Pelgrim GVW583ONY Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Pelgrim GVW583ONY (56 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 87 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Pelgrim GVW583ONY of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Pelgrim |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | GVW583ONY |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 820 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 12 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 9 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 195 min |
| Geluidsniveau: | 47 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 258 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A++ |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 820 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10 l |
| Wasklasse: | A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Aantal wasprogramma's: | 4 |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Multitab optie: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Intensive,Normal |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.92 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 2860 l |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Watertoevoer: | Cold,Hot |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
Handleiding Pelgrim GVW583ONY – volledige tekst
INHOUDVeiligheidsvoorschriften 2 Beschrijving van het product 4Bedieningspaneel 4Programma’s 5Opties 6 Voor het eerste gebruik 6 Dagelijks gebruik 8 Aanwijzingen en tips 10 Onderhoud en reiniging 11Probleemoplossing 12 Technische informatie 13Milieubescherming 14Wijzigingen voorbehouden. VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTENLees zorgvuldig de meegeleverde instruc-ties voor installatie en gebruik van het appa-raat. De fabrikant is niet verantwoordelijkvoor letsel en schade veroorzaakt door eenfoutieve installatie. Bewaar de instructiesvan het apparaat voor toekomstig gebruik. Veiligheid van kinderen enkwetsbare mensenWaarschuwing. Gevaar voorverstikking, letsel of permanenteinvaliditeit. • Mensen, met inbegrip van kinderen, metbeperkte lichamelijke, zintuiglijke of ver-standelijke vermogens of gebrek aan er-varing en kennis, mogen dit apparaat nietbedienen.
Zij moeten onder toezichtstaan of instructies krijgen over het ge-bruik van dit apparaat van iemand dieverantwoordelijk is voor hun veiligheid. • Laat kinderen niet met het apparaat spe-len. • Houd alle verpakkingsmaterialen uit debuurt van kinderen. • Houd alle reinigingsmiddelen uit de buurtvan kinderen. • Houd kinderen en huisdieren uit de buurtvan het apparaat als de deur open is. Montage • Verwijder alle verpakkingsmaterialen. • Installeer en gebruik geen beschadigdapparaat. • Installeer of gebruik het apparaat niet opeen plek waar de temperatuur onder de 0°C komt. • Volg de installatie-instructies op die zijnmeegeleverd met het apparaat. • Zorg ervoor dat het apparaat onder ennaast veilige installaties wordt geïnstal-leerd. Aansluiting op het elektriciteitsnetWaarschuwing. Gevaar voor brand enelektrische schokken. • Dit apparaat moet worden geaard.
• Controleer of de elektrische informatie ophet typeplaatje overeenkomt met destroomvoorziening. Zo niet, neem dancontact op met een elektromonteur. • Gebruik altijd een correct geïnstalleerd,schokbestendig stopcontact.
• Gebruik geen meerwegstekkers en ver-lengsnoeren. • Zorg dat u de hoofdstekker en kabel nietbeschadigt. Indien de voedingskabelmoet worden vervangen, dan MOET ditgebeuren door onze Klantenservice. • Steek de stekker pas in het stopcontactals de installatie is voltooid. Zorg ervoordat het netsnoer na installatie bereikbaaris. • Trek niet aan het aansluitnoer om het ap-paraat los te koppelen. Trek altijd aan destekker. • Raak de stroomkabel of stekker niet aanmet natte handen. • Dit apparaat voldoet aan de EU-richtlij-nen. Aansluiting aan de waterleiding • Zorg dat u de waterslangen niet bescha-digt. • Laat het water stromen tot het schoon isvoordat u het apparaat aansluit op nieu-we leidingen of leidingen die lang niet zijngebruikt. • Zorg dat er geen lekkages zijn als u hetapparaat de eerste keer gebruikt.
Waarschuwing. Gevaarlijke spanning. • Als de watertoevoerslang beschadigd is,haal dan onmiddellijk de stekker uit hetstopcontact. Neem contact op met deservice-afdeling om de watertoevoers-lang te vervangen. Gebruik van het apparaat • Dit apparaat is bedoeld voor huishoude-lijk gebruik of gelijksoortige toepassingenzoals: – Personeelskeukens in winkels, kanto-ren of andere werkomgevingen – Boerderijen – Door gasten in hotels, motels en ande-re woonomgevingen – Bed-and-breakfast-accommodatie. Waarschuwing. Gevaar op letsel,brandwonden of elektrische schokken. • De specificatie van het apparaat mag nietworden veranderd. • Doe messen en bestek met scherpe pun-ten in het bestekmandje met de puntenomlaag in horizontale positie. • Laat de deur van het apparaat niet openstaan zonder toezicht om te voorkomendat er iemand over struikelt. • Ga niet op de open deur zitten of staan.
