren) in het dialoogvenster Install software (Software installeren).Om te controleren of deze Plug-in geïnstalleerd is , gaat u naar Control Panel (Configuratiescherm) >Add Remove Programs (Software) en controleert u of Philips Device Plug-in (Plug-in Philips-apparaat)in de lijst staat.P&A_NLD_IFU 1/17/06 10:03 AM Page 2
192. Selecteer het tabblad Library (Bibliotheek) om de mediabibliotheek te openen.3. Klik op Add to Library (Aan bibliotheek toevoegen) in de linkerhoek onderin het scherm.4. Kies Map Toevoegen.... 5. Selecteer de map waarin uw foto’sheeft opgeslagen en klik op OK.Foto’s naar uw speler overzetten1. Sluit de speler aan op uw computer.2. Start Windows Media Player.BELANGRIJK!Foto’s kunnen alleen overgezet worden met behulp van Windows Media Player. Als ze gesleept wordenvanuit Windows Explorer (Windows Explorer), dan worden ze niet zichtbaar op uw speler.
229. Klik met uw rechtermuisknop op de foto en selecteer Add to (Toevoegen aan) > Sync List (Sync-lijst).10. Of sleep de foto naar de Sync List (Sync-lijst) in het rechterscherm.11. Klik op de knop Start Sync (Sync starten) onderin het scherm om de synchronisatie te starten. De voort-gang wordt net boven de knop Start Sync (Sync starten) weergegeven.
2312. Er wordt een melding weergegeven, die u op de hoogte brengt van de voortgang van de synchronisatie. 13. Als de melding verdwijnt, dan is de overdracht voltooid en kunt u de speler ontkoppelen.Gedetailleerde bedieningMuziekmodusUw speler bevat bij aankoop al een aantal nummers. U kunt digitale muziek en foto’s van uw computer naaruw speler overzetten met behulp van de Windows Media Player. Meer informatie over het overzetten vanmuziek kunt u vinden on page 9.Uw muziek zoeken1. Selecteer in het hoofdmenu MUSIC (MUZIEK) om de muziekmodus te openen. U kunt zoeken naar devolgende muziekopties:
24Music (Muziek)2. Gebruik het VERTICALE TOUCHPAD om naar boven en beneden door de opties te lopen. 3. Druk op § om te selecteren of druk J( om terug te keren naar het vorige niveau.4.
Druk op 2; om uw selectie af te spelen.BedieningstoetsenTijdens het afspelen van muziek kunt u het volgende doen:Playlists 2Playlist onderweg2Nummers in afspeelvolgordeMeest afgespeeld Nummers in volgorde van meest afgespeeldPlaylists in alfabetische volgordeAlle nummers2Alles door elkaar afspelenNummers in alfabetische volgordeArtiesten2Artiesten in alfabetische volgorde2Alle nummers2Nummers in albumvolgordeAlbums in alfabetische volgordeAlbums2Albums in alfabetische volgorde2Nummers in albumvolgordeGenres2Genres in alfabetischevolgorde2Artiesten in alfabetische volgorde2Alle nummersAlle artiesten in alfabetische volgorde2Nummers in albumvolgordeTipMet Superplay™ kunt u de geselecteerde nummers of het geselecteerde album directafspelen op ieder gewenst punt vanaf niveau 2 tot niveau 6 door op 2; te drukken bij deselectie.
25AfspeelmodusU kunt de speler instellen om muzieknummers willekeurig af te spelen (Shuffle All (Shuffle Alles)) ofherhaaldelijk (Repeat One (Een Herhalen) of Repeat All (Alles herhalen)).1. Selecteer in het hoofdmenu Settings (Instellingen) > Play mode (Afspeelmodus).2. Gebruik het VERTICALE TOUCHPAD om naar boven en beneden door de opties te lopen. 3. Klik § om een optie te selecteren.4. Klik § om een optie te deselecteren.Tijdens het afspelen van muziek kunt u het volgende actieve afspeelscherm zien.GeluidsinstellingenU kunt de speler instellen om de muziek af te spelen met verschillende instellingen voor EQ (equalizers).1. Selecteer in het hoofdmenu Settings (Instellingen) > Sound Settings (Geluidsinstellingen).TipU kunt de bovenstaande afspeelmodi ook openen tijdens het afspelen van muziek door tedrukken op MENU.
