Mikrotik KNOT LR8 Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd KNOT LR8
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik KNOT LR8 (3 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 27 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik KNOT LR8 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/3

KNOT LR8/LR9 kit
An out-of-the-box IoT Gateway solution for LoRa® technology.
For ultimate versatility and cost-eectiveness.
CAT-M/NB
technology
2.4 GHz
wireless
Bluetooth2x 100 Mbps
Ethernet ports
PoE-in &
PoE-out
MicroUSBGNSSGPIO RS485/Modbus
LoRa ® 868MHz or
915MHz
The first gateway with a CAT-M interface for LoRa®!
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | KNOT LR8 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 122 mm |
| Diepte: | 87 mm |
| Hoogte: | 26 mm |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP20 |
| Bluetooth: | Ja |
| Frequentie van processor: | 650 MHz |
| Processormodel: | QCA9531 |
| SIM card type: | NanoSIM |
| Bluetooth-versie: | 5.2 |
| GPS: | Ja |
| Frequentieband: | 2.4 GHz |
| BeiDou: | Ja |
| Galileo: | Ja |
| Snelstartgids: | Ja |
| Soort serieële aansluiting: | RS-485 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 2 |
| Vermogensverbruik (max): | 23 W |
| DC voltage input: | 12 - 57 V |
| Certificering: | IC |
| Intern geheugen: | 64 MB |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Type processor: | Ja |
| SIM-kaartsleuf: | Ja |
| Wifi-band: | Single-band (2.4 GHz) |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 100 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 1.5 dBi |
| Compatibele besturingssystemen: | RouterOS |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden: | 300 Mbit/s |
| Naleving van duurzaamheid: | Ja |
| Flash memory: | 128 MB |
| Mean time between failures (MTBF): | 200000 uur |
| Aantal geïnstalleerde processoren: | 1 |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Wifi: | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik KNOT LR8 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026