• Vaatwasmiddel is gevaarlijk. Volg de vei-ligheidsinstructies op de verpakking vanhet vaatwasmiddel op. • Speel niet met het water van het appa-raat en drink het niet op. • Verwijder de borden pas uit het apparaatals het programma is voltooid. Er kanvaatwasmiddel op de borden zitten. • Het apparaat kan hete stoom laten ont-snappen als u de deur opent terwijl ereen programma wordt uitgevoerd. • Plaats geen ontvlambare producten ofitems die vochtig zijn door ontvlambareproducten in, bij of op het apparaat. • Gebruik geen waterstralen of stoom omhet apparaat te reinigen. VerwijderingWaarschuwing. Gevaar voor letsel ofverstikking. • Haal de stekker uit het stopcontact. • Snijd het netsnoer van het apparaat af engooi dit weg. • Verwijder de deurgreep om te voorkomendat kinderen en huisdieren opgesloten ra-ken in het apparaat.
Indicatielamp-jesOmschrijvingGlansmiddelindicatielampje. Dit indicatielampje is altijd uit als het programma inwerking is.Einde-indicatielampje.PROGRAMMA’S Programma Mate van vervuilingType ladingProgrammafasenOpties 1)Normaal bevuildServiesgoed en bestekVoorspoelenAfwassen 50 °CSpoelgangenDrogenMultitabNormaal bevuildServiesgoed en bestekVoorspoelenAfwassen 65 °CSpoelgangenDrogenMultitab 2)Sterk bevuildServiesgoed, bestek enpannenVoorspoelenAfwassen 70 °CSpoelgangenDrogenMultitab 3)Pas bevuildServiesgoed en bestekAfwassen 60 °CSpoelingMultitab1) Dit programma biedt het meest efficiënte water- en energieverbruik voor normaal bevuild serviesgoed en bestek.(Dit is het standaard programma voor testinstituten.)2) Dit programma heeft een spoelfase bij hoge temperatuur voor betere resultaten voor de hygiëne.
Tijdens despoelfase blijft de temperatuur gedurende minimaal 10 minuten op 70 °C.3) Met dit programma kunt u een pas bevuilde lading afwassen. Het biedt goede afwasresultaten in een korttijdsbestek.VerbruikswaardenProgramma1)Bereidingsduur(min)Energie(kWh)Water(l) 195 0.92 10.2 90 - 110 1.4 - 1.5 17 - 19 150 - 160 1.4 - 1.6 13 - 14 30 0.9 91) De druk en temperatuur van het water, de variaties in stroomtoevoer, de opties en de hoeveelheid vaat kan deverbruikswaarden veranderen.Aanwijzingen voor testinstitutenStuur voor alle benodigde informatie over testprestaties een e-mail naar:[email protected] het productnummer (PNC) op dat u op het typeplaatje vindt. 5
OPTIESActiveer de optie Multitab voordat ueen programma instelt. U kunt de optieniet inschakelen als er een programmabezig is. MultitabActiveer deze optie alleen als u alles-in-1-tabletten gebruikt. Met deze optie wordt het gebruik vanglansmiddel en zout uitgeschakeld. De bij-behorende indicatielampjes blijven uit. De programmaduur kan toenemen. De optie Multitab activeren1. Druk op. Het bijbehorende indica-tielampje gaat nu branden. Voer deze stappen uit als u stopt methet gebruik van gecombineerdeafwastabletten en voordat u begint methet gebruik van afzonderlijkafwasmiddel, glansmiddel enregenereerzout: 1. Stel de waterontharder in op het hoog-ste niveau. 2. Zorg ervoor dat het zoutreservoir en hetglansmiddeldoseerbakje gevuld zijn. 3. Start het kortste programma met eenspoelfase, zonder afwasmiddel en zon-der vaat. 4. Stel de waterontharder af op de water-hardheid in uw omgeving. 5.
