Nedis KARC110AL Handleiding
Nedis Vasaló sajtó KARC110AL
Bekijk gratis de handleiding van Nedis KARC110AL (24 pagina’s), behorend tot de categorie Vasaló sajtó. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 34 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Nedis KARC110AL of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/24

ned.is/karc110al ned.is/karc115al
Rice cooker
with a capacity of 1.0 L / 1.5 L
KARC110AL / KARC115AL
Product specificaties
| Merk: | Nedis |
| Categorie: | Vasaló sajtó |
| Model: | KARC110AL |
| Kleur van het product: | Zwart, zilver |
| Breedte: | 270 mm |
| Diepte: | 242 mm |
| Hoogte: | 227 mm |
| Type stekker: | Type F (CEE 7/4) |
| Snoerlengte: | 1 m |
| Materiaal behuizing: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Stainless steel |
| Uitneembare bak: | Ja |
| Vermogen: | 400 W |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Indicatielampje: | Ja |
| Anti-aanbaklaag: | Ja |
| Volume: | 1 l |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Nedis KARC110AL stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vasaló sajtó Nedis
25 Maart 2023
4 Maart 2023
Handleiding Vasaló sajtó
Nieuwste handleidingen voor Vasaló sajtó
20 Mei 2026
6 Mei 2026
5 Mei 2026
1 April 2026
31 Maart 2026
24 Maart 2026
4 Maart 2026
3 Maart 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026