Panduit FTE24A1A1 Handleiding
Panduit Niet gecategoriseerd FTE24A1A1
Bekijk gratis de handleiding van Panduit FTE24A1A1 (8 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 4 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Panduit FTE24A1A1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/8

© Panduit Corp. 2022
INSTALLATION INSTRUCTIONS
IN--0001 / 02 CD
Preconfigured Fiber Termination Enclosure
Part Number(s): FTE24A1A1, FTE24A1A16
FTE24A1A1FTE24A1A16/N /N,
Page 18 of
For Technical Support: www.panduit.com/en/support/contact-us.html
TABLE OF CONTENTS
Overview of Products Page 2
Specications / Tools Needed Page 3
Safety Information / Warnings Page 4
Wall Mounting Bracket Installation Page 5
Wall Mounting Page 6
Reversible Door Page 7
Recommended Installation Instructions for:
Incoming Horizontal Fiber Routing Page 8
Outgoing Horizontal Fiber Routing Page 8
Zone Enclosure Rings Page 8
Product specificaties
| Merk: | Panduit |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | FTE24A1A1 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 609.6 mm |
| Diepte: | 290.3 mm |
| Hoogte: | 609.6 mm |
| Materiaal behuizing: | Staal |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP66 |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Ja |
| Aantal vezels ondersteund (max): | 360 |
| Kabeldiameter ondersteund (max): | 12.7 mm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Panduit FTE24A1A1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Panduit
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
8 April 2026
16 Maart 2026
16 Maart 2026
16 Maart 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026