Stel de hoeveelheid glansmiddel in. GeluidssignalenHet geluidssignaal weerklinkt wanneer ereen storing in het apparaat optreedt ofwanneer het niveau van de waterontharderwordt aangepast en als het programma vol-tooid is. Dit geluidssignaal is standaard ingescha-keld, maar kan worden uitgeschakeld. Hoe schakelt u geluidssignalen uit 1. Druk op de aan-/uittoets om het appa-raat te activeren. Zorg dat het apparaatin de instelmodus staat. Zie 'Een pro-gramma instellen en starten'. 2. Druk tegelijkertijd de toets en detoets in tot de lampjes van de toet-sen , en gaan knippe-ren. 3. Als u op de toets drukt:•De lampjes van de toetsen en gaan uit. •Het indicatielampje van toets blijft knipperen. •Gaat het indicatielampje branden. 4. Als u op de toets drukt: Het indi-catielampje gaat uit en de geluidssig-nalen worden uitgeschakeld. 5. Schakel het apparaat uit om de instel-ling te bevestigen.
•Het indicatielampje van toets blijft knipperen. •Het indicatielampje is uit. 3. Als u op de toets drukt: Het indi-catielampje gaat aan en de geluids-signalen werken. 4. Schakel het apparaat uit om de instel-ling te bevestigen. VOOR HET EERSTE GEBRUIK 1. Controleer of het ingestelde niveau vande waterontharder juist is voor de wa-terhardheid in uw omgeving. Als dat niethet geval is, stelt u de waterontharderin. Neem contact op met uw plaatselijkewaterinstantie voor informatie over dehardheid van het water in uw omgeving. 2. Vul het zoutreservoir. 3. Vul het glansmiddeldoseerbakje. 4. Draai de waterkraan open. 6.
Druk tegelijkertijd de toets en detoets in tot de lampjes van de toet-sen , en gaan knippe-ren.3. Als u op de toets drukt:•De lampjes van de toetsen en gaan uit.•Het indicatielampje van toets blijft knipperen. • De huidige instelling van de wateront-harder wordt aangeduid met een pie-pend geluid en het knipperen van hetindicatielampje . – 5 geluidssignalen en 5 knipperingen+ pauze + 5 geluidssignalen en 5knipperingen = niveau 5.4. Druk herhaaldelijk op om de instel-ling te wijzigen. Telkens als u op toetsdrukt, gaat de instelling naar het volgen-de niveau. 5. Schakel het apparaat uit om de instel-ling te bevestigen. 7
Het zoutreservoir vullen 1. Draai de dop linksom om het zoutre-servoir te openen.2. Doe een liter water in het zoutreservoir(alleen de eerste keer). 3. Vul het zoutreservoir met regenereer-zout.4. Verwijder het zout rond de opening vanhet zoutreservoir. 5. Draai de dop rechtsom om het zoutre-servoir te sluiten.Let op! Water en zout kunnen uit hetzoutreservoir stromen als u het bijvult.Gevaar voor roest. Start om dit tevoorkomen een programma nadat uhet zoutreservoir heeft bijgevuld.Het glansmiddeldoseerbakje vullenMAX1234+-A BDC 1. Druk op de ontgrendelknop (D) om hetdeksel (C) te openen.2. Vul het glansmiddeldoseerbakje (A) nietverder dan de aanduiding 'max'.3. Verwijder gemorst glansmiddel meteen absorberend doekje om te voorko-men dat er te veel schuim ontstaat. 4. Sluit het deksel.
Zorg ervoor dat hetontgrendelknopje op zijn plaats dicht-klikt.U kunt het schuifje voor de vrij te ge-ven hoeveelheid (B) instellen tussenstand 1 (laagste hoeveelheid) en stand4 (hoogste hoeveelheid).DAGELIJKS GEBRUIK 1. Draai de waterkraan open. 2. Druk op de aan-/uittoets om het appa-raat te activeren. Zorg dat het apparaatin de instelmodus staat. Zie 'Een pro-gramma instellen en starten'. • Vul het zoutreservoir als het zoutindi-catielampje brandt. • Vul het glansmiddeldoseerbakje alshet indicatielampje van het glansmid-del brandt. 3. Ruim de korven in. 4. Voeg vaatwasmiddel toe. • Activeer de Multitab-optie als u ge-combineerde afwastabletten gebruikt. 5. U dient het juiste programma in te stel-len en te starten voor het type lading ende mate van vervuiling.8
Vaatwasmiddel gebruiken2030MMMMMAAAAAXXXXX11111222223333344444+++++-----A BC 1. Druk op de ontgrendelknop (B) om hetdeksel (C) te openen. 2. Doe het vaatwasmiddel in het doseer-bakje (A). 3. Plaats een kleine hoeveelheid van hetvaatwasmiddel in de binnenkant vande deur van het apparaat als het pro-gramma een voorwasfase heeft. 4. Als u vaatwastabletten gebruikt, plaatstu deze in het doseerbakje (A). 5. Sluit het deksel. Zorg ervoor dat hetontgrendelknopje op zijn plaats dicht-klikt. Een programma instellen enstartenInstelmodusBij sommige instellingen moet het apparaatin de instelmodus worden gezet. Het apparaat staat in de instelmodus als naactivatie alle programmalampjes aan zijn. Als dit niet op het bedieningspaneel wordtaangegeven, houdt u tegelijkertijd en ingedrukt totdat het apparaat in de in-stelmodus staat. Een programma starten zonder eenuitgestelde start 1.
