Metronic 495434 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Metronic 495434 (54 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 37 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Metronic 495434 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Metronic |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | 495434 |
Handleiding Metronic 495434 – volledige tekst
3Technische ondersteuning: +352 26 30 23 53NLTechnische ondersteuning: +352 26 30 23 531. AlgemeenProduct vervaardigd buiten de EUWij danken u voor het kiezen van de gateway PLC 600 WiFi METRONIC. We zijn ervan overtuigd dat u uiterst tevreden zult zijn over dit product.Deze PLC-oplossing is plug & play en vormt uw elektrische installatie om tot een netwerk- of witoegangspunt! Een eenvoudige, doeltreffende en discrete wijze om uw bedradingsproblemen op te lossen. Deze adapters proteren van de HomePlug AV-technologie voor een debiet tot 600 Mbps. Een ideale oplossing voor al uw multimediatoepassingen (online game, downloaden, internet-tv enz.). De Homeplug-norm garandeert u een interoperabiliteit tussen adapters van200 mbps en meer. Uw wi-compatibele multimedia-apparaten, zoals uw laptop of smartphone, kunnen zo heel gemakkelijk verbinding maken met internet, thuis of waar u ook bent.
4Technische ondersteuning: +352 26 30 23 53NL2 - Beschrijving124531 Voedingsverklikkerlampje2Ethernet: Geeft de aanwezigheid van een netwerk op een van de twee RJ45-poorten aan. 3Data: Geeft de gegevensoverdracht naar het elektrici-teitsnetwerk aan. Het knipperen geeft de verbindings-kwaliteit aan (zie tabel pagina 5 ) 4 WiFi: Geeft de wi-activering aan.5Koppelingsknop: hiermee kunnen de PLC’s op-nieuw worden gekoppeld6WiFi Reset : Voor het opnieuw ini-tialiseren van het wi-wachtwoord en de wi-conguratie-interface7RJ45-poorten: om de apparatuur te verbinden met een ethernetkabel.67A. PLC WiFi-adapter
5Technische ondersteuning: +352 26 30 23 53NL3 - LampjesDe lampjes op de kastjes geven de status van de PLC-functies aanStatus- Status BeschrijvingBlijft bran-denGateway ingeschakeld Uitge-schakeldGateway uitgeschakeldBlijft bran-denDe PLC is aangesloten op een ander apparaat (modem,pc...)Uitge-schakeldDe PLC is met geen enkele apparaat verbonden op zijn ethernetstekkersBlijft bran-denHet debiet van het netwerk is hoger dan 25 MbpsKnippe-rendHet debiet van het netwerk is lader dan 25 MbpsUitge-schakeldDe PLC heeft geen andere PLC ge-vonden op het netwerkBlijft bran-denWi is ingeschakeldUitge-schakeldWi is uitgeschakeld
6Technische ondersteuning: +352 26 30 23 53NL4 - IngebruiknemingDe PLC-wi-gateway maakt een wi-toegang met een bestaand PLC-netwerk. Deze kan niet alleen werken. U moet vooraf min-stens één PLC-connector aansluiten op uw lokaal netwerk. Als uw bestaande PLC-connectors werken met een openbare sleutel (dat is doorgaans het geval bij verzending af fabriek), vol-staat het de gateway aan te sluiten op een willekeurige contact-doos om daar een nieuw wi-toegangspunt te creëren. U kunt vervolgens verbinding maken met deze nieuwe toegangspoort door de instructies van §5 te volgen. Als het netwerk is gecodeerd met een persoonlijke sleutel, moet vooraf worden overgegaan tot een koppeling zoals aangegeven in § 9 op pagina 14.
7Technische ondersteuning: +352 26 30 23 53NLDeze code van 8 tekens zal niet meer toegankelijk zijn zodra de gateway is aangesloten op het stroomnet.Klik in Windows onderaan links op het scherm op het pictogram voor het draadloos netwerk5 - Draadloze verbindingIn deze paragraaf leggen we uit hoe u een een wi-verbinding tot stand kunt brengen tussen een computer onder Windows 10 en PLC wi. De verbinding tussen de Android- en iOS-telefoons/tablets gebeurt volgens hetzelfde principe, maar is veel eenvou-diger.Noteer de wi-toegangssleutel die u vindt na “WiFi password” op het label van de PLC WiFi. Let op, deze sleutel is hoofdletter-gevoelig (hoofdletters/kleine letters).Selecteer Metronic_AP die overeenkomt met PLC WiFi in de lijst, schakel het selectievakje “se connecter automatique-ment” (Automatisch verbinding maken) in en klik dan op “Se connecter” (Verbinden).
