Mikrotik hAP ac Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd hAP ac
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik hAP ac (27 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 40 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik hAP ac of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/27

EN - English -Quick Guide:
This Quick Guide covers models: RB962UiGS-5HacT2HnT (hAP ac).
This is a wireless network device. You can find the product model name on the case label (ID).
Please visit the user manual page on for the full up to date user manual. Or scan the QR code with your mobile phone.https://mt.lv/um
The most important technical specifications for this product can be found on the last page of this Quick Guide.
Technical specifications, brochures, and more info about products athttps://mikrotik.com/products
Configuration manual for software in your language with additional information can be found at https://mt.lv/help
If you need help with configuration, please seek a consultant https://mikrotik.com/consultants
This device needs to be upgraded to RouterOS v7.6 or the latest stable version, to ensure compliance with local authority regulations!
It is the end users responsibility to follow local country regulations, including operation within legal frequency channels, outputpower, cabling
requirements, and Dynamic Frequency Selection (DFS) requirements. All MikroTik radio devices must be installed according to instructions.
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | hAP ac |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 114 mm |
| Diepte: | 29 mm |
| Hoogte: | 137 mm |
| USB-connectortype: | USB Type-A |
| Frequentieband: | 2.412-2.462, 5.170-5.250, 5.725-5.835 GHz |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 5 |
| Vermogensverbruik (max): | 17 W |
| Intern geheugen: | 128 MB |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 2 dBi |
| Intern: | Nee |
| Flash memory: | 16 MB |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: | 500 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Ja |
| 5 GHz: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 11 V |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | -20 - 60 procent |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik hAP ac stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026