Draai de waterkraan open. 2. Druk op de aan-/uittoets om het appa-raat te activeren. Zorg dat het apparaatin de instelmodus staat. 3. Druk op de toets van het programmadat u wilt instellen. Het bijbehorendeprogrammalampje blijft branden terwijlalle andere programmalampjes uit gaan. 4. Sluit de deur van de afwasmachine, hetprogramma start. Een programma starten met eenuitgestelde start 1. Stel het programma in. 2. Blijf op drukken tot de aanduidingvan het aantal uren dat u wilt instellenverschijnt. U kunt 3, 6 of 9 uur instellen. • Het controlelampje uitgestelde startgaat branden. 3. Sluit de deur van het apparaat, het aftel-len start. • Als het aftelproces voltooid is, wordthet programma gestart. De deur openen als het apparaat inwerking isAls u de deur opent, stopt het apparaat. Alsu de deur weer sluit, gaat het apparaat ver-der vanaf het punt van onderbreking.
De uitgestelde start annulerentijdens het aftellenAls de startuitstel wordt geannuleerd, wordtook het programma geannuleerd. 1. Druk tegelijkertijd op de toets ende toets totdat alle programma-toets-indicatielampje aan gaan. 2.
Stel het programma opnieuw in. Het programma annuleren1. Druk tegelijkertijd op de toets ende toets totdat alle programma-toets-indicatielampje aan gaan. Controleer of er afwasmiddel in het af-wasmiddeldoseerbakje aanwezig isvoordat u een nieuw programma start. Aan het einde van het programma. Het eindlampje gaat branden. 1. Druk op de aan/uit-toets om het appa-raat te deactiveren. 2. Draai de waterkraan dicht. 9.
Als u niet drukt op de knop aan/uit danschakelt de functie Auto Off het appa-raat automatisch een paar minuten uitna het einde van het programma. Dit helpt het energieverbruik te vermin-deren,Let op • Laat de borden afkoelen voordat u dezeuit het apparaat neemt. Hete borden zijngevoelig voor beschadigingen. • Ruim eerst het onderrek en dan het bo-venrek uit. • Er kan water liggen aan de zijkanten enop de deur van het apparaat. Roestvrijstaal koelt sneller af dan borden. AANWIJZINGEN EN TIPSDe waterontharderHard water bevat een grote hoeveelheid mi-neralen die schade aan het apparaat enslechte schoonmaakresultaten kan veroor-zaken. De waterontharder neutraliseert de-ze mineralen. Het regenereerzout houdt de wateronthar-der schoon en in goede staat. Het is be-langrijk om het correcte niveau voor de wa-terontharder in te stellen.
Dit zorgt ervoordat de waterontharder de juiste hoeveelheidregenereerzout en water gebruikt. Met behulp van zout,glansmiddel en afwasmiddel • Gebruik alleen zout, glansmiddel en af-wasmiddel voor afwasautomaten. Andereproducten kunnen het apparaat bescha-digen. • Het glansmiddel helpt om tijdens de laat-ste spoelfase het servies te drogen zon-der strepen en vlekken. • Gecombineerde afwastabletten bevattenvaatwasmiddel, glansmiddel en anderemiddelen. Zorg ervoor dat deze tablettengeschikt zijn voor de waterhardheid in uwomgeving. Zie de instructies op de ver-pakking van de producten. • Vaatwastabletten worden bij korte pro-gramma's niet helemaal opgelost. Wij be-velen u aan de tabletten alleen bij langeprogramma's te gebruiken, om restjes af-wasmiddel op uw serviesgoed te voorko-men. Gebruik niet meer dan de juiste hoe-veelheid vaatwasmiddel.