262. Gebruik het VERTICALE TOUCHPAD om door de lijst met opties te lopen: SRS WOW (SRS WOW), Rock(Rocknummers), Funk (Funk), Techno (Techno), HipHop (HipHop), Classical (Klassiek), Jazz(Jazznummers), Spoken Word (Gesproken woord), Custom (Aanpassen), of Off (Uit). 3. Klik op §om te selecteren.4. Met Custom (Aanpassen) instellingen kunt u uw gewenste equalizerinstelling specificeren door deindividuele instellingen voor bass aan te passen (B), low (L), mid (M), high (H) en treble (T).Playlist onderwegPlaylist on the go (Playlist onderweg) is een playlist die op de speler aangemaakt kan worden terwijl uonderweg bent.Alle nummers worden weergegeven in afspeelvolgorde in de playlist. Nieuwe nummers worden automatischaan het eind van de playlist toegevoegd.
Nummers aan playlist onderweg toevoegenU kunt uw favoriete nummers, artiesten, albums en genres toevoegen aan de Playlist on the go (Playlistonderweg) tijdens het afspelen van muziek. 1. Druk op PLAYLIST.2. Een melding [Item name (naam item) ] is added to playlist on the go (toegevoegd aan de playlistonderweg) wordt weergegeven.U kunt ook nummers, albums, artiesten en genres toevoegen aan de Playlist on the go (Playlist onderweg)vanuit de muziekbibliotheek. 1. Druk op PLAYLIST.2. Een melding [Item name] added to playlist on the go ([naam item] toegevoegd aan de playlistonderweg) wordt weergegeven.Afspelen van playlist onderweg1. Selecteer Music (Muziek)> Playlist (Playlist) > Playlist on the go (Playlist onderweg),2. Selecteer uw playlist en druk op 2;.Playlist onderweg wissenU kunt alle nummers in de Playlist on the go (Playlist onderweg) wissen. 1.
272. Druk op MENU en selecteer Clear Playlist on the go (Playlist onderweg wissen). Playlist onderweg opslaanU kunt de Playlist on the go (Playlist onderweg) opslaan. Hij wordt opgeslagen onder een andere naam en dePlaylist on the go (Playlist onderweg) wordt geleegd.1. Druk tijdens het afspelen van muziek op MENU. 2. Selecteer Save playlist on the go (Playlist onderweg opslaan).3. De melding Save playlist on the go? (Playlist onderweg opslaan?) wordt weergegeven.4. Selecteer Save (Opslaan) om te bevestigen.5. Een bericht Playlist-on-the-go saved as: Playlist-on-the-go YYYY-MM-DD-XX (Playlist-on-the-goopgeslagen als: Playlist-on-the-go JJJ-MM-DD-XX) wordt weergegeven.Nummers van playlist onderweg verwijderenU kunt specifieke nummers uit de Playlist on the go (Playlist onderweg) verwijderen.1.
285. De melding [song name] has been removed from playlist ([naam nummer] is verwijderd uit de playlist)wordt weergegeven. Meest afgespeeldU kunt uw top-100 van meest afgespeelde nummers afspelen door deze playlist te selecteren.1. Selecteer in het hoofdmenu Music (Muziek)> Playlists (Playlists) > Most played (Meest afgespeeld).2. De lijst bevat de 100 meest afgespeelde nummers op uw speler. Het eerste nummer in de lijst is hetmeest afgespeelde nummer.3. U kunt de afspeelteller terugzetten op 0 via Settings (Instellingen) > Music Library settings (Instellingenmuziekbibliotheek) > Reset play count (Afspeelteller terugzetten).Andere playlistsU kunt playlists overzetten naar de speler met behulp van Windows Media Player. Zie de sectie overWindows Media Player pagina 17 voor meer informatie.
