NEO Tools 90-080 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van NEO Tools 90-080 (161 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 24 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over NEO Tools 90-080 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | NEO Tools |
| Categorie: | Heater |
| Model: | 90-080 |
Handleiding NEO Tools 90-080 – volledige tekst
NL VERTALING VAN DE OORSPRONKELIJKE INSTRUCTIE OLIE VERWARMER Model: 90-080; 90-081; 90-082 OPMERKING: VOORDAT DE APPARATUUR VOOR DE EERSTE KEER WORDT GEBRUIKT, LEES DEZE INSTRUCTIEHANDLEIDING EN BEWAAR DEZE VOOR TOEKOMSTIGE REFERENTIE. MENSEN DIE DEZE INSTRUCTIE NIET HEBBEN GELEZEN, MOGEN DE UNIT NIET MONTEREN, AANSTEKEN, AANPASSEN OF BEDIENEN GEDETAILLEERDE VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN ALLEEN PERSONEN DIE DE INSTRUCTIES KUNNEN BEGRIJPEN EN VOLGEN, MOETEN DEZE KACHEL GEBRUIKEN OF ONDERHOUDEN. NIET VOOR THUIS- OF RECREATIEVE VOERTUIGEN. ● Alleen gebruiken in een goed geventileerde ruimte en uit de buurt van brandbare materialen ● NIET te gebruiken voor het verwarmen van bewoonbare delen van woongebouwen, voor gebruik in openbare gebouwen, raadpleeg de nationale voorschriften. ● Na gebruik de gastoevoer bij de cilinderafsluiter afsluiten.
● Zorg ervoor dat de ventilator correct werkt voordat u de branders aansteekt. ● Dit apparaat kan worden gebruikt door kinderen van 8 jaar en ouder en personen met verminderde lichamelijke, zintuiglijke of geestelijke vermogens of gebrek aan ervaring en kennis, mits ze onder toezicht staan of instructies hebben gekregen over het veilige gebruik van het apparaat en ze de gevaren. Kinderen mogen niet met het apparaat spelen. Reiniging en gebruikersonderhoud mogen niet zonder toezicht door kinderen worden uitgevoerd. ● Houd kinderen jonger dan 3 jaar uit de buurt, tenzij ze continu onder toezicht staan. ● Kinderen van 3 jaar en jonger dan 8 jaar mogen het apparaat alleen aan / uit zetten op voorwaarde dat het geplaatst of geïnstalleerd is in de beoogde normale gebruikspositie en ze onder toezicht staan of instructies hebben gekregen over het gebruik van het apparaat op een veilige manier.
● LET OP: sommige onderdelen van dit product kunnen erg heet worden en brandwonden veroorzaken. Bijzondere aandacht moet worden besteed aan de aanwezigheid van kinderen en kwetsbare mensen. ● Als de informatie in deze handleiding niet precies wordt opgevolgd, kan brand of explosie het gevolg zijn van materiële schade, persoonlijk letsel of de dood. ● Service moet worden uitgevoerd door een gekwalificeerd servicebureau. Ongeventileerde draagbare kachels gebruiken lucht (zuurstof) uit de ruimte waarin deze wordt gebruikt. Er moet voor voldoende verbrandings- en ventilatielucht worden gezorgd. Raadpleeg de instructies. ● WAARSCHUWING: Bewaar of gebruik geen benzine of andere brandbare dampen en vloeistoffen in de buurt van dit of enig ander apparaat. ● WAARSCHUWING: gevaar voor brand, verbranding, inademing en explosie.
Houd vaste brandbare stoffen, zoals bouwmaterialen, papier of karton, op een veilige afstand van de kachel, zoals aanbevolen in de instructies. Gebruik de kachel nooit in ruimtes die vluchtige of in de lucht verspreide brandbare stoffen of producten zoals benzine, oplosmiddelen, verfverdunner, stofdeeltjes of onbekende chemicaliën bevatten of kunnen bevatten. ● WAARSCHUWING: Direct gestookte kachels kunnen koolmonoxide (co) vergiftiging veroorzaken bij onjuist gebruik, bijvoorbeeld binnenshuis zonder voldoende luchtcirculatie, of als ze niet goed werken. Co-vergiftiging kan tot de dood leiden.
● WAARSCHUWING: Het niet naleven van de voorzorgsmaatregelen en instructies die bij deze verwarmer zijn geleverd, kan de dood, ernstig lichamelijk letsel en verlies van eigendommen of schade als gevolg van brand, explosie, brandwonden, verstikking, koolmonoxidevergiftiging en / of elektrische schokken tot gevolg hebben. Alleen personen die de instructies kunnen begrijpen en opvolgen, mogen deze kachel gebruiken of onderhouden. Als u hulp of verwarmingsinformatie nodig heeft, zoals een handleiding, labels, enz. Neem contact op met de fabrikant.
