Philips GC3106 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Philips GC3106 (64 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 3 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
7.5 MB
Aantal pagina's
64
Downloads
1.194
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | GC3106 |
| Kleur van het product: | Blue, White |
| Gewicht: | 1300 g |
| Breedte: | 285 mm |
| Diepte: | 120 mm |
| Hoogte: | 145 mm |
| Snoerlengte: | - m |
| Soort: | Droog- & stoomstrijkijzer |
| Capaciteit watertank: | 0.3 l |
| Snoeropslag: | Ja |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 30 g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Steam boost performance: | 75 g/min |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Draadloos: | Nee |
| Niet draaiende kabel: | Ja |
| Vermogen van strijkijzer: | 1900 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
Handleiding Strijkijzer Philips
26 Mei 2026
26 Mei 2026
14 April 2026
25 Maart 2026
24 Februari 2026
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
27 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026