Playlist van uw speler verwijderenU kunt de playlist op de speler niet verwijderen via Windows Media Player. We raden aan dit te doen via despeler zelf. 1. Speel de playlist af die u wilt verwijderen. 2. Druk op MENU 3. Selecteer Delete playlist (Playlist verwijderen).4. De melding Delete [playlist name]? ([naam playlist] verwijderen?) wordt weergegeven.5. Selecteer Delete (Verwijderen). 6. De melding [playlist name] deleted! ([naam playlist] verwijderd!) wordt weergegeven.Uw nummers beoordelenU kunt een nummer beoordelen met 1 tot 5 sterren. Als u het nummer dat momenteel wordt afgespeeld wilt beoordelen, drukt u op MENU en selecteert u Rate(Beoordelen). Beoordeel daarna het nummer met 1 ster tot 5 sterren. U kunt ook een nummer beoordelen dat op dit moment niet wordt afgespeeld. 1. Selecteer het nummer uit de muziekbibliotheek.
292. Druk op MENU en selecteer Rate (Beoordelen). 3. U kunt daarna het nummer beoordelen met 1 tot 5 sterren. 4. De volgende keer dat u de speler aansluit op uw computer en Windows Media Player start, wordt debeoordeling van uw nummers in Windows Media Player bijgewerkt aan de hand van de informatie op uwspeler.Wordt nu afgespeeldU kunt uw muziekbibliotheek of foto’s doorzoeken tijdens het afspelen van muziek. Om terug te keren naar het afspeelscherm, drukt u op VIEW. Foto’sU kunt uw favoriete foto’s bekijken op uw speler. Tijdens het bekijken van uw foto’s, kunt u naar muziek of deradio luisteren.Foto’s naar uw speler overzetten Vanaf de pcU kunt foto’s van uw pc naar de speler overzetten met behulp van Windows Media Player.
Zie "Foto’s enmuziek organiseren en synchroniseren met Windows Media Player" op pagina 8 voor meer informatie.Foto’s op uw speler zoekenFoto’s op uw speler worden geordend in albums op een manier die vergelijkbaar is met de manier waarop zegeordend worden in Windows Media Player.1. Als u Pictures (Foto’s) selecteert in het hoofdmenu, dan ziet u een lijst met alle fotoalbums.
302. Selecteer het fotoalbum dat u wilt bekijken. U ziet alle foto’s in dat album in thumbnails.3. Gebruik het VERTICALE TOUCHPAD om te lopen en selecteer foto om deze vergroot te bekijken. 4. U kunt uw foto’s ook in groot formaat doorzoeken door op het bovenste of onderste gedeelte van hetVERTICALE TOUCHPAD te tikken om naar de volgende of vorige foto te gaan.DiavoorstellingEen diavoorstelling toont alle foto’s in een album in groot formaat. Na een bepaalde tijd wordt de volgendefoto automatisch getoond. Tijdens een diavoorstelling kan achtergrondmuziek worden afgespeeld uit eengespecificeerde playlist. Een diavoorstelling starten1. Selecteer in het hoofdmenu Pictures (Foto’s). 2. Selecteer de foto die u wilt bekijken. 3. U kunt de diavoorstelling in de albumlijst, thumbnail-weergave of volledige weergave starten.4. Druk op MENU en selecteer Start slide show (Start dia voorstelling).5.
U kunt de diavoorstelling stoppen door op J( te drukken.Muziek diavoorstellingU kunt tijdens een diavoorstelling achtergrondmuziek afspelen door een playlist toe te kennen in Slide showsettings (de instellingen voor de diavoorstelling). U kunt iedere playlist af laten spelen tijdens eendiavoorstelling. 1. Selecteer in het hoofdmenu Pictures (Foto’s).
312. Druk op MENU en selecteer Slide show settings (Instellingen diavoorstelling) > Slideshow music (Muziekdiavoorstelling) en kies een van de playlists.Instellingen diavoorstelling aanpassenU kunt de instellingen voor de diavoorstelling aanpassen met behulp van het menu Slide show settings(Instellingen diavoorstelling).LET OP!Tijdens een diavoorstelling kunt u de muziek niet pauzeren, overslaan of versneld vooruit of terugspoelen.
