Perixx Periduo-605 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Perixx Periduo-605 (38 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 48 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.1 MB
Aantal pagina's
38
Downloads
1.671
Product specificaties
| Merk: | Perixx |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | Periduo-605 |
| Vormfactor: | Rechtshandig |
| Frequentieband: | 2.4 GHz |
| Type stroombron: | Batterij/Accu |
| Aantal toetsen, toetsenbord: | 112 |
| Materiaal: | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Ondersteunt Windows: | Windows 10 Education, Windows 7, Windows 8 Enterprise, Windows Vista, Windows XP |
| Temperatuur bij opslag: | -15 - 60 °C |
| Backlight: | Nee |
| Aantal knoppen: | 6 |
| Aansluiting: | RF Draadloos |
| Sneltoetsen: | Ja |
| Numeriek toetsenblok: | Ja |
| Inclusief muis: | Ja |
| Bewegingsresolutie: | 2000 DPI |
| Toetsenbordindeling: | QWERTY |
| Bewegingsdetectietechnologie: | Optisch |
| Toetsenbord toetsschakelaar: | Membraan keyswitch |
| Toetsenbord formaat: | Volledige grootte (100%) |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH): | 463 x 227 x 66.2 mm |
| Gewicht toetsenbord: | 845 g |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Taal toetsenbord: | German, US English |
| Afmetingen muis (BxDxH): | 120 x 63 x 75 mm |
| Keyboard batterij type: | AAA |
| Aantal batterijen (keyboard): | 2 |
| Aantal batterijen (muis): | 1 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen: | 10 miljoen tekens |
| Aantal hot keys: | 12 |
| Gewicht muis: | 102 g |
Handleiding Niet gecategoriseerd Perixx
7 Januari 2025
26 Februari 2024
26 Februari 2024
26 Februari 2024
26 Februari 2024
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026