● WAARSCHUWING: niet voor gebruik in huis of recreatievoertuig ● WAARSCHUWING: uw veiligheid is belangrijk voor u en voor anderen, Lees daarom deze instructies voordat u deze kachel bedient, het elektrische systeem waarop het apparaat is aangesloten moet voldoen aan de huidige wetgeving. Installatie vereist een aardlekschakelaar (aardlekschakelaar) in het elektrische hoofdverdeelbord. ● haal de stekker uit het stopcontact voordat u onderhoudswerkzaamheden uitvoert. ● Controleer altijd het netsnoer voordat u het apparaat gebruikt. mag niet worden gebogen, strak, uitgerekt, geplet of op enige andere manier worden beschadigd. ● de voedingskabel mag alleen worden vervangen door gekwalificeerd personeel. Gebruik alleen een originele voedingskabel met een goedgekeurde 3-pins stekker. ● de uitlaat aan de voorkant is erg heet tijdens het gebruik. Niet aanraken. Gevaar voor brandwonden.
Schakelschema 90-082: Montage-instructies Haal de kachel uit de doos. Als het apparaat toch beschadigd is, gebruik het dan niet en neem contact op met uw dealer. 90-080: de kachel hoeft alleen maar de plastic handgreep te bevestigen, verdere handelingen zijn niet nodig Pos. Omschrijving Aantal EEN Schroef 2 B. Gewone ring 2 C Handvat 1 90-081; 90-082: De volgende accessoires worden in de verzenddoos geleverd. Pos. Omschrijving Aantal EEN Handvat 1 B. Schroef 6of8 C Veerring 6of8 D Gewone ring 6of8 E. Voeten pijp 1 F. Moer M5 6of8 G Moer M12 2 H. Vlakke sluitring ø12 2 ik Wiel 2 J Wielas 1 K Cotter 2 Ga als volgt te werk om de kachel te monteren: 1.
Steek de wielas J in het corresponderende gat van de voetpijp E , steek de splitpen K in de corresponderende gaten; plaats gewone ring H aan de twee zijden van de as, schuif het wiel I over de wielas J , schroef de moer G vast om het wiel op de as te bevestigen. 2. Plaats het verwarmingslichaam op de voetbuisconstructie, zorg ervoor dat de 4 gaten van hendel A respectievelijk naar de corresponderende 4 gaten op de voetbuis wijzen. 3. Gebruik de schroef B, veerring C, vlakke sluitring D en moer 4 om de voetpijpconstructie en de handgreep aan de tank te bevestigen. 5. Installatie-instructies Plaats de kachel op een vlak, waterpas, niet-brandbaar, stevig oppervlak. Direct gestookte kachels zijn bedoeld voor gebruik in open ruimtes buiten of in goed geventileerde ruimtes binnenshuis.
Zorg bij gebruik binnenshuis voor permanente ventilatieopeningen van minimaal 25 cm² / kW, gelijkmatig verdeeld tussen vloer en hoog niveau, met een minimum van 250 cm². 90-080 90-081 90-082 Min. openingsgrootte 320 cm3 450 cm3 750 cm3 Zorg in ieder geval voor de volgende minimale veiligheidsafstanden tot materialen of voorwerpen in de omgeving van de kachel: • Zijkant: 0,6 m • Luchtinlaatzijde: 1 m • Bovenkant: 1,5 m • Vloer: 0 m Gebruiksaanwijzing Opstarten Vul de tank met schone brandstof. Gebruik alleen diesel of kerosine.
Met de brandstofmeter bovenop de tank kan het brandstofpeil worden gecontroleerd Sluit de stekker van het netsnoer aan op een geaard stopcontact van 230 V 50 Hz. Aarding is verplicht. Modellen 90-081; 90-082: Wanneer het bovenstaande "opstarten" is voltooid, toont het linkerdisplayvenster '-', het rechterdisplayvenster toont de waarde van de omgevingstemperatuur. Druk de aan / uit-schakelaar in de stand "aan". De standaard temperatuurinstelling is 20 ℃ , te zien op het linkerdisplay. Als de omgevingstemperatuur lager is dan de standaardtemperatuur, beginnen de elektroden te vonken, na 7 seconden start de verwarming. Als de omgevingstemperatuur hoger is dan de standaardtemperatuur, draait u de thermostaatknop op de gewenste temperatuur, de elektroden beginnen te vonken, na 7 seconden start de verwarming.
ABNORMALE WERKING : in geval van storing (vlamstoring, verminderde luchtstroom, slechte verbranding, enz. ) Stopt de verwarming en begint het indicatielampje te KNIPPEREN (DE UITSLUITMODUS-code wordt op het display weergegeven). Handmatige reset / herstart Als de kachel zich in de vergrendelingsmodus bevindt, controleer en verwijder de oorzaak van de vergrendeling voordat u de kachel opnieuw opstart. Om te resetten, zet u de AAN / UIT-schakelaar op 0 en vervolgens weer op I. Bel bij herhaalde storing de technische dienst. Door aan de thermostaatknop te draaien, wordt de verwarming NIET gereset. Afsluiten Zet de schakelaar op "UIT" (O). Haal de stekker uit het stopcontact wanneer u het gedurende lange tijd niet gebruikt. Laat de koelprocedure altijd doorlopen (BGO-55A), anders kan de restwarmte interne componenten beschadigen. Blokkeer de luchtinlaat en -uitlaat niet. Niet aanraken.
Gebruik indien nodig persoonlijke beschermingsmiddelen. Trek nooit aan de kabel om het apparaat los te koppelen of te verplaatsen. Reiniging, onderhoud en opslag Veeg de behuizing regelmatig schoon met een zachte spons of doek. Gebruik voor zeer vuile onderdelen een spons die is bevochtigd met lauw water en een mild schoonmaakmiddel en droog vervolgens met een schone doek. Houd luchtinlaat en ventilator vrij van stof en vuil. Blaas voorzichtig perslucht door de luchtinlaat om de binnenkant te reinigen. Inspecteer de voedingskabel regelmatig: indien versleten, gebarsten of beschadigd, laat deze vervangen door de technische dienst. Voordat u de kachel opbergt, moet u ervoor zorgen dat deze perfect koel en droog is. Dek het apparaat af met een plastic zak, stop het in de doos en bewaar het op een droge, geventileerde plaats.
De volgende controles ALLEEN DOOR GEKWALIFICEERD PERSONEEL worden aanbevolen voor elk seizoensgebruik: Mondstuk Schroef het mondstuk voorzichtig los van de mondstukfitting. Blaas perslucht door de opening van het mondstuk om het vuil te verwijderen. Vervang het mondstuk indien nodig. Lucht filters Maak luchtfilters schoon. Verwijder de eindafdekking van het filter (11), was het luchtinlaatfilter (10) met een licht schoonmaakmiddel en droog het grondig voordat u het terugplaatst. Vervang het luchttoevoerfilter (9) eenmaal per jaar. Ontstekingselektroden Ontstekingselektrode reinigen, afstellen en eventueel vervangen. Zie hieronder voor elektrodenafstanden (afmetingen in mm). Compressordrukaanpassing De compressordruk is in de fabriek ingesteld en mag alleen door gekwalificeerde technici worden gecontroleerd en afgesteld. Knoeien met het apparaat kan gevaarlijk zijn.
Verwijder de manometerkap. Sluit een manometer aan op de drukmeetpoort op de achterste beschermkap. Start de verwarmer en lees de luchtdrukwaarde af. Stel indien nodig de druk af op de juiste waarde door de stelschroef (het ontluchtingsgat in het midden van de stelschroef) met de klok mee te verhogen, tegen de klok in om de druk te verlagen: Probleemoplossen PROBLEEM OORZAAK REMEDIE Motor start niet Geen stroom of lage spanning Controleer de voedingskabel en de spanning.
E1 weergegeven op het scherm Controleer de zekering en vervang deze indien nodig Defect of beschadigd netsnoer Controleer en vervang indien nodig Defecte motor / condensator Controleer en vervang indien nodig Vergrendeling van het apparaat als gevolg van eerdere oververhitting Spoor de oorzaak van oververhitting op Schakel het apparaat uit Controleer de luchtinlaat en -uitlaat Wacht een paar minuten en start het apparaat opnieuw E2 weergegeven op het scherm De temperatuursonde is defect of de connector voor de temperatuursonde is los Controleer en vervang indien nodig de temperatuursonde Controleer en vervang de printplaat indien nodig De motor loopt, maar de kachel ontsteekt niet en vergrendelt na korte tijd E1 weergegeven op het scherm Lege brandstoftank, vuile of verkeerde brandstof Verwijder verkeerde of vuile brandstof Vul de tank met schone diesel of petroleum Brandstoffilter verstopt Reinig of vervang het brandstoffilter Er lekt lucht in de olieleiding Slangen controleren, aansluitingen vastdraaien, indien nodig vervangen Brandermondstuk verstopt Reinig het mondstuk dat perslucht blaast, vervang indien nodig De viscositeit van de brandstof nam toe bij lage temperatuur Meng diesel met 10-20% kerosine Vlammen komen uit de rookgasafvoer E1 weergegeven op het scherm Onvoldoende luchtstroom in verbrandingskamer Controleer luchtinlaat, ventilator, motor Compressordruk te hoog Controleer de luchtdruk, pas deze indien nodig aan * Verwarming stopt tijdens bedrijf Omgevingstemperatuur weergegeven op het scherm De kamertemperatuur ingesteld op de kamerthermostaat is bereikt Normale operatie Draai om te beginnen de temperatuurregelknop met de klok mee op een hogere stand Verwarming stopt tijdens bedrijf E1 weergegeven op het scherm Vlamstoring Controleer en verhelp de oorzaak (en) van de storing Om te resetten, zet u de aan / uit-schakelaar op 0 en vervolgens op I Bel de technische dienst als het probleem aanhoudt Slechte verbranding Verminderde luchtstroom Oververhitting Gooi elektrisch aangedreven producten niet weg met huishoudelijk afval, ze moeten in de juiste fabrieken worden gebruikt.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met NEO Tools 90-080 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater NEO Tools
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater