NZXT H230 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor NZXT H230 (2 pagina's) in de categorie Computerbehuizing. Deze handleiding was nuttig voor 87 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.3 MB
Aantal pagina's
2
Downloads
1.494
Product specificaties
| Merk: | NZXT |
| Categorie: | Computerbehuizing |
| Model: | H230 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 7250 g |
| Breedte: | 195 mm |
| Diepte: | 502 mm |
| Hoogte: | 447 mm |
| Soort: | PC |
| Vormfactor: | Midi Tower |
| Ingebouwde luidsprekers: | Nee |
| Audio-ingangen: | Ja |
| Audio-uitgang: | Ja |
| Materiaal: | Plastic, Steel |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 2 |
| Vermogenstoevoer inclusief: | Nee |
| Aantal 5.25" bays: | 3 |
| Aantal 3.5" bays: | 6 |
| Ondersteunde HDD-groottes: | 2.5, 3.5 " |
| Aantal uitbreidingssleuven: | 7 |
| Supported motherboard form factors: | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Zijraam: | Nee |
| Maximum CPU cooler hoogte: | 158 mm |
| Maximum grafische kaart lengte: | 400 mm |
| Geïnstalleerde ventilators achterkant: | 1x 120 mm |
Handleiding Computerbehuizing NZXT
12 Mei 2026
2 Augustus 2025
3 April 2024
3 April 2024
10 April 2023
Handleiding Computerbehuizing
Nieuwste handleidingen voor Computerbehuizing
20 Mei 2026
14 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
8 Mei 2026