Instellingen Opties OmschrijvingenMuziek diavoorstelling Alfabetische playlists/ GeenKies welke playlist als achtergrond moet worden afgespeeld tijdens het afspelen van een diavoorstellingOvergangen Uit/ Verticaal Vegen/ VervagenKies het overgangseffect tussen dia’sTijd per dia 4 Sec/ 6 Sec / 8 Sec/ 10 Sec/ 20 SecKies de tijd tussen de dia’sDiavoorstelling willekeurig afspelen Aan / Uit Kiezen om de dia’s in willekeurige of albumvolgorde af te spelenDiavoorstelling herhalen Aan/ Uit Kiezen of de dia’s herhaald moeten worden
32Radio*De hoofdtelefoon aansluitenDe hoofdtelefoon dient als radioantenne. Controleer of hij goed is aangesloten voor maximale ontvangst.Selecteer uw FM-regioSelecteer uit het hoofdmenu Settings (Instellingen)> Radio settings (Radio-instellingen).Automatisch tunenSelecteer in het hoofdmenu Radio (Radio) om de radiomodus te openen.De radio begint te spelen op het laatst beluisterde station.1. Om de radiostations met de sterkste signalen te zoeken die beschikbaar zijn in uw regio, drukt u op MENUen selecteert u Auto tune (Automatisch tunen).2. De speler zoekt naar de stations met het sterkste signaal en slaat deze als voorkeuzestations op. U kuntmaximaal 20 stations als voorkeuzestation opslaan.* FM-radio is alleen beschikbaar in bepaalde regio’s.
33Een voorkeuzestation beluisteren1. Selecteer in het hoofdmenu Radio (Radio) om de radiomodus te openen.2. Druk op J( of § om uw voorkeuzestations te bekijken.Voor snelle toegang tot een bepaald voorkeuzestation, drukt u op MENU, en selecteert u Select preset(Voorkeuze selecteren) en selecteert u het gewenste station uit de lijst.Handmatig tunen1. Tik op het bovenste of onderste gedeelte van het VERTICALE TOUCHPAD om stap voor stap te tunen.2. De frequentiebalk geeft de verandering in frequentie weer. 3. Houdt het bovenste of onderste gedeelte van het VERTICALE TOUCHPAD ingedrukt om te zoeken naar hetvolgende/vorige beschikbare station.4. De melding Searching (Bezig met zoeken) wordt weergegeven en stopt als er een station met een sterksignaal gevonden is.Een station als voorkeuzestation opslaan1. Druk in radiomodus op MENU en selecteer Save preset (Voorkeuze opslaan).2.
34OpnemenUkunt spraak-, radio*- of line-in-opnamen maken met uw speler.MIC-opnamen maken1. Selecteer in het hoofdmenu Recordings (Opnamen). 2. Selecteer Start MIC Recording (MIC-opname starten) om een spraakopname te starten.3. Uw speler geeft het volgende opnamescherm weer.4. Druk op J( om de spraakopname te stoppen en op te slaan.5. De speler geeft de voortgang van het opslaan weer. 6. Uw spraakopname wordt op uw speler opgeslagen als PCM-bestand (extensie .wav). U kunt dit bestandvinden onder Recordings (Opnamen)> Recordings Library (Opnamebibliotheek)> MIC recordings(MIC -opnamen).* FM-radio is alleen beschikbaar in bepaalde regio’s. Het is niet beschikbaar voor Europa.
35FM-opnamen maken*1. Druk tijdens het luisteren naar de radio op MENU.2. Kiese Start FM recording (FM-opname starten).3. Druk op J( om de FM-opname te stoppen en op te slaan.4. Uw FM-opname wordt op uw speler opgeslagen als PCM-bestand (extensie .wav). U kunt dit bestandvinden onder Recordings (Opnamen)> Recordings library (Opname bibliotheek)> FM recordings(FM-opnamen).Uw opname afspelenSelecteer in het hoofdmenu Recordings (Opnamen) > Recordings library (Opnamebibliotheek). De vol-gende opties zijn beschikbaar:Opnamen1. Selecteer de opname die u wilt beluisteren.2. Druk op 2; om de opname van uw keuze af te spelen.Uw opname verwijderen1. Druk, tijdens het afspelen van een opname, op MENU. 2. Selecteer Delete recording (Opname verwijderen).3. De melding Delete [recording name]? ([naam opname] verwijderen?) wordt weergegeven.4. Druk op § om te bevestigen. 5.