Zie de instruc-ties van de vaatwasmiddelfabrikant. De korven inruimenZie de meegeleverde folder voor voor-beelden van het inruimen van de kor-ven. • Gebruik het apparaat alleen om voorwer-pen af te wassen die vaatwasbestendigzijn.
• Doe geen voorwerpen in het apparaat diegemaakt zijn van hout, hoorn, aluminium,tin en koper. • Plaats geen voorwerpen in het apparaatdie water kunnen absorberen (sponzen,keukenhanddoeken). • Verwijder alle voedselresten van de voor-werpen. • Voor het gemakkelijk verwijderen vanaangebrande voedselresten weekt u depannen eerst in water voordat u ze in hetapparaat plaatst. • Plaats holle voorwerpen (bijv. kopjes, gla-zen en pannen) met de opening naar be-neden. • Zorg ervoor dat serviesgoed en bestekniet in elkaar schuiven. Meng lepels metander bestek. • Zorg er voor dat glazen andere glazenniet aanraken • Leg kleine voorwerpen in de bestek-mand. • Leg lichte voorwerpen in de bovenstekorf. Zorg ervoor dat de voorwerpen nietverschuiven. • Zorg er voor dat de sproeiarmen vrij kun-nen ronddraaien voordat u een program-ma start. Voor het starten van eenprogrammaControleer of:10.
• De filters schoon zijn en correct zijn ge-plaatst. • De sproeiarmen niet zijn verstopt. • De positie van de items in de mandjescorrect is. • Het programma van toepassing is op hettype lading en de mate van bevuiling. • De juiste hoeveelheid afwasmiddel is ge-bruikt. • Er regenereerzout en glansmiddel is toe-gevoegd (tenzij u gecombineerde afwas-tabletten gebruikt). • De dop van het zoutreservoir goed dichtzit.ONDERHOUD EN REINIGINGWaarschuwing! Schakel het apparaatuit en trek de stekker uit hetstopcontact voordat uonderhoudshandelingen verricht.Vuile filters en verstopte sproeiarmenverminderen de wasresultaten.Controleer regelmatig de filters en rei-nig deze zo nodig.De filters reinigenABCC1. Draai het filter (A) linksom en verwijderhet.A1A2 2. Haal om het filter (A) te demonteren,(A1) en (A2) uit elkaar.3. Verwijder het filter (B).4. Reinig de filters met water.5.
Zorg er voordat u het filter (B) terug-plaatst voor dat er geen etensresten ofvuil in en rond de rand van de opvang-bak zit.6. Zorg ervoor dat het filter (B) juist wordtgeplaatst onder de 2 geleiders (C). 7. Monteer het filter (A) en zet het terug infilter (B). Rechtsom draaien tot hetvastzit.Een onjuiste plaatsing van de filterskan leiden tot slechte wasresultaten enhet apparaat beschadigen.De sproeiarmen reinigenProbeer niet de sproeiarmen te verwijderen.Als etensresten de openingen in de sproei-armen hebben verstopt, verwijder deze danmet een smal en puntig voorwerp. 11
Buitenkant reinigenMaak het apparaat schoon met een vochti-ge, zachte doek. Gebruik alleen neutrale schoonmaakmidde-len. Gebruik geen schuurmiddelen, schuur-sponsjes of oplosmiddelen. De binnenkant van de machinereinigenAls u regelmatig korte programma's ge-bruikt dan kunnen er vetresten en kalkaan-slag achterblijven in het apparaat. Om dit te voorkomen raden we aan min-stens 2 keer per maand progamma's meteen lange duur te gebruiken. PROBLEEMOPLOSSINGHet apparaat start of stopt niet tijdens dewerking. Raadpleeg voordat u contact opneemt metde service-afdeling, de informatie die volgtvoor oplossing van het probleem. Bij sommige problemen knipperen be-paalde lampjes continu en/of met tus-senpozen en wordt er tegelijkertijd eenalarmcode weergegeven. Foutcode Probleem • Het lampje van het ingestelde programmaknippert continu. • Het eindlampje knippert 1 keer onderbroken.
Het apparaat wordt niet met water gevuld. • Het lampje van het ingestelde programmaknippert continu. • Het eindlampje knippert 2 keer onderbroken. Het apparaat pompt geen water af. • Het lampje van het ingestelde programmaknippert continu. • Het eindlampje knippert 3 keer onderbroken. Anti-overstromingsbeveiliging is aan. Waarschuwing. Schakel het apparaatuit voordat u controles uitvoert. Storing Mogelijke oplossing U kunt het apparaat niet inschakelen. Zorg dat de stekker in het stopcontact is gestoken. Zorg ervoor dat er geen beschadigde zekering in de ze-keringkast is. Het programma start niet. Zorg ervoor dat de deur van het apparaat dicht is. Annuleer als de uitgestelde start is ingesteld deze instel-ling of wacht tot het aftellen is afgelopen. Het apparaat wordt niet met water ge-vuld. Controleer of de waterkraan is geopend. Zorg ervoor dat de druk van het water niet te hoog is.
