Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd L009UiGS-2HaxD-IN
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN (28 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 120 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/28

EN - English -Quick Guide:
This Quick Guide covers the model: L009UiGS-2HaxD-IN.
This is a wireless network device. You can find the product model name on the case label (ID).
Please visit the user manual page on for the full up-to-date user manual. Or scan the QR code with your mobile phone.https://mt.lv/um
The most relevant technical specifications for this product can be found on the last page of this Quick Guide.
Technical specifications, brochures, and more info about products are at https://mikrotik.com/products
Configuration manual for software in your language with additional information can be found athttps://mt.lv/help
If you need help with configuration, please seek a consultanthttps://mikrotik.com/consultants
This device needs to be upgraded to RouterOS v7.12 or the latest stable version, to ensure compliance with local authority regulations!
It is the end users' responsibility to follow local country regulations, including operation within legal frequency channels, output power, cabling
requirements, and Dynamic Frequency Selection (DFS) requirements. All MikroTik radio devices must be installed according to instructions.
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | L009UiGS-2HaxD-IN |
| Kleur van het product: | Rood |
| Frequentie van processor: | 800 MHz |
| Aantal processorkernen: | 2 |
| Wi-Fi-standaarden: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| USB-poort: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Type stroombron: | DC, PoE |
| Indicatielampje: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 8 |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Intern geheugen: | 512 MB |
| Type processor: | Ja |
| Wifi-band: | Single-band (2.4 GHz) |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): | 574 Mbit/s |
| Interfacetype Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 4 dBi |
| Temperatuur bij opslag: | -40 - 70 °C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 1 |
| Flash memory: | 128 MB |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Aantal kanalen: | 2 kanalen |
| Type product: | Router om neer te zetten |
| Antenne-ontwerp: | Extern |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026