De melding Recording [recording name] deleted (Opname [naam opname] is verwijderd) wordtweergegeven.Uw opname naar de computer uploaden1. Sluit de speler aan op uw computer.2. Uw speler wordt weergegeven als Philips GoGear in Windows Explorer (Windows Explorer).* FM-radio is alleen beschikbaar in bepaalde regio’s. Het is niet beschikbaar voor Europa.MIC-opnamen 2Opnamen weergegeven in TijdsvolgordeLine-in-opnamen Opnamen weergegeven in TijdsvolgordeMIC-opnamen Opnamen weergegeven in TijdsvolgordeFM-opnamen*2Opnamen weergegeven in Tijdsvolgorde
363. Ga naar Media (Media) > Recordings (Opnamen). U ziet mappen met de namen FM recordings (FM-opnamen)en Voice recordings (Spraakopnamen).4. Sleep uw bestanden naar iedere gewenste locatie op de computer.Instellingen1. Selecteer in het hoofdmenu Settings (Instellingen).2. Gebruik het VERTICALE TOUCHPAD om een optie te selecteren. 3. Druk op § om naar het volgende niveau te gaan of op J( om terug te gaan naar het vorige nummer.4. Druk op § om uw selectie te bevestigen.5.
37Herhalen Herhalen Uit/ Een /Alles herhalenKies Een herhalen of Alles herhalen om de geselecteerde nummers te blijven afspelenGeluidsinstellingenSRS WOW, Rock, Funk, Techno, HipHop, Klassiek, Jazz, Gesproken woord, Aangepast, UitKies de equalizer voor de beste muziekervaringBacklight Timer 10 Sec / 30 Sec / 45 Sec / 60 SecKies de tijdvoor het backlight van het displayContrast Niveaus 1 - 6 Kies het contrastniveau om de helderheid aan te passen Skins Skin eenSkin tweePas uw speler aan met uw favoriete skinAlbumhoes Aan / Uit Selecteer AAN om een albumhoes weer te geven voor het nummer dat wordt afgespeeld.Sleep timer 15 Min / 30 Min / 60 Min / 90 Min/ 120 Min / UitKies sleep timer om uw speler automatisch uit te schakelen na 15, 30, 60, 90 of 120 minuten.Tijd en datum Tijd instellenDatum instellenTijd in kop tonen(AM/PM)Aan / UitStel de datum en tijd van uw speler in en kies ervoor deze wel of niet weer te geven.Klikgeluid Apparaat Aan / Uit Kies ervoor een klikgeluid van de speler te horen als u het touchpad of de knoppen aanraakt.
40 'TYQTFVGGPOGNFKPIUpdating FirmwareBezig met updaten firmwareYGGTIGIGXGP 7MWPVWYURGNGTYGGTIGDTWKMGPPCFCVFG\GQRPKGWYKUQRIGUVCTVProblemen oplossenMijn speler slaat nummers over&GPWOOGTUFKGYQTFGPQXGTIGUNCIGPMWPPGPDGXGKNKIF\KLP*GVMCP\KLPFCVWPKGVXQNFQGPFGTGEJVGPJGGHVQOFGQXGTIGUNCIGPPWOOGTUQRWYURGNGTCHVGURGNGP%QPVTQNGGTFGOW\KGMTGEJVGPDKLFGNGXGTCPEKGTXCPJGVPWOOGTMijn speler wordt niet herkend door Windows%QPVTQNGGTQHWYREFTCCKVQR9KPFQYU:2Ik kan mijn speler niet AAN zetten *GVMCP\KLPFCVFGDCVVGTKLNGGIKUFQQTFCVFG\GNCPIGVKLFPKGVIGDTWKMVKU.CCFVWYURGNGTQR#NUGTGGPHQWVKPFGURGNGT\KVUNWKVFG\GFCPCCPQRFGEQORWVGTGPIGDTWKMPhilips Device ManagerPhilipsApparaatbeheerQOWYURGNGTVGJGTUVGNNGP 5VCTVPhilips Device ManagerPhilips ApparaatbeheerXCPWKVStart Start ProgramsProgramma’s Philips Device Manager Philips Apparaatbeheer 5GNGEVGGTWYCRRCTCCV
413. Selecteer het tabblad Repair (Repareren).4. Klik op Repair (Repareren).5. Het reparatieproces wordt gestart.ABELANGRIJK!Alle inhoud wordt van uw speler gewist. Maak daarom een back-up van uw bestanden voordat u gaat rep-areren. Na de reparatie kunt u gewoon uw speler synchroniseren om de muziek weer over te zetten naaruw speler.