9Technische ondersteuning: +352 26 30 23 53NL6 - NetwerkconguratieTik op “ncpa.PLC” en druk dan op “Entrée” (Enter) om het venster van de netwerk-verbindingen te openen.Open het Windows-zoekvenster door de knoppen en S sa-men in te drukken.De vooraf ingestelde netwerksleutel bij de verzending af fabriek is uniek en de maximale beveiligingsmodus (WPA/WPA2 mixed) wordt gebruikt. U loopt dus geen enkel risico op indringers van buitenaf. Als u dat wenst kunt u echter de beveiligingsinstellin-gen wijzigen volgens de onderstaande procedure. In grote lijnen moet een computer met vast IP-adres worden ingesteld om PLC WiFi te kunnen congureren via een bedrade verbinding. Ver-volgens voert u de wi-instellingen uit en stelt u de de computer opnieuw in op een dynamisch IP-adres.GEAVANCEERD GEBRUIK
12Technische ondersteuning: +352 26 30 23 53NLKlik op “Masque de sous réseau” (Subnetmasker). Het masker 255.255.255.0 wordt gegenereerd. Klik op OK. De netwerkcon-guratie is voltooid. Nu moet wi worden gecongureerd.7 - Wi-conguratieLet op: Voor deze stap is het belangrijk dat uw PLC WiFi met uw computer is verbonden via een ethernetkabel (RJ45) en dat de enkele PLC wordt losgekoppeld van het stopcontact.Zodra de bewerking is voltooid, zal deze verbinding niet meer nodig zijn.Om te communiceren met de PLC WiFi-adapter, opent u een internetpagina, typt u het adres van de PLC WiFi (192.168.1.200) in de adresbalk en bevestigt u met de Enter-toets. Een verbindingsvenster wordt geopend. Selecteer de taal en voer “admin” in op de wachtwoordregel. Klik vervolgens op “Connexion” (Verbinding).
13Technische ondersteuning: +352 26 30 23 53NLDe pagina van de “Assistant” (Wizard) (voor de conguratie) verschijnt. Klik op “Suivant” (Volgende). Denieer de nieuwe wi-beveiligingssleutel op de pagina “Réglages WiFi” (Wi-in-stellingen) en noteer deze zorgvuldig. :Klik dan op “Suivant” (Volgende) en vervolgens op “Enregis-trer” (Opslaan) om te bevestigen.Let op: Het is belangrijk terug te keren naar de stan-daard instellingen voor de netwerkconguratie (§ 10 pagina 13) om het automatisch IP-adres opnieuw in te stellen.
14Technische ondersteuning: +352 26 30 23 53NL8 - ResetDe reset stelt het apparaat terug naar dezelfde status als bij de verzending af fabriek. De volledige reset wordt verkregen na 2 bewerkingen: • De reset van het PLC-gedeelte• De reset van het wi-gedeelteDe PLC-reset zet de codeersleutel terug naar de openbare waarde “HomePlugAV”,. Hierdoor is het koppelen met de grote meerderheid van PLC-adapters mogelijk gemaakt wanneer deze laatste in een conguratie af fabriek zijn.De wi-reset zet de wisleutel terug naar de waarde die is aan-gegeven op het label en voert een reset uit van de wi-congu-ratie-interface.Om het PLC-gedeelte te resetten, d.w.z. de communicatie tus-sen de PLC WiFi en de eenvoudige PLC, drukt u op de knop van de PLC WiFi tot het lampje POWER 1 keer knippert (ca.
15 s).Om het wi-gedeelte te resetten, houdt u de knop RESET WiFi die zich dichtbij de ethernetstekker bevindt, 2 seconden inge-drukt.A - InleidingOm de gegevens te kunnen uitwisselen via het elektriciteitsnet-werk, moeten de PLC’s een gemeenschappelijke sleutel gebrui-ken, een soort wachtwoord dat elke PLC kent.Bij het verzenden af fabriek en na een reset, worden de PLC’s doorgaans ingesteld op een openbare sleutel, “HomePlugAV” genoemd. Dit vereenvoudigt de installatie terwijl een aanvaard-bare vertrouwelijkheid wordt behouden omdat de signalen die zijn geblokkeerd, niet worden geacht om de woning te verlaten.9 - Beveiligde koppeling
15Technische ondersteuning: +352 26 30 23 53NLVoor een perfect beveiligde communicatie, kunt u de transmis-sies coderen dankzij een privésleutel die willekeurig wordt geko-zen door de PLC.Verdere in deze paragraaf wordt uitgelegd hoe u de gateway moet in voegen in een reeds bestaande PLC-netwerk dat werd beveiligd door een koppeling. Met andere woorden, als het lamp-je DATA niet oplicht wanneer u de gateway op de netstroom aansluit.• Bepaal in de handleiding van de bestaande PLC’s de methode voor het starten van een koppeling op een privésleutel. Deze methode is eigen aan elke fabrikant.
U moet begrijpen dat ME-TRONIC u geen informatie kan geven over PLC-adapters van een ander merk• Om het koppelen te vergemakkelijken, sluit u een van de be-staande PLC’s en de gateway aan op hetzelfde stekkerblok.• Start de koppelingsprocedure op de bestaande PLC die op het stekkerblok is geïnstalleerd• Houd de koppelingsknop van de gateway 1 tot 3 secon-den ingedrukt. Als u deze loslaat knipperen de lampjes gedu-rende een bepaald tijd. De koppeling wordt aangegeven door het lampje DATA dat groen wordt.Als de bewerking op het stekkerblok is gelukt, kunt u de bestaan-de PLC en de gateway in de stekkers van uw elektriciteitsnet stoppen.Als dit mislukt, probeert u het opnieuw en als het nogmaals mis-lukt, voert u een reset uit van alle PLC-connectors om ze terug te zetten naar de openbare sleutel.
16Technische ondersteuning: +352 26 30 23 53NLB - Verbetering van de kwaliteit van uw netwerkAls het debiet te zwak of onbestaand is, volgt u deze aanbeve-lingen:• Sluit de PLC-gateway aan op een ander stopcontact.• Sluit de gateway niet aan op een stekkerblok met bliksembe-veiliging.• Sluit de PLC-gateway niet aan naast een lader van een draag-bare telefoon.10 - In geval van problemen• Ik kan wel verbinding maken met de wi van de PLC WiFi, maar ik krijg geen toegang tot internet:- Controleer of het lampje van PLC WiFi is opgelicht of knip-pert.
Als dat niet het geval is, voert u een reset uit van alle PLC- en gatewayconnectors (zie § 8 pagina 15)• Ik kan geen verbinding maken met het winetwerk van- Controleer of het wi-netwerk waarmee u probeert verbinding te maken, overeenkomt met het PLC WiFi-netwerk (Metro-nic_AP)- Controleer of u op het wi-wachtwoord correct hebt ingevoerd (“WiFi password” op het label van de PLC WiFi) en rekening hebt gehouden met hoofdletters en kleine letters.- Voer een reset uit van de PCL WiFi en de PLC-connectors om ze terug te zetten naar de fabrieksinstellingen (zie § 8 pagina 15).• Ik krijg geen toegang tot de interface van de PLC WiFi (om de naam van het winetwerk of het wachtwoord te wij-zigen)- Controleer of de PLC WiFi direct op de computer is aangeslo-ten via een ethernetkabel.- Koppel alle eenvoudige PLC’s los van het elektriciteitsnet.- Zorg dat u over de instellingen van de computer beschikt om
17Technische ondersteuning: +352 26 30 23 53NL11 - Technische kenmerken• Chipset : AR7420 + MTK7628K• Protocol: Homeplug AV / IEEE 1901 802.11b/g/n (300Mbps) Ethernet 10/100• Wibeveiliging: WPA/WPA2• Voeding: 2 polen, 110-240V~ 50/60Hz12 - Belangrijke informatieConform de verplichtingen die zijn opgelegd door de norm EN 60950, vestigen wij uw aandacht op de volgende beveiligingselementen:• De verluchtingsopeningen mogen niet worden geblokkeerd door objec-ten zoals kranten, tafellakens, gordijnen enz. Er moet minstens 5 cm rond het apparaat worden vrijgehouden om voldoende verluchting te garanderen.• U mag geen bron van naakte vlammen, zoals aangestoken kaarsen, op of in de nabijheid van het apparaat plaatsen.• Het apparaat mag niet worden blootgesteld aan waterdruppels of -spat-ten.
Daarnaast mag geen enkel object dat met vloeistof is gevuld, zoals een vaas, op het apparaat worden geplaatst.• Wanneer de voedingsstekker wordt gebruikt als middel voor het verbre-ken van de verbinding, moet dit middel gemakkelijk toegankelijk blijven.Dit logo betekent dat u geen apparaten die buiten gebruik zijn mag weggooien bij het huishoudelijk afval. De gevaarlijke stoffen die ze mogelijk kunnen bevatten, kunnen de gezondheid en het milieu scha-den. Vraag uw distributeur om deze apparaten terug te nemen of maak gebruik van de middelen voor de selectieve inzameling die door uw gemeente ter beschikking worden gesteld.een vast IP-adres te hebben, zoals uitgelegd in de paragraaf over de netwerkconguratie (zie § 6 pagina 12).
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Metronic 495434 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Metronic
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd