Moulinex Mini Multi LM1201 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Moulinex Mini Multi LM1201 (74 pagina’s), behorend tot de categorie Blender. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 20 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Moulinex Mini Multi LM1201 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Moulinex |
| Categorie: | Blender |
| Model: | Mini Multi LM1201 |
Handleiding Moulinex Mini Multi LM1201 – volledige tekst
13OPGELET: De veiligheidsvoorschriften worden bij het apparaat geleverd. Lees deze voorschriften aandachtig door voordat u uw apparaat voor het eerst gebruikt. Bewaar deze op een veilige plek, zodat u ze later als referentie kunt gebruiken.OPGELET: Om elk gevaar door het onbedoeld resetten van het thermisch beveiligd uitschakelsysteem te voorkomen, mag de elektriciteit voor dit apparaat niet worden geleverd via een externe schakelaar, zoals een timer, en mag het apparaat niet zijn aangesloten op een netwerk dat regelmatig door de elektriciteitsmaatschappij wordt aan- en uitgeschakeld (Afhankelijk van het model).BESCHRIJVINGA VulstopB DekselC MengbekerD Veilig vergrendelsysteemE Lage snelheidsknopF Hoge snelheidsknopG MotorblokH Maalaccessoire (afhankelijk van model) H1. Deksel H2. MeseenheidI Hakaccessoire (afhankelijk van model) I1. Deksel I2.
MeseenheidJ Bewaardeksels hakken/malenVEILIG VERGRENDELSYSTEEM (D)Het apparaat kan niet werken indien de mengbeker (C) of de accessoires (H of I) niet op hun plaats zitten of niet op juiste wijze op het motorblok (G) zijn gemonteerd.VOORDAT U UW MIXER VOOR HET EERST GAAT GEBRUIKEN• Voordat u uw mixer voor het eerst gaat gebruiken maakt u alle accessoires (A, B, C, H & I) in warm sop schoon (behalve het motorblok (G). Zie § “Reinigen”). Spoel en droog zorgvuldig af.• NB: het mes is bijzonder scherp, wees voorzichtig wanneer u uw apparaat reinigt of gebruikt.
14NL• Zorg ervoor dat alle verpakkingsmateriaal is verwijderd voordat u uw mixer gebruikt.DE MIXER GEBRUIKENDe mixer kan alleen worden gebruikt voor gerechten als smoothies, milkshakes en sauzen of voor het mixen van ingrediënten (groentesoepen, wafel- en pannenkoekenbeslag).1. Plaats de ingrediënten in de mengbeker (C). Kijk in de tabel voor de maximaal te gebruiken hoeveelheden. Vul de mixer niet hoger.2. Vergrendel de deksel (B) op de mengbeker (C) (Fig. 1).3. Plaats de vulstop (A) in de opening in het deksel en draai deze om hem te vergrendelen. (Fig. 2).4. Plaats de mengbeker (C) op het motorblok (G). Vergrendel de mengbeker (C) op juiste wijze (Fig. 1).5. Steek de stekker in het stopcontact en zet de mixer aan door de lage snel-heidsknop of hoge snelheidsknop in te drukken (E of F).6. Houdt het apparaat tijdens het mixen stevig met twee handen vast.
Laat het apparaat niet langer dan één minuut achterelkaar werken. Nadat u de mixer één minuut heeft laten werken zet u het apparaat uit en wacht u vervolgens 30 minuten voordat u het apparaat weer aanzet. Indien het apparaat heet wordt laat u het afkoelen voordat u met mixen verder gaat.7. Uw toestel is uitgerust (afhankelijk van het model) met een thermisch uits-chakelsysteem. In geval van oververhitting schakelt uw toestel automatisch uit. Schakel het toestel uit en laat het zo’n 30 minuten afkoelen voordat u het weer in gebruik neemt.Aanbevelingen :- Laat het apparaat niet langer dan één minuut achterelkaar werken.
