NAVEE V50 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van NAVEE V50 (136 pagina’s), behorend tot de categorie Scooter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 20 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over NAVEE V50 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/136

T2211(欧规)
使用说明书
鲁凡如/吴桐
40150500000176
140*140mm
Pantone Cool Gray 11C
封面157g金东太空梭哑粉纸,覆哑膜;内页68g晨鸣云镜,胶装
PVT.0
20230224
鲁凡如 20230307
杨晓 20230307
测试标准 :包装指令 94/62/EC
认证要求:
Product specificaties
| Merk: | NAVEE |
| Categorie: | Scooter |
| Model: | V50 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 17000 g |
| Breedte: | 1140 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 1165 mm |
| Soort: | Klassieke step |
| Motor vermogen: | 350 W |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IPX5 |
| Achterlicht: | Ja |
| Maximaal gewicht belasting: | 120 kg |
| Maximale helling: | 20 procent |
| Aanbevolen leeftijd (min): | 16 jaar |
| Maximum snelheid: | 20 km/h |
| Accu/Batterij voltage: | 36 V |
| Waterdicht: | Ja |
| Aantal wielen: | 2 wiel(en) |
| Batterij capaciteit: | 10.4 Ah |
| Inklapbaar: | Ja |
| Afstand per acculading (max): | 50 km |
| Achterremsysteem: | Schijfrem |
| Breedte wanneer opgevouwen: | 1180 mm |
| Diepte wanneer opgevouwen: | 160 mm |
| Hoogte wanneer opgevouwen: | 505 mm |
| Zadel inbegrepen: | Nee |
| Stroomspanning bescherming: | Over current, Overcharge, Overdischarge, Overheating, Short circuit |
| Aanbevolen geslacht: | Elk geslacht |
| Voorwielgrootte (imperial): | 10 " |
| Achterwielgrootte (imperial): | 10 " |
| Standaard: | Ja |
| Weergegeven parameters: | Battery status, Operating mode, Speed |
| Type wielen: | Luchtbanden |
| Voorspatbord: | Ja |
| Motorpositie: | Voorwiel |
| Koplampen: | Ja |
| Voorremsysteem: | Electrisch |
| Maximaal motorvermogen: | 700 W |
| Vermogen koplampen: | 1.9 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met NAVEE V50 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Scooter NAVEE
27 Mei 2026
30 Oktober 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
14 December 2024
Handleiding Scooter
Nieuwste handleidingen voor Scooter
28 Mei 2026
2 Mei 2026
30 April 2026
22 April 2026
20 April 2026
15 April 2026
13 April 2026
23 Maart 2026
18 Maart 2026
17 Maart 2026