Philips GC2520 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Philips GC2520 (40 pagina’s), behorend tot de categorie SÜTŐK. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 9 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Philips GC2520 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/40

Steam Iron
GC2650, GC2640, GC2620,
GC2560, GC2530, GC2528, GC2522, GC2520, GC2510
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | SÜTŐK |
| Model: | GC2520 |
| Kleur van het product: | Blue, White |
| Gewicht: | 1200 g |
| Breedte: | 295 mm |
| Diepte: | 116 mm |
| Hoogte: | 195 mm |
| Snoerlengte: | 2 m |
| Soort: | Droog- & stoomstrijkijzer |
| Capaciteit watertank: | 0.300 l |
| Indicatielampje: | Ja |
| Automatisch antikalksysteem: | Ja |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 30 g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Variabele stoom: | Ja |
| Steam boost performance: | 90 g/min |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Draadloos: | Nee |
| Niet draaiende kabel: | Ja |
| Anti-kalkaanslag: | Ja |
| Vermogen van strijkijzer: | 2000 W |
| Spitse voorkant om moeilijk bereikbare plekjes te strijken: | Ja |
| Temperatuur klaar-indicator: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips GC2520 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding SÜTŐK Philips
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
14 April 2026
25 Maart 2026
24 Februari 2026
9 Januari 2026
6 Januari 2026
3 Januari 2026
23 December 2025
Handleiding SÜTŐK
Nieuwste handleidingen voor SÜTŐK
28 Mei 2026
27 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026