Nedis KARC115AL Handleiding
Nedis Vasaló sajtó KARC115AL
Bekijk gratis de handleiding van Nedis KARC115AL (24 pagina’s), behorend tot de categorie Vasaló sajtó. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 34 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Nedis KARC115AL of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/24

ned.is/karc110al ned.is/karc115al
Rice cooker
with a capacity of 1.0 L / 1.5 L
KARC110AL / KARC115AL
Product specificaties
| Merk: | Nedis |
| Categorie: | Vasaló sajtó |
| Model: | KARC115AL |
| Kleur van het product: | Zilver |
| Breedte: | 292 mm |
| Diepte: | 262 mm |
| Hoogte: | 248 mm |
| Type stekker: | Type F (CEE 7/4) |
| Snoerlengte: | 1 m |
| Warmhoud functie: | Ja |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Stainless steel |
| Uitneembare bak: | Ja |
| Vermogen: | 500 W |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Indicatielampje: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Maatbeker: | Ja |
| Anti-aanbaklaag: | Ja |
| Volume: | 1.5 l |
| Maatbeker inbegrepen: | Ja |
| Inclusief lepel: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Nedis KARC115AL stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vasaló sajtó Nedis
25 Maart 2023
4 Maart 2023
Handleiding Vasaló sajtó
Nieuwste handleidingen voor Vasaló sajtó
20 Mei 2026
6 Mei 2026
5 Mei 2026
1 April 2026
31 Maart 2026
24 Maart 2026
4 Maart 2026
3 Maart 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026