NAVEE N65 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van NAVEE N65 (15 pagina’s), behorend tot de categorie Scooter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 14 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over NAVEE N65 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/15

Product specificaties
| Merk: | NAVEE |
| Categorie: | Scooter |
| Model: | N65 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 23600 g |
| Breedte: | 1190 mm |
| Diepte: | 557 mm |
| Hoogte: | 1220 mm |
| Soort: | Klassieke step |
| Motor vermogen: | 500 W |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IPX4 |
| Achterlicht: | Ja |
| Maximaal gewicht belasting: | 120 kg |
| Aanbevolen leeftijd (max): | 50 jaar |
| Maximale helling: | 25 procent |
| Aanbevolen leeftijd (min): | - jaar |
| Maximum snelheid: | 20 km/h |
| Accu/Batterij voltage: | 48 V |
| Waterdicht: | Ja |
| Aantal wielen: | 2 wiel(en) |
| Batterij capaciteit: | 12.5 Ah |
| Inklapbaar: | Ja |
| Afstand per acculading (max): | 65 km |
| Achterremsysteem: | Schijfrem |
| Breedte wanneer opgevouwen: | 1236 mm |
| Diepte wanneer opgevouwen: | 205 mm |
| Hoogte wanneer opgevouwen: | 406 mm |
| Zadel inbegrepen: | Nee |
| Aanbevolen geslacht: | Elk geslacht |
| Voorwielgrootte (imperial): | 10 " |
| Achterwielgrootte (imperial): | 10 " |
| Standaard: | Ja |
| Weergegeven parameters: | Battery status, Operating mode, Speed |
| Type wielen: | Luchtbanden |
| Motorpositie: | Voorwiel |
| Koplampen: | Ja |
| Voorremsysteem: | Electrisch |
| Maximaal motorvermogen: | 1000 W |
| Vermogen koplampen: | 1.8 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met NAVEE N65 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Scooter NAVEE
27 Mei 2026
30 Oktober 2025
26 Februari 2025
26 Februari 2025
14 December 2024
Handleiding Scooter
Nieuwste handleidingen voor Scooter
28 Mei 2026
2 Mei 2026
30 April 2026
22 April 2026
20 April 2026
15 April 2026
13 April 2026
23 Maart 2026
18 Maart 2026
17 Maart 2026