Neem, indien nodig, contact op met het lokale water-schap. Controleer of de waterkraan niet verstopt is. Zorg ervoor dat het filter in de toevoerslang niet verstoptis.
Storing Mogelijke oplossing Het apparaat pompt geen water weg. Controleer of de afvoer van de gootsteen niet verstoptis. Zorg ervoor dat de afvoerslang niet is geknikt of gebo-gen. Het beschermingssysteem tegen lekkageis aan. Draai de waterkraan dicht en neem contact op met deservice-afdeling. Schakel het apparaat na de controles in. Het programma gaat verder vanaf het puntwaar het werd onderbroken. Als het probleem opnieuw optreedt, neemtu contact op met onze service-afdeling. Als de display andere alarmcodes aangeeft,neemt u contact op met onze service-afde-ling. Als de afwas- endroogresultaten niet naar wenszijnWitte strepen of een blauwe waas opglazen en serviesgoed. • De vrijgegeven hoeveelheid glansmiddelis te hoog. Stel de keuzeschakelaar vanhet glansmiddel in op een lagere stand. • Er is te veel vaatwasmiddel gebruikt. Vlekken en droog water komen opglazen en serviesgoed terecht.
• De vrijgegeven hoeveelheid glansmiddelis niet voldoende. Stel de keuzeschake-laar van het glansmiddel in op een hoge-re stand. • De kwaliteit van het vaatwasmiddel kande oorzaak zijn. Het serviesgoed is nat. • Het afwasprogramma bevatte geendroogfase of een droogfase op lage tem-peratuur. • Het glansmiddeldoseerbakje is leeg. • De kwaliteit van het glansmiddel kan deoorzaak zijn. • De kwaliteit van de gecombineerde vaat-wastabletten kan de oorzaak zijn. Pro-beer een ander merk of activeer hetglansmiddeldoseerbakje en gebruik hetglansmiddel samen met de gecombineer-de afwastabletten. Zie 'AANWIJZINGEN EN TIPS' voor an-dere mogelijke oorzaken. Het inschakelen van hetglansmiddeldoseerbakje 1. Druk op de aan-/uittoets om het appa-raat te activeren. Zorg dat het apparaatin de instelmodus staat. Zie 'Een pro-gramma instellen en starten'. 2.
•Het indicatielampje is uit. 4. Als u op de toets drukt: Gaat hetindicatielampje branden. Het glans-middeldoseerbakje is ingeschakeld. 5. Druk op de aan/uit-toets om het appa-raat te deactiveren en om de instelling tebevestigen. 6. Stel de hoeveelheid glansmiddel in. 7. Vul het glansmiddeldoseerbakje. TECHNISCHE INFORMATIE Afmeting Breedte / hoogte / diepte (mm) 596 / 818 - 898 / 550Aansluiting op het elektrici-teitsnetZie het typeplaatje. Voltage 220-240 V 13.
Tijd 50 Hz Waterdruk Min. / max. (bar / MPa) (0.5 / 0.05 ) / (8 / 0.8 )Watertoevoer 1)Koud water of warm water2)max. 60 °C Vermogen 12Couverts Energieverbruik Modus aan 0.10 W Modus uit 0.10 W1) Sluit de slang aan op een kraan met 3/4”-schroefdraad.2) Als het hete water door alternatieve, milieuvriendelijkere energiebronnen geproduceerd wordt (bijv. zonnepanelenen windenergie), gebruik dan een heetwatervoorziening om het energieverbruik te verminderen.MILIEUBESCHERMING Recycle de materialen met het symbool .Gooi de verpakking in een geschikteverzamelcontainer om het te recyclen.Help om het milieu en de volksgezondheidte beschermen en recycle het afval vanelektrische en elektronische apparaten.Gooi apparaten gemarkeerd met hetsymbool niet weg met het huishoudelijkafval. Breng het product naar hetmilieustation bij u in de buurt of neemcontact op met de gemeente.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Pelgrim GVW583ONY stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Pelgrim
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser