Philips GC3109 Handleiding
Philips Strijkijzer GC3109
Bekijk gratis de handleiding van Philips GC3109 (68 pagina’s), behorend tot de categorie Strijkijzer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Philips GC3109 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/68

GC3135, GC3130, GC3128, GC3126, GC3125, GC3121,
GC3120, GC3116, GC3115, GC3114, GC3113, GC3112,
GC3111, GC3110, GC3109, GC3106,
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | GC3109 |
| Kleur van het product: | Green, White |
| Gewicht: | 1300 g |
| Breedte: | 285 mm |
| Diepte: | 120 mm |
| Hoogte: | 145 mm |
| Snoerlengte: | - m |
| Soort: | Droog- & stoomstrijkijzer |
| Capaciteit watertank: | 0.300 l |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 30 g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Steam boost performance: | 75 g/min |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Niet draaiende kabel: | Ja |
| Vermogen van strijkijzer: | 1900 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips GC3109 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Strijkijzer Philips
26 Mei 2026
26 Mei 2026
14 April 2026
25 Maart 2026
24 Februari 2026
9 Januari 2026
6 Januari 2026
3 Januari 2026
23 December 2025
20 December 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
13 Mei 2026