Panduit R2PW Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Panduit R2PW (16 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Panduit R2PW of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

For Technical Support: www.panduit.com
INSTALLATION INSTRUCTIONS
© Panduit Corp. 2025
V00029MX_08
Page 1 of 16
PATCHUNNERR
TM
2 Vertical Managers and Racks
Part Number(s): See Sheet 2
Part Numbers and Part Contents.....................................................................................................2
Door Removal..................................................................................................................................3
Installation of Vertical Managers to Racks.......................................................................................4
Door Installation...............................................................................................................................5
Finger Removal and Replacement..................................................................................................7
End Panel Installation......................................................................................................................8
Waterfall Installation.......................................................................................................................11
Other Compatible Accessories.......................................................................................................13
Table of Contents
DescriptionPage
Product specificaties
| Merk: | Panduit |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | R2PW |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Breedte: | 618 mm |
| Diepte: | 76 mm |
| Hoogte: | 2134 mm |
| Soort: | Vrijstaande rek |
| Maximale gewichtscapaciteit: | 453.6 kg |
| Certificering: | UL |
| Materiaal: | Aluminium |
| Duurzaamheidscertificaten: | RoHS |
| Inclusief schroeven: | Ja |
| Aantal schroeven: | 36 |
| Rackcapaciteit: | 45U |
| Inbegrepen sluitringen aantal: | 1 |
| Moeren inbegrepen: | Ja |
| Moeren aantal: | 12 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Panduit R2PW stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Panduit
26 Mei 2026
26 Mei 2026
8 April 2026
16 Maart 2026
16 Maart 2026
16 Maart 2026
16 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026