426. Klik op Yes (Ja) om verder te gaan.7. Nadat het reparatieproces is voltooid, klikt u op OK en ontkoppelt u de speler van de pc. 8. Er wordt een melding Updating firmware (Bezig met updaten firmware) weergegeven. 9. U kunt uw speler weer gebruiken nadat deze opnieuw is opgestart.Er staat geen muziek op mijn speler nadat deze is overgezetAls u de nummers die u heeft overgezet naar uw speler niet kunt vinden, controleer dan het volgende:1. Heeft u de muziek overgezet met behulp van Windows Media Player? Bestanden die via andere mediaworden overgezet worden herkend als databestanden. Ze verschijnen niet in de muziekbibliotheek of uwop uw speler en de nummers kunnen niet worden afgespeeld .2. Staan de nummers in MP3- of WMA-formaat? Andere formaten worden niet afgespeeld op de speler.
43Er staan geen foto’s op mijn speler nadat deze zijn overgezetAls u de foto’s die u heeft overgezet naar uw speler niet kunt vinden, controleer dan het volgende:1. Heeft u de foto’s overgezet met behulp van Windows Media Player? Bestanden die via andere mediaworden overgezet verschijnen niet op uw apparaat 2. Is de Philips Device Plug-in (Plug-in Philips-apparaat) geïnstalleerd op uw computer? Direct nadat u uwfoto’s heeft overgezet in Windows Media Player, dan dient er een scherm van Philips te verschijnen. Alsdit niet verschijnt, dan is de Plug-in waarschijnlijk niet geïnstalleerd. Om te controleren of deze Plug-inbeschikbaar is op uw computer, gaat u naar Control Panel (Configuratiescherm) > Add or RemovePrograms (Programma’s Toevoegen of Verwijderen) en controleert u of Philips Device Plug-in (Plug-inPhilips-apparaat) in de lijst staat.
Als dit niet het geval is, installeer de software dan opnieuw vanaf de mee-geleverde cd. 3. Het kan zijn dat u te snel nadat de foto's uit Windows Media Player zijn overgezet, uw speler heeftontkoppeld. Wacht altijd totdat de Philipsmelding verschijnt en verdwenen is voordat u uw apparaatontkoppelt.4. Staan uw foto’s in JPEG-formaat? Foto’s in een ander formaat kunnen niet worden overgezet naar uwspeler.
44Mijn GoGear-speler blijft hangen1. In het onwaarschijnlijke geval dat uw speler bijft hangen, hoeft u niet in paniek te raken. Druk de y POWER-knop en de VOLUME+ knop tegelijkertijd in en houdt ze ingedrukt totdat de speler uitgeschakeld is. 2. De bestaande inhoud op uw speler wordt niet gewist.3. Als er niets gebeurt, laadt de batterij dan tenminste 4 uur op en probeer de speler nogmaals aan te zettenof opnieuw in te stellen. Als dit niet werkt, dan dient u uw speler wellicht te repareren met Philips DeviceManager (Philips Apparaatbeheer). (zie pagina 40)Mijn speler is vol en er staan minder nummers op mijn speler dan ik verwacht hadUw speler heeft een harde schijf waar nummers worden opgeslagen. Controleer het modelnummer om degrootte van de harde schijf te controleren. U kunt meer nummers op uw speler opslaan als u nummers inWMA-formaat in 64 kbs met variabele bitrate gebruikt.
Slechte radio-ontvangst*Als u geen goede ontvangst krijgt op uw GoGear (GoGear) radio, controleer dan het volgende:1. Controleer of u de originele hoofdtelefoon correct heeft ingeplugd in uw GoGear (GoGear) speler .2. Het radiosignaal kan slecht zijn als u binnen bent. We raden u aan de speler buiten te gebruiken.* FM-radio is alleen beschikbaar in bepaalde regio’s. Het is niet beschikbaar voor Europa.
