New Pol NWF1861PEE Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor New Pol NWF1861PEE (65 pagina's) in de categorie Vriezer. Deze handleiding was nuttig voor 11 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
65
Downloads
1.292
Product specificaties
| Merk: | New Pol |
| Categorie: | Vriezer |
| Model: | NWF1861PEE |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 68000 g |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 650 mm |
| Hoogte: | 1860 mm |
| Geluidsniveau: | 41 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Jaarlijks energieverbruik: | 310 kWu |
| Gewicht verpakking: | 74000 g |
| Breedte verpakking: | 664 mm |
| Diepte verpakking: | 728 mm |
| Hoogte verpakking: | 1916 mm |
| Brutocapaciteit vriezer: | 278 l |
| Nettocapaciteit vriezer: | 274 l |
| Vriescapaciteit: | 13 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | - uur |
| Snelvriesfunctie: | Ja |
| Aantal planken vriezer: | 9 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Stroomgebruik per dag: | 0.764 kWh/24u |
| Stroom: | 0.47 A |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ): | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Kleur handvat: | Wit |
| Locatie van display: | Op de deur |
| Pakketgewicht: | 74 kg |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Ijsblokjeshouder: | Ja |
Handleiding Vriezer New Pol
18 Juni 2023
9 Juni 2023
28 Mei 2023
Handleiding Vriezer
Nieuwste handleidingen voor Vriezer
25 Mei 2026
24 Mei 2026
24 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026