• Om ingrediënten toe te voegen terwijl het apparaat in gebruik is maakt u ge-bruik van de vulopening in het deksel (B).Ingrediënten Hoeveelheden (Max) Aanbevolen snelhedenFruit (kiwi’s, bananen, aardbeien, ananas…)200 g 20s in V2Groenten (tomaten, avocado…)200 g 10s in V1 en 50s in V2Groentesoepen200 g gekookte groenten + water (naar keuze)10s in V1 en 50s in V2Milkshakes 100 g fruit + 300 ml melk 30s in V2Wortelsoep240g wortelen + 360ml water1 minuut in V2
15• Snij de ingrediënten in kleine stukken (ong. 15mm x 15mm) voordat u deze in de mengbeker (C) doet. Bereidt geen grote hoeveelheden ingrediënten tegelijk.NB: Indien de ingrediënten aan het mes blijven plakken, trekt u de stekker uit het stopcontact en verwijdert u de ingrediënten met een spatel.HET GEBRUIKEN VAN DE MAAL- EN HAKACCES-SOIRES (H OF I) (AFHANKELIJK VAN MODEL)Het hakaccessoire (I) maakt het mogelijk ingrediënten als vlees (tot 80 g in stukjes gesneden), uien, knoflook, gember fijn te hakken…Het maalaccessoire (H) maakt het mogelijk om:- Koffiebonen te malen (tot 80 g)- Diverse specerijen (chilipepers), rijst, gedroogd fruit en noten zoals hazelnoten en amandelen te hakken of te malen.NB: Kom niet met uw handen aan de messen (H2 of I2), want deze zijn bijzonder scherp en kunnen tot verwondingen leiden.1. Snij de ingrediënten in kleine stukjes (ong. 15mm x 15mm).
Voer deze in het hak- of maaldeksel (H1 of I1). Kijk in de onderstaande tabel voor de maximaal te gebruiken hoeveelheden.2. Bevestig de meseenheid (H2 of I2) op het hak- of maaldeksel (H1 of I1). Vergrendel de meseenheid door deze met de wijzers van de klok mee te draaien (Fig. 4).3. Draai het gemonteerde hak- of maalaccessoire naar boven. Plaats het hak- of maalaccessoire op het motorblok (G) en vergrendel deze (Fig. 5).4. Steek de stekker in het stopcontact en zet de mixer aan door de lage snel-heidsknop of hoge snelheidsknop in te drukken (E of F).IngrediëntenMax. hoeveelheidAanbevolen snelhedenAccessoireVlees (in stukjes gesneden)115 g 5s in V2 ISpecerijen (chili-pepers, peper…)50 g 15s in V2 HKoffiebonen, rijst 20-80 g 15s in V2 HPinda 150 g 15s in V2 HUi 20-100 g 15s in V2 I
16NL5. Houdt het accessoire tijdens het malen of hakken stevig met twee handen vast. Laat het accessoire niet langer dan 30 seconden achterelkaar werken.6. U kunt uw bereidingen in de koelkast bewaren door de beschermende deksels (J) op het hak- of maaldeksel te plaatsen (H1 of I1). REINIGEN• Trek de stekker van de mixer uit het stopcontact en verwijder alle accessoires.• Wees voorzichtig met de messen (H2 of I2) want deze zijn bijzonder scherp.• Veeg het motorblok (G) met een vochtige doek schoon.
Droog zorgvuldig af.• Dompel het motorblok (G) nooit in stromend water.• Om het reinigen gemakkelijker te maken dient u de uitneembare delen onmiddellijk na gebruik altijd met warm sop te reinigen.• De mengbeker (C), het deksel (B), de vulstop (A) en de accessoires (H1, I1 & J) kunt u in de bovenste korf van de vaatwasmachine reinigen waarbij u het programma « ECO » of « LICHT VERVUILD » gebruikt.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Moulinex Mini Multi LM1201 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Blender Moulinex
Handleiding Blender
Nieuwste handleidingen voor Blender