Veiligheid en onderhoudAlgemeen onderhoudOm schade of storingen te voorkomen:- Ga voorzichtig met de Digitale audiospeler met vaste schijf om. Gebruik het beschermende etui vooreen optimale schokabsorptie. - Niet blootstellen aan extreme hitte veroorzaakt door verwarmingsapparatuur of direct zonlicht. - Laat uw speler niet vallen en laat geen voorwerpen op uw speler vallen. - De speler niet onderdompelen in water. Laat geen water in de hoofdtelefoonaansluiting of het batterijvak binnendringen om schade te voorkomen. - Geen schoonmaakmiddelen gebruiken die alcohol, ammoniak, benzine of schuurmiddelen bevattenomdat hierdoor het apparaat beschadigd kan worden. - Actieve mobiele telefoons in de nabijheid kunnen storing veroorzaken. - Maak een reservekopie van uw bestanden. Houd altijd een kopie beschikbaar van de originelebestanden die u hebt gedownload naar het apparaat.
Philips is niet verantwoordelijk voor gegevensver-lies door beschadiging van het apparaat of door het onleesbaar worden van de vaste schijf. - Zorg dat u uw bestanden alleen via de meegeleverde muzieksoftware beheert (overbrengt, verwijdert,enz. ). Zo voorkomt u problemen. Informatie over de werktemperatuur en de opslagtemperatuur- Gebruik het apparaat altijd bij een temperatuur tussen 0 en 35º C (32 tot 95º F). - Bewaar het apparaat altijd bij een temperatuur tussen -20 en 45º C (-4 tot 113º F). - Bij lagere temperaturen gaat de batterij van het apparaat minder lang mee. GehoorbeschermingLuister met een normaal volume. Het gebruik van een hoofdtelefoon bij een hoog volume kanleiden tot gehoorbeschadiging. Wij adviseren hoofdtelefoon nr. SHE9500 voor dit product.
Als de originelehoofdtelefoon aan vervanging toe is, raden we u aan een identiek origineel model te bestellen bij uw dealer. Verkeersveiligheidgebruik het apparaat niet terwijl u autorijdt of fietst,om ongelukken te voorkomen. Copyrightinformatie- Alle handelsnamen waarnaar wordt verwezen zijn het servicemerk, handelsmerk of de gedeponeerdehandelsmerken van hun respectievelijke eigenaren. - Ongeoorloofde vermenigvuldiging en distributie van opnames die vanaf een cd of het internet zijngedownload betekent schending van het auteursrecht en internationale verdragen. 47P&A_fra_safety_IFU 1/20/06 11:21 AM Page 3.
46- Het zonder toestemming vervaardigen van kopien van auteursrechtelijk beschermde werken, inclusiefcomputer programma's, bestanden, uitzendingen en geluidsopnames, kan een inbreuk opauteursrechten en een strafbaar feit zijn. De apparatuur dient niet voor dergelijke doeleinden gebruiktte worden. Gegevens loggenPhilips wil de kwaliteit van uw product voortdurend verbeteren, zodat u nog meer van uw product kuntgenieten. Om het gebruik van dit apparaat in kaart te brengen, logt dit apparaat informatie/gegevens in hetniet-vluchtige geheugengedeelte van dit apparaat. Deze gegevens worden gebruikt om fouten of problemen teidentificeren en detecteren die u als gebruiker kunt ervaren tijdens het gebruik van het apparaat. Deopgeslagen gegevens zijn bijvoorbeeld de duur van afspelen in muziekmodus, duur van afspelen in radiomodus,hoeveel keer de batterij bijna leeg was, enz.
De opgeslagen gegevens bevatten geen informatie over de inhoudof media die op het apparaat gebruikt worden of de bronnen vanwaar gedownload wordt. De opgeslagengegevens op het apparaat worden ALLEEN opgehaald en gebruikt als de gebruiker het apparaat terugbrengtnaar een onderhoudspunt van Philips en ALLEEN om het opsporen en voorkomen van defecten tevereenvoudigen. De opgeslagen gegevens worden direct beschikbaar gesteld aan de gebruiker als hij hieromvraagt. Verwijdering van uw oude productUw product is vervaardigd van kwalitatief hoogwaardige materialen en onderdelen, welke gerecycled enopnieuw gebruikt kunnen worden. Als u op uw product een doorstreepte afvalcontainer op wieltjes ziet, betekent dit dathet product valt onder de EU-richtlijn 2002/96/EC. Win inlichtingen in over de manier waarop elektrische en elektronische producten inuw regio gescheiden worden ingezameld.
47Technische gegevens* Levensduur van batterij is afhankelijk van gebruik.**Let op! De weergavecapaciteit van sommige besturingssystemen staat in eenheid “GB”, waarbij 1.0 GB = 230 =1,073,741,824 bytes. De daaruit volgende “GB-capaciteit” die wordt weergegeven door het besturingssysteem iskleiner omdat er gebruik gemaakt wordt van deze base-2 definitie voor “Gigabyte”.***FM radio is alleen beschikbaar in bepaalde regio’s.
Het is niet beschikbaar in Europa.PHILIPS behoudt het recht om zonder voorafgaande aankondiging veranderingen aan ontwerp en specificatiesaan te brengen ter verbetering van het product.Energie 610 mAh Li-ion interne oplaadbare batterijMulti-voltage-oplader/adapter: 4 uur volledig opladen, 1 uur snel opladenAfmetingen 53.7 x 86 x 16.3 mm Gewicht 90 gAfbeelding / Display LCD met wit backlight, 128 x 128 pixels, 65K kleurenGeluid KanaalscheidingEqualizerinstellingenFrequentieresponsSignaal voor ruisratioUitvoerenergie (RMS) 50 dBRock, Pop, Jazz, Klassiek, Dance,Electronica, Lounge, RnB, Hip Hop,Gesproken woord20 - 16 000 Hz> 82 dB2 x 5 mWAudio afspelenAfspeeltijd 18uur*Compressieformaat MP3 (8-320 kbps en VBR ) WAVWMA (32-192 kbps; Sample-snelheids: 8, 11.025, 16, 22.050, 24, 32, 44.1, 48kHz)ID3-tag-ondersteuning Albumtitel, Genretitel, Titel nummer en naam artiestAudio vastleggen Ingebouwde microfoon MonoOpslagmedia Ingebouwde geheugencapaciteit 6GB** micro hdd (HDD 1620/1630) / 4GB** micro hdd (HDD 1420)Tuner / Ontvangst / Uitzending Golflengtes tuner: FM***Connectiviteit Hoofdtelefoon 3.5 mm, USB 2.0, Philips Dock Connector, 5V wisselstroomMuziek overzetten via 10Overzetten van muziek en foto's via Windows ExplorerSysteemeisen Windows® XP (SP2 of hoger)Pentium II of beter64 MB RAM100 MB ruimte op harde schijfInternetverbindingMicrosoft Internet Explorer 5.5 of hogerVideoweergavekaartGeluidskaartUSB-poort
NNeeddeerrllaannddssee vveerrssiiee ((DDuuttcchh))“Dit product wordt beschermd door bepaalde intellectuele eigendomsrechten van Microsoft Corporation. Het is verboden dergelijke technologie buiten dit product te gebruiken of te distribueren zonder licentie vanMicrosoft of van een erkende dochteronderneming van Microsoft. Providers van content gebruiken de technologie van Digital Rights Management voor Windows Media(“WM-DRM”) waarmee dit apparaat is uitgerust, ter bescherming van de integriteit van hun content(“Veilige Content”) zodat hun intellectuele eigendom, inclusief het auteursrecht, in die content niet oneigen-lijk wordt gebruikt. Dit apparaat maakt gebruik van WM-DRM-Software (“WM-DRM-Software”) om VeiligeContent af te spelen.
Als de beveiliging van de WM-DRM-Software in dit apparaat wordt omzeild, kanMicrosoft (uit eigen beweging of op verzoek van de eigenaars van Veilige Content (“Eigenaars van VeiligeContent”)) besluiten tot intrekking van de rechten van WM-DRM-Software om nieuwe licenties te verkrij-gen voor het kopiëren, weergeven en/of afspelen van Veilige Content. Als gevolg van intrekking is het moge-lijk dat Veilige Content die u eerder op uw apparaat hebt opgeslagen, niet door uw apparaat kan wordendoorgegeven, opgeslagen, gekopieerd, weergegeven en/of afgespeeld. Intrekking heeft geen gevolgen voor demogelijkheid van WM-DRM-Software om niet-beveiligde content af te spelen. Er wordt een lijst met inge-trokken WM-DRM-Software naar uw apparaat verzonden als u een licentie voor Veilige Content van inter-net of een pc wilt downloaden.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips GoGear HDD1420 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Mp3 speler Philips
Handleiding Mp3 speler
Nieuwste handleidingen voor Mp3 speler